Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Stronę temu było podobne pytanie.

Krótkie pytanko. Czy po przejściu story mogę zdobyć resztę pucharków offline? Tzn nic nie ominę nieświadomie? nie chcę grać od początku później ;_; halp? Chodzi mi o to czy jeśli przejdę grę, to nie zdobędę trofea X, bo nie zrobiłem czegoś wcześniej, o. [poboczne misje można robić o ile się nie mylę, nawet po przejściu story].

 

 

Nie da się nic ominąć. Więc spokojnie.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam osiągnięcie, więc wiem ile nerwów kosztuje granie z przypadkowymi ludźmi. Przy zdobywaniu trofeum nie chciałbym się tyle denerwować ;).

 

Hangman's Noose i Bomb da Base II (z wykorzystaniem glitcha, jeśli oczywiście gra się nie spieprzy przy dotarciu na statek, co po ostatniej łatce ponoć nagminnie się zdarza) to bułka z masłem, ale Deal Breaker to inna liga. Tu potrzeba zgrania, szczęścia i "dobrego" randomu. Gdyby nie problemy z naliczaniem wygranych w multi, to nie bawiłbym się w żadne ustawki :).

 

Ktoś wie czy ta ostatnia łatka naprawiła w końcu multi?

Odnośnik do komentarza

Z tych filmików co ja widziałem to deal breaker najlepiej robić po dwie osoby, bo wtedy jest mniej uciekających gangsterów. Ja jestem zaznajomiony ogółem tylko z filmikami, jedyny czas jaki mi się udało pobić ( z Blumem i Wykręconym graliśmy) to Hangman's Noose. Ale jak chcesz za pierwszym razem zrobić deal breakera i Bomb da Base to powodzenia życzę, ja nie dałem rady po wielu próbach ;)

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą Hangmana zrobiłem, ale nas rozłączyło właśnie na Bombie. I jak to jest, już musimy robić wszystko od początku? I jeszcze jedno, można to robić w party mode czy tylko quick/custom? Bo przypadkowe lewary psują cały zamysł.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Z tych filmików co ja widziałem to deal breaker najlepiej robić po dwie osoby, bo wtedy jest mniej uciekających gangsterów. Ja jestem zaznajomiony ogółem tylko z filmikami, jedyny czas jaki mi się udało pobić ( z Blumem i Wykręconym graliśmy) to Hangman's Noose. Ale jak chcesz za pierwszym razem zrobić deal breakera i Bomb da Base to powodzenia życzę, ja nie dałem rady po wielu próbach ;)

 

Przecież napisałem, że za pierwszym razem spokojnie można zrobić HN i BdB2, ale Deal Breaker to wyższa liga (chociaż tutaj też można kombinować, na youtube powinno coś o tym być).

 

Przed chwilą Hangmana zrobiłem, ale nas rozłączyło właśnie na Bombie. I jak to jest, już musimy robić wszystko od początku? I jeszcze jedno, można to robić w party mode czy tylko quick/custom? Bo przypadkowe lewary psują cały zamysł.

 

Wiem, że musi to być gra rankingowa, ale jak to wygląda na PS3 nie mam pojęcia, wszystko jest tutaj jakieś pokręcone ;).

 

Odnośnik do komentarza

no bo Ty jesteś dobry :P mi tak szybko nie poszło potrzebne jest mocne zgranie i doświadczenie. Hangman's Noose to szybko poszedł, ale żeby udało się bomb da base, to musi ciężarówka jechać odpowiednią drogą i nie można się przekręcić (jak coś powtarzam tylko to co słyszałem w filmikach instruktażowych). Koten powinien wiedzieć czy można z kumplami, bo mi Wykręcony mówił że robił z Kotenem i się udało.

Odnośnik do komentarza

Hangman's Noose przy dobrym wytrenowaniu na hardzie zrobisz w ok. 3-4 minuty i masz 4,5 koła.

Jeśli chcesz zarobić więcej kaski to zrób deal breakera albo bomb da base, bo wadą w Hangman's Noose jest to że nie dostajesz kasy za zabitego przeciwnika, a w tamtych dwóch trybach masz po 100$ za każdego zabitego. Wybór należy do Ciebie, ogółem rzecz biorąc najwięcej kasy masz z tych trzech trybów.

