Jump to content
Sign in to follow this  
Zeratul

Trofea

Recommended Posts

Świetna wiadomość ;) Dobrze ze jeszcze nie gralem w gta4, teraz mam podwojny powod ;)

Btw: Czy grajac normalnym tempem robiac sobie misje i czasem moze jakies sub-questy przejde gre w 30h ?

Edited by Redmitsu

Jesli przy tym nie będziesz zajmował się pierdołami typu : wypady ze znajomymi na kręgle czy bilard to zdecydowanie powinieneś zdążyc. Ja podziwiając LC , robiąc trochę SQ i skończywszy całą fabułe miałem 34h.

Jak chodzi gta4 na ps3? teraz jak wejdą trofea to mógłbym się skusić ;p ale wychodzi też na PC ;p

Dobra prosto z mostu...chrupie mocno na ps3?

Dobra prosto z mostu...chrupie mocno na ps3?

To zależy jak masz wyczulone oko na tego typu sprawy.

Jak na moje oko to ta gra na ps3 przez większość czasu chodzi w około 20-25 klatkach na sekundę, pełne 30fps to jedynie okazyjnie można odczuć.

Mam pytanie dotyczące trzech pucharów, nie wiem o co w nich chodzi.

1.Finish Him - You completed 10 melee counters in 4 minutes.

2.Gobble Gobble - You got a turkey in 10-pin bowling.

3. Rolled Over - You managed 5 car rolls in a row from one crash.

Mam pytanie dotyczące trzech pucharów, nie wiem o co w nich chodzi.

1.Finish Him - You completed 10 melee counters in 4 minutes.

2.Gobble Gobble - You got a turkey in 10-pin bowling.

3. Rolled Over - You managed 5 car rolls in a row from one crash.

Jako że trofea są takie same jak osiągnięcia, to zobacz na youtube albo tutaj.

Jedno z trofeów nosi nazwę Liberty City (5) - Your friends all like you above 90%. Przyjaciele muszą mnie lubić na minimum 90%. Pytanie brzmi - jacy przyjaciele? Ta liczba (5) oznacza, że chodzi o pięć dowolnych osób? Domyślam się, że jest jakaś lista osób u których należy zdobyć to 90%, bo chyba na Xbox również był podobny achievement?

Drugie moje pytanie dotyczy trofeum platynowego Taking A Liberty - Sorry for taking liberties with your time. Konieczne jest zdobycie 100% w grze i tylko tyle - bez ograniczenia czasowego?

Co do pierwszego, to w trakcie gry będziesz spotykał ludzi którzy staną się Twoimi przyjaciółmi i będziesz miał rating ich przyjaźni z Tobą. Będziesz mógł go poprawić przez wykonywanie misji lub poprzez "wyskoczenie" z nimi na piffko, bilard, rzutki etc etc.

Co do drugiego, byłoby to bezsensem, gdyby zdobycie platynki było na czas.

Ja rozumiem o co chodzi z przyjaciółmi, bo grę ukończyłem wcześniej już dwa razy. Drugi raz na 100%. Pytam, bo chcę mieć pewność, że po zakończeniu wątku głównego będę mógł zdobyć to trofeum. Zależy mi więc na liście osób, które są wymagane w zaprzyjaźnieniu się min. 90%.

Guest blacktigereye
:starwars: ukonczylem gre na 100% i dla glupich trofeow na pewno tego nie powtorze, dlaczego? bo ponowne szukanie 200 golebi to kretynstwo.

Zwykła mapka tez nie wystarczy :P Jak ktos chce rozwalac gołębie to niech uzyje poradnika z IGNu z dokładnymi zdjęciami gdzie zasrańce stoją.

no nie wiem miałem z mapek zamiar skorzystać z co w psx extreme którymś było , domyślam się że, ten poradnik z IGN to coś jak do uncharted było z tymi zdjęciami to jeszcze jest do zrobienia gorzej z maksymalnym online level 11 <_< hmmm nici z calaka........

Guest Alonless

a moze bys tak wszedl na youtube i poszukac jak inni znajduja te golebie?

po to jest youtube a ludzie tam wgrywaja filmiki o wszystkim zeby miec wiecej "respecta"

lapiesz?

A co do Archievmentow:

ja juz zdobylem archivmenty: One man army, cut your teeth,off the boat i probuje inne trofea na multi zdobyc zyczcie mi powodzenia (dopiero zaczelem :P)

i powiem ci ze oplaca sie trofea zbierac,chociazby dla samej satysfakcji.

END! ^_^

a ja sobie zostawilem golebie na koniec i teraz nie zaluje :P jestem gdzies w polowie gry dlatego wywale save'a bez wiekszego narzekania, poza tym zrobilem sobie dluzsza przerwe od gta 4 wiec nie bedzie tak bolec ;)(wolalem grac w burnouta)

Teraz strona ma profesjonalny adres - aż miło się odwiedza. Odnośnie poradnika, znajdują się tam słowa do trofeum:

Let Sleeping Rockstars Lie - You killed a Rockstar in multiplayer. Achievement wirusowy od końca maja - zagraj mecz multiplayer i powinieneś go dostać.

O co chodzi z tym "wirusowy" i dlaczego od końca maja? Nie było wtedy jeszcze trofeów!

Edited by Tradycjonalista