Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja normalnie nie wierze... ręce opadają jeśli to samo tyczy się Petrovica. Będę próbował, choćby dlatego że sam R* twierdzi że nie ma żadnego problemu i patcha nie wyda. Ty masz już wygrane w każdej możliwej rozgrywce?

Odnośnik do komentarza
Mastah, napisz no jak zaliczysz ten brakujący wyścig czy dostałeś puchar.

 

23 wygrane wyścigi i dupa, trzeba zdobywać dany online'owy pucharek w jednej sesji <_<. Wygląda na to, że gra zapisuje wygrane na serwerze, ale coś jest nie tak, bo nie zalicza w ogóle najszybszych rezultatów, tzn. na trasie X wykręciłem rekord na poziomie powiedzmy 2 minut, za chwilę znowu jadę to samo, specjalnie zwalniam przed metą i mimo 2:10 na zegarze pojawia mi się info "New Personal Best Lap". Padaka <_<.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam was jeżeli, już ktoś ten problem poruszył, ale chciałbym zdobyć trophy Fly the Coop niestety podczas misji Bomb da Base II gdy dolatuje helikopterem do starku zawsze mam disconnecta, a mniemam że to nie koniec misji, mając w pamięci genialne 8-Ball z GTA3 gdzie trzeba było ze snajperki ochraniać 8Balla podsadzającego kolejne ładunki na Kolumbijskim statku ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Genialnie mi sie dzisiaj grało z Grigorim

 

Chcieliśmy zrobić fly the coop ale deal breaker nas przerósł : (

Nie mam pojęcia jak schodzić z pieter od strony morza, zawsze pod schodami (chyba na 5 pietrze) czai sie grubas z shotgunem i nie idzie mi go zabic, zawsze jest szybszy i mnie zabija, a potem to juz sie randomowo respawnuje i lipa

 

chociaz raz sie udało i czas byl nawet nawet (7.58)

 

bomb da base - bug <_<

Odnośnik do komentarza
No ja normalnie nie wierze... ręce opadają jeśli to samo tyczy się Petrovica. Będę próbował, choćby dlatego że sam R* twierdzi że nie ma żadnego problemu i patcha nie wyda. Ty masz już wygrane w każdej możliwej rozgrywce?

 

Jezeli to prawda to odkladam GTA na polke.Mam sie meczyc parenascie godzin, po uwaga: bronzowe trofea,(gdzie w innych grach dostaje bez wysilku) ,zeby pozniej nie modz zdobyc platyny przez Petrovica.Najgorsze ze w necie nikt nic nie wie/nikt nie jest pewny.R* sie popisalo.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

sprawdziłem teraz statsy i patrze, że wyścigów z Grigorim nie ma 0_o

 

jedyne co zaliczyło z dzisiejszego grania to deal breaker

 

wygląda na to, że serwery na ps3 są du.pne i raz liczą, raz nie

Edytowane przez Kazuma
Odnośnik do komentarza

Tja, no i oczywiście Petrovića nie dostałem. <_<

Co prawda brakuje mi Win'a przy Bąb da Bejs, ale Mastah twierdzi że wystarczy Passed.

Nigdy, przenigdy nie miałem do czynienia z tak nieprofesjonalnie złożonym systemem sieciowym - więcej czasu starałem się zdobyć hosta niż grałem, w ciągu godziny spotykałem większą liczbę debili na metr kwadratowy niż w sali obrad na Wiejskiej... Tragedia. Niech mnie ktoś pocieszy. :cierpienie:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Taki jest urok multiplayera GTA ;D np. Starałem się robić dobre czasy w coopach, a tu debil jak zaczynam prowadzić samochód zaczyna do mnie strzelać i mój samochód zaczyna się palić (obraził się że to nie on prowadził?). Albo dojeżdzam z dobrym czasem do Helikoptera w bomb da base a ostatni koleś który jechał za mną zatrzymuje się na mostku i zaczyna rzucać granatami w ciężarówke :P Albo koleś biegnie koniecznie żeby polatać helikopterem (to myśle że potrafi), i albo leci tak wolno że żal patrzeć, albo się rozbija, albo robi jakieś dziwne wzloty, albo obserwuje sobie piękno któregoś tam budynku. No po prostu masakra ;D

 

Takich debili jest pełno.

