Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze sa zroznicowane w porownaniu do jedynki. Jak sam tyttul wskazuje jest to gra o zabojcy ;]

W jedynce kazda misja to bylo. Wejsc na wieze, podsluchac, potem ukrasc cos, na koncu zabic i uciec. Tak samo kilka razy, a potem boss. W dwojce czegos takiego nie ma.

to prawda, tutaj natomiast te składowe są rozłożone na kilka mniejszych misji : ]

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

mógłby jeszcze chodzić na dziwki, jarać haszisz i pakować na siłce.

jest masa dodatkowych atrakcji, które można robić w przerwach od wykonywania zawodu asasyna.

 

yhm i co jeszcze? QTE z możliwością otwierania lodówki? no (pipi)a, podobne bezsensowne to było w GTA SA. Narzekasz na siłę.

Odnośnik do komentarza

narzekam, bo mam powód.

a przykłady z du.py owszem, ale nie o to chodzi.

 

trzy posty wyżej jest doskonały przykład - Hitman. ani razu w tej grze nie ziewałem, chociaż co misję miałem kogoś wyeliminować. być może fakt bycia sandboxem zabija całą przyjemność z grania asasynem. nie wiem. prawdopodobnie kolejny raz nie dam się naciągnąć PMom, PRowcom i innym kreatywnym dyrektorom na niesamowicie urozmaiconą rozgrywkę w kolejnym AC. trzeci raz do tej samej rzeki się nie wchodzi ; ]

 

z mojej strony EOT, bo nie ma sensu się boksować w temacie kto ma rację : ]

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem przypadek DLC do Assassin's Creeda II powinien dać do myślenia deweloperom i wydawcom - nie powinno się udostępniać płatnych dodatków do gier, które zostały wcześniej wycięte z podstawowej wersji danej produkcji. Analogiczna sytuacja była z Gears of War 2 - tam wycięte sceny dodane później w formie DLC udowodniły jedynie, że dobrą decyzją było ich wycięcie. Dokładnie tak samo jest z ACII - obydwie sekwencje z dodatków nie trzymają ogólnego poziomu gry i moim zdaniem trochę sztucznie wydłużają rozgrywkę i są na siłę wepchnięte w oś fabularną gry. Zatem bardzo się cieszę, że Ubisoft podjął decyzję o wycięciu tych sekwencji kosztem szybszego wydania gry, gdyż czekanie dodatkowy miesiąc czy dwa nie byłoby adekwatne do końcowego efektu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy coś poza achivem i zwiększona wartością willi dostanę za zbieranie piór? Ogólnie jest to lepiej rozwiązane niż w AC1. Opłaca się zbierać jakieś duperele? Zebrałem z willi te statuetki, zbieram strony kodeksu co jest chyba konieczne by ruszyć fabułę. Jest coś jeszcze do zbierania, ale na razie nie mam odblokowane tego. Ogólni to jak mogę te strony kodeksu odszyfrowywać, bo mam ich kilkanaście a jak idę do Leonardo to tylko jedną mi odszyfrowuje i dostaję jakiś bonus. Reszta stron jest w wilii nie odczytana.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...