Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

A co ze Stiliciem? Wie ktoś? Zostanie czy idzie w pi.zdu?

 

Zieliński w wywiadzie dziś mówił, że po odejściu Murawskiego nikt z 3: Lewandowski, Stilic, Rengifo już nie odejdzie. Sprzedaż Murawskiego to głupota. To on układał grę Lecha i on pokazywał wolę walki kiedy tego było trzeba Lechowi, a teraz nie widzę w Poznaniu zawodnika, który mógłby go zastąpić. Czuje, że jego miejsce mógłby zająć Kaźmierczak, ale on jest trochę bardziej defensywnie usposobiony niż Murawski. W ogóle mam przeczucie, że w tym roku wielu zawodników wróci do Polski min. właśnie Kaźmierczak.

 

Galaktikos znowu ładują miliony w błoto. I dobrze porażka bardziej będzie boleć ich kibiców. Do tego polityka transferowa staje się jeszcze bardziej śmieszna jak się okazuje, że ich szkółka jest jedną z lepszych na świecie, ale wychowankowie najpierw są trochę na siłe trzymani bez szansy na granie, a później oddawani za pół darmo jak np. Soldado. Obecnie młodych dobrych graczy Realu również jest pełno, a nadal nie grają, bo po co lepiej kupić Pedaldo albo nawet Drenthe czy Marcelo. I tu właśnie jest wyższość Barcelony, która nie boi się wystawiać wychowanków jak i sprzedaje ich w odpowiednim momencie (Dos Santos wylądował teraz gdzieś w 2 lidze angielskiej).

 

Przy takim obrocie sprawy jaki obserwujemy cholernie podoba mi się zachowanie ManU sprzedają swoje gwiazdy za grube miliony, a na ich miejsce sprowadza się nowych młodych graczy głodnych sukcesu i tak non stop. Teraz pewnie swoją szansę dostaną Nani i Anderson. Do tego jakiś porządny łowca bramek i Manchester utrzyma się w walce o najwyższe cele. Właśnie co do gry ManU w zeszłym sezonie trochę nie podobał mi się tam brak typowego łowcy bramek, bo umówmy się, że taki Rooney jednak trochę za często schodzi do skrzydła i za bardzo angażuje się w obronę przez co nie strzela zbyt wielu bramek. Może do Manchesteru przystosuje się Berbatov i nie trzeba będzie nikogo szukać. Jednak ten klub jest prowadzony dobrą drogą.

Odnośnik do komentarza

To na siłę będzie trzymać Stilicza? Chodzi mi o to, że on chciał odejść i co on teraz na to, że nie ma takiej opcji?

 

edit: Chciał odejść do mocniejszego klubu, jakiegoś Celticu itp. Nie mówię, że mu się w Lechu nie podobało czy coś, ale ciekawi mnie czy zostanie w Polsce jeszcze i co o tym sądzi.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Sprawa pewnie wygląda tak, że jak by ktoś sypnął grubą kasą, to by go sprzedali, wcześniej upewniając się, że znajdzie się jakiś pomocnik na jego miejsce. Trzeba sprawdzić w końcu Golika, bo o ile pamiętam z remes cup extra, to prezentował się obiecująco. Nie będę żałował straty Murawskiego, jeśli kasa za jego transfer zostanie mądrze wydana, a nie wrzucona do klubowego skarbca.

Odnośnik do komentarza

Valencia na testach w Manchesterze

 

Jak donosi "Sky Sports News", Antonio Valencia jest już o krok od sfinalizowania swojego transferu do Manchesteru United. Reprezentant Ekwadoru przechodzi obecnie testy medyczne na Old Trafford.

 

"Czerwone Diabły" przeleją na konto Wigan 16 milionów funtów. Jeśli badania zawodnika pójdą zgodnie z planem, Valencia może stać się nowym graczem Manchesteru United jeszcze dziś.

Wszystko wskazuje na to, że Ekwadorczyk będzie nowym właścicielem legendarnego numeru 7, który w przeszłości był w posiadaniu takich sław jak George Best, Eric Cantona, David Beckham czy ostatnio właśnie Cristiano Ronaldo.

 

Źródło : mufc.pl

Odnośnik do komentarza

Podobnie było z Cristiano Ronaldo. Ferguson go wypatrzył w meczu United - Sporting i od razu stwierdził, że musi go mieć u siebie. Fajnie by było, gdyby historia się powtórzyła :D Zaznaczmy, że prawdopodobnie Valencia dostanie koszulkę z numerem 7, co od razu pokazuje jak wielkie nadzieje ma Ferguson wobec niego. Mam nadzieję, że się nie pomyli.

Odnośnik do komentarza

O, to jest bardzo dobry pomysł, od teraz proponuję przy transferach dodawać też zdjęcie piłkarza, to pozwoli mniej obeznanym na poznanie, jak "ten nowy" wygląda. Tylko fotki mogłyby być odrobinę mniejsze, chociaż mnie osobiście nie przeszkadzają takie, jakie są, ale wiem, że niektórzy przeglądają na laptopach, czy netbookach, gdzie rozdzielczości są mniejsze.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

tak dalej pójdzie to optymalne ustawienie dla Realu na nowy sezon to 1-1-2-7 :P.No chyba,że w następnych miesiącach doczekamy się wielkiej wyprzedaży piłkarzy z tego klubu(w chwili obecnej to oni tam mają chyba z 10 kreatywnych i dobrych piłkarzy ofensywnych)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Wpierw lepiej kupić,a później sprzedawać.Calderon robił odwrotnie i źle na tym wychodził.Wyprzedaż dopiero się zacznie,na razie odeszli Saviola i Codina.Blisko odejścia jest Drenthe którym zainteresowana jest Fiorentina.Z pewnością na odstrzał poleci kilku środkowych pomocników(Javi Garcia,GUTI,VdV lub Sneijder czy M.Diarra) oraz napastników(RvN,Hunter lub Negredo).

