Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Complete 10 Freeburn Challenges - zgłupiałem. Czy to są challenge, które robi sie online, typu przejedź 10 sekund na boost'cie, zdobądź drift o długości ... itp itd? Jeśli tak to mam juz kurna 11 a pucharka brak :huh: Miał ktoś coś podobnego?

 

Pozdrawiam

Tomek

A gdybyś tak spróbowal przeszukać poprzednie posty to by bardzo bolało?

Odnośnik do komentarza
Panowie,

 

Complete 10 Freeburn Challenges - zgłupiałem. Czy to są challenge, które robi sie online, typu przejedź 10 sekund na boost'cie, zdobądź drift o długości ... itp itd? Jeśli tak to mam juz kurna 11 a pucharka brak :huh: Miał ktoś coś podobnego?

 

Pozdrawiam

Tomek

A gdybyś tak spróbowal przeszukać poprzednie posty to by bardzo bolało?

No boleć to by pewnie nie bolało :mellow: Tak się składa, że przeczytałem posta od a do z i nigdzie nic na ten temat nie znalazłem. Ale może to wina mojego internetu. W Twoim coś napisali? Oświeć mnie proszę w którym miejscu bo dalej nie widzę :P

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
* Complete 10 Timed Challenges - Awarded when you complete your 10th Timed Challenge

 

Moze mi ktos powiedziec, ktore to dokladnie jest to Time Challenge?

 

 

pytanie odnośnie jednego z pucharków a mianowicie- set 10 time road rules - jak się domyślam chodzi o pobicie na singlu 10 czasów obojętnie jakich ulic pobiłem więcej niż 10 a pucharka nadal nie mam co jest ?? ktoś wie?

 

 

Mam taki walek.

 

Zrobilem lacznie juz 17 Timed Challange a w tym 10/10 dla 2 graczy i nie mam pucharku.

 

Potem moj brat na swojej konsoli (na moim koncie) zrobil mi pucharek za kamerke (zostawilem u niego kamere jak bylem w odwiedzinach) i wyskoczyl mu puchar i odrazu platynka za calaka.

 

A gdy wchodze na swoja konsole caly czas mam 82% ( brakuje pucharow za 10 time challange oraz za kamerke) mimo ze wszystko mam juz zrobione.

 

WTF?? mam wersje z pss

 

 

wrzuc swojego save'a na pendrive jakis - zrob nowy save i sproboj 10 timed zrobic

 

trofea z bike packa nei sa wymagane do platyny - dlatego masz platyne i tylko 80% trophy

 

 

tzn brat Ci zrobil kamere ale jak sie u siebie zalogowales to nie bylo trophy tak?

bylo tak, robilem wszystko normalnie bo zaczalem gre od poczatku.

 

mialem juz ponad 10 Timed challange i nie dostalem trophy.

 

Potem powiedziano mi ze musze miec 10/10 Timed challange dla 2 playerow. Wiec zrobilem to z kumplem ale trophy jak nie bylo tak nie ma.

 

Potem powiedzialem bratu zeby wszedl mi na konto i zrobil trophy z kamera. (dziala takie zagrania bo juz kilku moich znajomych tak zrobilo)

 

On wszedl zrobil trophy z kamera (w tym czasie wszystko inne trophy byly juz zrobione . inc motorki) i Wyswietlila sie Platyna za CALAKA.

 

Gdy wlaaczylem swoja konsole w domu nadal mialem 82% trophy. Brak za calaka, 10 timed challange i kamerke.

 

 

 

 

co do tych 10 timed to nie wiem czemu nei zaliczylo - tak jak pisalem: sproboj nowy save zrobic

 

co do trophyu z kamera - po tym jak brat u siebie zrobil trophy powinien synchronizacje zrobic trofeow (beda zalogowanym wejsc w zakladke Trophy) i wtedy jak to zrobi Ty logujac sie bedziesz mial to co on "zsynchronizowal" ;p - z drugiej stroyn nei wiem czemu platyne brat wylapal skoro nie masz zaliczonego 10 timed

 

 

Jak zaliczyć trophy ''Set 10 time road rules''? Wydaje mi się, że mam to zaliczone ale trophy jak nie było tak nie ma...

