Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

nie wiem czy bylo wiec jak powtarzam to przepraszam za spam.

 

dzis odpalilem gre (wersja PL) i ku mojemu zdziwieniu cale menu bylo po rosyjsku.

w opcjach mozna zmienic wersje dubingu i wlaczyc/wylaczyc napisy. nic wiecej.

 

jezyk systemu mialem ustawiony na angielski, lokalizacja Polska.

po zmianie jezyka systemu na rodzimy polskie menu wskoczylo bez problemu, ale niezly easter egg.

jakos sie przemecze z polskim dashem na czas skonczenia AC2 ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy wersja GOTY PL zawiera DLC. Gdzieś mi się obiło o uszy, że są tam tylko pierdoły z edycji kolekcjonerskich. Na froncie pudełka wspomniane są tylko sekretne lokacje i dodatkowe filmy, gdzie na wersji angielskiej pisze o DLC. No chyba, że tłumaczenie poszło przez translator... i additional game sequences zmieniło się w dodatkowe filmy...

 

A tak przy okazji na jakim poziomie stoi tłumaczenie AC2?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

nie chce mi się wertowac 30 stron a moze ktoś miał podobny problem.

Ściagnąłem angielską wersje z XBL i w czasie filmików często nie słychać głosów postaci. O co w ogóle chodzi bo na google znalazłem jak ludzie opisywali podobne problemy ale tylko i wyłącznie na PCty

 

generalnie to jest głośno, potem zanika, słychac jak by zza ściany po chwili już ok hmm

 

edit 2: dźwięki samej gry tez zanikają, boze co za kał

 

ściągnąłem jeszcze raz i o dziwo pomogło

Edytowane przez jaszczoor
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dorwałem dopiero teraz i gra mi się w ogóle nie podoba. W jedynkę się zagrywałem i miałem tysiąc g. a w tego mi się nawet nie chce przejść. Beznadziejne sterowanie, chaotyczna narracja przez którą nie mogą zrozumieć wątku, nużące zbieractwo i subquesty. Chyba odsprzedam bo coraz bardziej mnie wku.rwia. Plus te błędy doprowadzają mnie do szału. Miałem pobić jakiegoś delikwenta, żeby wrócił do żony i pobiegłem po dachach, oczywiście spie.rdalając się kilka razy po drodze przeklinając twórców, a jak dobiegłem okazało się, że go nie ma nigdzie bo błąd. Dobrze, że kupiłem za psie pieniądze to odsprzedam i będzie ok.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

hmm.. ciekawe, wg mnie dwójka jest o niebo ciekawsza od jedynki. Właśnie sposób prowadzenia fabuły, ciekawe rozmowy, bardziej zróżnicowane misje spowodowały, że gra nie nużyła mnie ani trochę w porównaniu do jedynki (AC1 miałem dość po kilku godzinach przez straszną schematyczność). Również sterowania nie mogę się doczepić, no może oprócz tego, że irytujące jest rzucanie się na ludzi (bieg + B), gdyż często nie trafiałem na cel tylko kończyłem na grzbiecie NPCa. Bugów nie doświaczyłem chyba ani razu (nie wiem czy są patche, konsolę mam offline). Gra rewelka jeśli porównywać do poprzedniczki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...