Odnośnik do komentarza

Nie występuje. <_<

Qwa no, dla świętego spokoju chciałem zrobić Wina na Bombie ale ten cały bug z wywalaniem do singla, oraz randomowi debile do co-opa mi to uniemożliwiają.

Zresztą w Deal Brejku wcale nie udało mi się pobić czasu R* a mam jakimś sposobem zaliczoną wygraną a nawet dwie. Może obniżyli poprzeczkę? Po weekendzie spróbuje zrobić Bombe, jeśli wtedy nie dostane pucharu sprzedaje GTA. <_<

Odnośnik do komentarza

U mnie również nic, wg socialcubu i statów w samym gta mam zaliczone wszystko co potrzeba do top of the midnight club i taking it for the team a żaden z pucharków nie wpadł. Zastanawiam się również czy nie dać sobie spokoju z robieniem tych pucharków, bo rzeczywiście są słabo wyważone, za ciężkie zadania dostaje się brązowe puchary(za co niektóre powinni przydzielać co najmniej srebrne) a za proste jak powiedzmy one man army czy liberty city in minute srebrne i złote. Tyle czasu za brązowe pucharki??? sam nie wiem.

A głupoty większości ludzi grających online aż nie chce się komentować!!! Czy naprawdę trzeba grać z obcymi żeby zaliczyło osiągnięcie? We free mode graja w deathmatche a w bomb da base itp robią sobie free mode... śmiać się czy płakać?

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak nie trzeba grać z obcymi.

Sugerowałem się tym jak było na X'ie, tam Fly The Co-op można było robić tylko random.

Mnie również się odechciewa. Może będę sobie włączał na godzinkę dziennie żeby się lvl nie skasował i żeby dorobić się 5 000 000 $ w oczekiwaniu na jakiś ruch ze strony R*.

Odnośnik do komentarza

Szukam dwóch osób które w sobotnie popołudnie zechcą robić trofeum Take It For The Team. Jak będzie więcej to nic się nie stanie. Pucharek wpadnie bez problemów i przepychanek, bo damy sobie wzajemnie wygrać. ;) Dla mnie to cześć Auf Wiedersehen Petrovic, na którego robienie w jednej sesji zdecydowaliśmy się z Kazamą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja miałem s(pipi)y router i teraz boję się wejść w staty :P Jak mi lvl zniknie(piąty nic wielkiego ale mam powoli dość tych ciągłych błędów i problemów, a Rockstar wcale nic nie naprawia, tylko pieprzy jak się okazuje z ostanim updatem) to chrzanie to wszystko, robię gre na 100% ale w multi się nie bawię dla trophy, tylko żeby pograć z kumplami. I tak już nie mam gier do zdobywania trofeów, niedługo zniknę z listy, nie mam po co się z tym męczyć. Ale to tylko ja a wszystkim innym trophy whores życzę powodzenia i dużo kasy na gry, czyli to czego nie mam xD ;)

Odnośnik do komentarza

Chęć wyraził już costamcostam, napisałem jeszcze do Wolaka, zobaczymy co powie. Ale jak ktoś jeszcze jest chętny to śmiało.

 

Swoją drogą pisałem parę dni temu do R* i dziś dostałem odpowiedź o zgoła zaskakującej, aczkolwiek lakonicznej treści; spodziewałem się "everything is alright" a dostałem "We will look into this problem for you". No ja, już się nie wypierają! Może jak odpalę GTA za dwie godzinki to dostane pucharek? Jasne, wątpię...

Odnośnik do komentarza

Łojej, po 16 godzinnej sesji, z przerwą na spanie i dwa razy na siusiu, zdobyliśmy z Kazumą pucharek "Wypierdalaj i Nie Wracaj Petrovic". Ja nie wiem po co to robie... Może w CV będę pisał że nawet najbardziej absurdalne zadania doprowadzam do końca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...