Odnośnik do komentarza

Dobra. Jest faza - chyba odkryłem czemu ludzie myślą że Auf Wiedersehen Petrovic trzeba robić na jedno podejście. Bzdura. Gram od paru dni i dziś trafiłem na stronę ze statami R* - Social Club, o której nikt tu nie wspomina, a która jest generalnie idealnym źródłem do sprawdzania co się wygrało a czego nie. Uwzględnia ona tylko gry rankingowe (grane random, nie z przyjaciółmi - stąd w samej grze staty czasem są podwójne).

Sprawdziłem sobie jak moje przekonania o wygranych pokrywają się za statsami na serwerze i jak się okazuje dwie gry które byłem przekonany że wygrałem dziwnym trafem się nie zapisały. <_< Cóż, przed chwilą powtórzyłem, czekam aż się serwer odświeży. (o, jeden już jest)

Co jeszcze? Niestety, ale do wygranych zalicza się też pobicie czasów Rockstar w misjach - w rankingu mamy oddzielnie Passed i Win.

 

Z tej okazji - domniemanego wyjaśnienia tajemnicy niedostawania trofeów - szukam osoby której nie mam na FL, a która z ochotą zrobi ze mną któregoś wieczoru wszystkie wyścigi GTA Race (bo z mośkami na necie to już mi ręce opadają. Wygrywam to wychodzą). Może Mastah albo kaczor?

Odnośnik do komentarza
Dobra. Jest faza - chyba odkryłem czemu ludzie myślą że Auf Wiedersehen Petrovic trzeba robić na jedno podejście. Bzdura. Gram od paru dni i dziś trafiłem na stronę ze statami R* - Social Club, o której nikt tu nie wspomina, a która jest generalnie idealnym źródłem do sprawdzania co się wygrało a czego nie. Uwzględnia ona tylko gry rankingowe (grane random, nie z przyjaciółmi - stąd w samej grze staty czasem są podwójne).

Sprawdziłem sobie jak moje przekonania o wygranych pokrywają się za statsami na serwerze i jak się okazuje dwie gry które byłem przekonany że wygrałem dziwnym trafem się nie zapisały. <_< Cóż, przed chwilą powtórzyłem, czekam aż się serwer odświeży. (o, jeden już jest)

 

Ależ oczywiście, że nie trzeba robić tego wszystkiego za jednym podejściem, jeśli tylko wyniki prawidłowo się zapisują. Ale niestety prawidłowo się nie zapisywały, stąd potrzeba zrobienia długiej sesji z grą. Mam obecnie wygranych 19 wyścigów, więc zaraz sprawdzę, czy faktycznie trofea online wpadają jak należy 8).

 

Poza Social Club wszystkie swoje osiągnięcia można sprawdzić bezpośrednio w grze, zakładka Stats i opcja Network, to tak dla przypomnienia ;).

 

Co jeszcze? Niestety, ale do wygranych zalicza się też pobicie czasów Rockstar w misjach - w rankingu mamy oddzielnie Passed i Win.

 

Wcale, że nie :). Na X360 osiągnięcie za wygranie wszystkiego wskoczyło mi przed tym za pobicie czasów, więc do Auf Wiedersehen Petrovic zalicza się tylko pomyślne ukoczenie Hangman's Noose, Bomb da Base 2 i Deal Breaker.

Odnośnik do komentarza

Możliwe że tak jest. Przekonam się może dziś.

 

A co do statystyk, dobrze wiem że są one w grze, ale nie da się tam sprawdzić czy są one rankingowe czy nie. Wręcz zdarza się że w jednej kategorii pojawiają się dwa wyniki dla jednej osoby i nie sposób sprawdzić które są rankingowe a które nie. Na Socialu są tylko Rankingowe, stąd uważam że to lepsze źródło.

Odnośnik do komentarza

Musisz wygrać w każdym trybie solo, być w zwycięskim teamie w drużynowych, we wszystkich wariacjach Cops'n'Crooks i we wszystkich wyścigach (ponad 100!), czyli to o pomoc w czym Cię wczoraj prosiłem. Kupa roboty. Liczą się tylko gry randomowe czyli Quick Game - żadne ustawki i invajty. Jedyne co nie wchodzi w tą pulę to Free Play Mode.

Odnośnik do komentarza
Tak. Dane nie muszą się zgadzać z konsolowymi. Dopiero po rejestracji dodajesz sobie swoje konto.

 

udalo sie dopiero ja zrobilem tak jak mowiles podalem gmeial

 

 

i okazuje sie ze mam zaliczone wszystkie wyscigi i multi a trofeum niedostalem czyli trzeba to zrobic z jednej sesji

 

 

 

 

 

Edytowane przez tomek0306
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...