Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie o trofea grałem w gta 4 jakiś czas temu, przeszedłem 51 misji, i nie mam żadnego trofeum nawet za przejście 1 misji. Co może być nie tak?

Zapewne grałeś bez patcha dodającego pucharki. Patch pojawił się bodajże parę miesięcy po premierze.

Czy można używać cheatów odnośnie broni zdrowia i armoru aby nie utracić trofeów? Bo nie chce mi sie chodzić po hamburgery za każdym razem ;)

 

Cheaty blokują trofea, po wpisaniu kodu dostajesz informację jaki pucharek zostaje zablokowany.

Odnośnik do komentarza

:)

 

 

Był taki okres, że inaczej nie zaliczało, jakoś później to naprawili i nie trzeba już robić w jednej sesji. Tak, razem z Grigorim zrobiliśmy to przy jednym posiedzeniu. O ile dobrze pamiętam to zeszło nam z 16h.

 

 

Odnośnik do komentarza
:)

 

 

Był taki okres, że inaczej nie zaliczało, jakoś później to naprawili i nie trzeba już robić w jednej sesji. Tak, razem z Grigorim zrobiliśmy to przy jednym posiedzeniu. O ile dobrze pamiętam to zeszło nam z 16h.

 

 

Grigori i wszystko jasne mój idol jeżeli chodzi o trofea ;].

 

A tak na poważnie WIELKIII SZACUNEKKKKKKKKKKKK nie mam pojęcia jak Wam się to udało. Dla mnie ten achiv sam w sobie był mega trudny a na Xboxie nie trzeba było przechodzić za jednym podejściem ale i tak go nie zaliczyłem.

 

16 godzin ... Bravo ;].

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grałem trochę w Hangman's NOOSE. Wraz z dwoma randomami udało mi się wykonać misję w czasie 02.26 min. Po grze sprawdzam statystki multi i KUR.WA NIE ZALICZYŁO MI TEGO!!! No ręce opadają. Zagrałem dzisiaj 6 tych misji i żadna nie jest odnotowana :diablo:. Jak to ma tak wyglądać, to odpuszczam trofea za multi...

 

Z serii "Jak to jest zrobione?":

 

http://tinyurl.com/36vp6fv

 

:down:

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Mam pytanie o trofea grałem w gta 4 jakiś czas temu, przeszedłem 51 misji, i nie mam żadnego trofeum nawet za przejście 1 misji. Co może być nie tak?

 

Czy można używać cheatów odnośnie broni zdrowia i armoru aby nie utracić trofeów? Bo nie chce mi sie chodzić po hamburgery za każdym razem ;)

 

Mam podobny problem,mimo że mam już ok. 65 % gry za sobą to konsola nie zaliczyła mi ani jednego trofeum.Konsola bez netu.Ok rozumiem że patch itd.,ale ja akurat zakupiłem GTA 4 w wersji platinum,czyli na płycie powinny już być chyba trofea i wgrany patch,ta wersja wyszła chyba przecież po patchu dostępnym przez net.Nie wiem co jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...