 

 

No to dupa. Jakiś błąd chyba mam bo mi trophy nie wskakuje... Mam ponad 20 pobitych czasów i nic.

 

 

miałem dokładnie taki sam problem jak ty jedyne wyjście to zgranie save na jakiś pendrive i usunięcie go z konsoli, po czym robisz nowy save i na nim pobijasz 10 czasów ulic w offline wtedy trophie wskakuje , jak je zdobędziesz skasuj save i wgraj ten stary z pendrive i wszystko będzie git właściwie nie masz innego wyjścia pozdro

 

 

zawartosc powyzszych cytatow odnosi sie rowniez do Twojego problemu - az sie chce rzucic typowy dla internautow text o czytaniu ze.....zrozumieniem

 

a jezeli w Twoim internecie zawartosc mojego posta jest rowniez nieczytelna jak wszystkich innych postow w tym temacie to odpowiedz dam ponizej:

 

NOWY SAVE

 

a jak nei zadziala to sobei kup nowy internet

Edytowane przez Oblesny
Odnośnik do komentarza

Czy ja zadałem pytanie jak dlaczego nie mam pucharka?? Nie, zadałem pytanie odnośnie "Complete 10 Freeburn Challenges" - czy są to challenge to o których myślę. Żaden z wpisów, które przytoczyłeś nie odnosi sie do Freeburn Challege. A to w jaki sposób mogę ten problem rozwiązać to znalazłem sam, w SWOIM internecie. OK, kończmy tą bezsensowną polemikę.

Nieważne, nie ciągnijmy dalej tego tematu.

Całe szczęscie, że zawsze można liczyć na pomocną dłoń.

Odnośnik do komentarza
Jeśli tak to mam juz kurna 11 a pucharka brak :huh:Miał ktoś coś podobnego?

 

Pozdrawiam

Tomek

 

 

apropos czytania ze zrozumieniem... czy ja zadałem pytanie jak dlaczego nie mam pucharka??

 

pytanie takie zadales (moze po prostu nei zauwazyles co piszesz albo mzoe bylo to pytanie retoryczne, na ktore nei chciales uzyskac odpowiedzi, albo..... wina znowu Twojego internetu pewnie)

 

Żaden z wpisów, które przytoczyłeś nie odnosi sie do Freeburn Challege.

 

chyba wyraznie napisalem w swoim poscie:

 

odnosi sie rowniez do Twojego problemu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Czy mam buga w grze ? Otóż niedawno dokańczałem sobie trophies w BP i został mi m.in ten: * Complete 10 Timed Challenges - Awarded when you complete your 10th Timed Challenge. I po zrobieniu 10 Timed Challenge nic nie wyskoczyło...

Sobies - zaraz zostaniesz zrypany na tym forum... I to nie przeze mnie tylko przez ogół - a za co? Bo wystarczy spojrzeć na stronę 4, 5 lub 6 tego tematu żeby zobaczyć że nie tylko Ty masz tego buga - a co więcej - jest tam info jak ten problem rozwiązać.

Więc odpowiem Ci ja skoro nie raczyłeś się pofatygować na w/w strony: zgraj save na pendrive po czym skasuj go z HDD konsoli i rozpocznij gre - z 10 Challengem dostaniesz trophy. Po czym zgraj spowrotem swojego starego sejwa. Amen!!!

Odnośnik do komentarza

chyba będzie trzeba założyć osobny temat, bo co trzeci człowiek ma problem z tym pucharkiem, a żaden z nich nie zagląda stronę/dwie wstecz :P.

Ludzie, jak macie jakiś problem, najpierw oglądnijcie 3 strony wstecz, nie karzę wam wertować całego tematu( bo co nie które mają kilkadziesiąt stron.) ale jak temat nie jest długi, chyba nic trudnego zajrzeć do trzech stron wcześniej co? Z góry dziękuje.

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Kto jest chętny na zrobienie spodkania 8-osobowego na stadionie? Bo jeszcze tylko tego pucharka mi brakuje do calaka.

A ja się moge spoDkać tylko nie wiem czemu nie możesz zrobic tego normalnie. Tzn zapewne tak cie pochłoneło robienie trophy, że nie zauważyłes że to zwykłe challange dla 8p nr chyba 32. Ale wsumie nie moja sprawa. Jako ze BP uwielbiam chętnie pomogę:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...