Odnośnik do komentarza

Huntelaar był też przymierzany do United ;) Kocham spekulacje mediów.

 

Szkoda bardzo, że Gill nie sypnął hajsem, bo Benzema poszedł strasznie tanio w porównaniu do Kaki i Ronaldo. real dał 35mln, a podobno United oferowało 40, ale widać to były tylko domysły prasy, bo jak później przeczytałem wypowiedź kogoś z Olympique Lyonu, Karim miał zagrać w ManUtd, ale po prostu real dał więcej i zaważyła kasa. Jestem ciekaw jak Ferguson chce wzmocnić drużynę, kiedy wszyscy chcą grać w wielkim Madrycie...

Odnośnik do komentarza
Szkoda bardzo, że Gill nie sypnął hajsem, bo Benzema poszedł strasznie tanio w porównaniu do Kaki i Ronaldo.

 

Gdzie Ronaldo, a gdzie Benzema. Jeden jest najlepszym graczem najlepszej drużyny najlepszej ligi na świecie, drugi najlepszym graczem najlepszej reprezentacji (tak, wiem że naciągam, że najlepsza jest Hiszpania), a Benzema jest... jednym z lepszych graczy ligi francuskiej. I nie powiedziałbym, że najlepszym, ani że najbardziej obiecującym.

 

Jak na razie transfer Karima wydaje mi się totalnie bez sensu. Bo Real ma już jednego młodego napastnika, niemal idealnie równolatka Benzemy, który w ostatnim sezonie był najlepszym graczem ofensywnym drużyny i jednym z najlepszych w lidze hiszpańskiej. Jeśli Higuain będzie siedział na ławce, bo Benzema kosztował 40 mln euro - to będzie głupota, na jaką stać chyba tylko Real. A jeśli Benzema, po wydaniu 40 mln euro, będzie siedział na ławce - to też głupota, też w ich stylu.

 

Ciekawe co z Villą, podobno jego transfer miał być przesądzony. Tutaj bym jeszcze zrozumiał zakup, bo to faktycznie jest jeden z dwóch, może trzech najlepszych graczy świata na swojej pozycji, a Fernando Torresa to pewnie by torturami nie zmuszono, żeby się przeniósł do Realu. Nie wiem, może Zizou jednak używa czasem mózgu zanim zdecyduje o transferze, ale ja nie do końca widzę sens w takim masowym kupowaniu napastników - zwłaszcza, że wiadomo, iż połowie z nich Real zrujnuje kariery. Ale to zawsze był klub specyficzny i chyba już zawsze będzie.

Odnośnik do komentarza

Primo ani Igła ani Benzyna nie uciągnie wszystkich spotkań których zakładając walkę na 3ch frontach będzie koło 60 nie licząc wyjazdów na repre.Secundo nie wiem gdzie tu widać masówkę biorąc pod uwagę,że teraz nominalnych napastników jest 6,a bardzo prawdopodobne,że 3ch odejdzie(2ch na bank).

A El Guaje pewnie pójdzie do Barcy w obliczu transferu Karima(chyba,że odeszło by tych trzech napastników,a Pelle chciałby grać 442 wtedy Floro mógłby sypnąć kasą).

Odnośnik do komentarza

Villa nie przejdzie do Barcelony IMO.Jeśli Real go nie kupił to tym bardziej Barcelona.I nie chodzi tu o kasę tylko o to,że Villa jest po prostu nie na sprzedaż.To nie w stylu Barcelony wydać 40 mln na zawodnika.Zresztą po co by kupowali Keirrisona? Żeby dodać go do transferu Villi? Bez sensu.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Villa nie przejdzie do Barcelony IMO.Jeśli Real go nie kupił to tym bardziej Barcelona.I nie chodzi tu o kasę tylko o to,że Villa jest po prostu nie na sprzedaż.To nie w stylu Barcelony wydać 40 mln na zawodnika.Zresztą po co by kupowali Keirrisona? Żeby dodać go do transferu Villi? Bez sensu.

David Villa coraz bliżej transferu do Barcelony. Według doniesień El Comercio w lokalu Real Balneario de Salinas, we wtorek, doszło do spotkania napastnika z dyrektorem sportowym Barçy Txikim Begiristainem. W czasie wspólnego posiłku Villi i Txikiemu towarzyszył agent piłkarza José Luis Tamargo, który przybył wcześniej niż David, tak aby samemu rozpocząć rozmowę z dyrektorem sportowym Blaugrany.

 

Asturyjska prasa twierdzi, że Txiki miał powiedzieć "Pójdziemy na całość. Zrobimy wszystko żebyś zagrał u nas w przyszłym sezonie".

 

Jedyny problemem z jakim jeszcze muszą uporać się włodarze Barcelony to zarząd Valencii. Klub z Mestalla chętniej sprzedałby Davida do Anglii, skąd Manchester United gotów jest zapłacić 47 milionów euro. W planach sportowego projektu trenera "Ches" Emeryego był Alvaro Negredo, teraz jednak ta opcja została definitywnie zamknięta ze względu na transfer Benzemu na Santiago Bernabeu. Jedyną alternatywą pozostaje więc Barça, która gotowa jest wyłożyć na gwiazdę Valencii 42 miliony euro a także włączyć w operację Keirrisona.

http://www.blaugrana.pl/news/2977/david_vi...e_z_txikim.html

Ja myślę, że Villa zagra w Barcy, do tego Felipe i może jeszcze 2 zawodników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...