Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie dotyczące trzech pucharów, nie wiem o co w nich chodzi.

1.Finish Him - You completed 10 melee counters in 4 minutes.

2.Gobble Gobble - You got a turkey in 10-pin bowling.

3. Rolled Over - You managed 5 car rolls in a row from one crash.

 

Jako że trofea są takie same jak osiągnięcia, to zobacz na youtube albo tutaj.

 

Odnośnik do komentarza

Jedno z trofeów nosi nazwę Liberty City (5) - Your friends all like you above 90%. Przyjaciele muszą mnie lubić na minimum 90%. Pytanie brzmi - jacy przyjaciele? Ta liczba (5) oznacza, że chodzi o pięć dowolnych osób? Domyślam się, że jest jakaś lista osób u których należy zdobyć to 90%, bo chyba na Xbox również był podobny achievement?

 

Drugie moje pytanie dotyczy trofeum platynowego Taking A Liberty - Sorry for taking liberties with your time. Konieczne jest zdobycie 100% w grze i tylko tyle - bez ograniczenia czasowego?

Odnośnik do komentarza

Co do pierwszego, to w trakcie gry będziesz spotykał ludzi którzy staną się Twoimi przyjaciółmi i będziesz miał rating ich przyjaźni z Tobą. Będziesz mógł go poprawić przez wykonywanie misji lub poprzez "wyskoczenie" z nimi na piffko, bilard, rzutki etc etc.

 

Co do drugiego, byłoby to bezsensem, gdyby zdobycie platynki było na czas.

Odnośnik do komentarza

a moze bys tak wszedl na youtube i poszukac jak inni znajduja te golebie?

po to jest youtube a ludzie tam wgrywaja filmiki o wszystkim zeby miec wiecej "respecta"

lapiesz?

A co do Archievmentow:

ja juz zdobylem archivmenty: One man army, cut your teeth,off the boat i probuje inne trofea na multi zdobyc zyczcie mi powodzenia (dopiero zaczelem :P)

 

i powiem ci ze oplaca sie trofea zbierac,chociazby dla samej satysfakcji.

 

END! ^_^

Odnośnik do komentarza

Teraz strona ma profesjonalny adres - aż miło się odwiedza. Odnośnie poradnika, znajdują się tam słowa do trofeum:

Let Sleeping Rockstars Lie - You killed a Rockstar in multiplayer. Achievement wirusowy od końca maja - zagraj mecz multiplayer i powinieneś go dostać.

O co chodzi z tym "wirusowy" i dlaczego od końca maja? Nie było wtedy jeszcze trofeów!

Edytowane przez Tradycjonalista
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...