Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję ostre czyszczenie tego tematu, bo przez chwilę się zastanawiałem, czy aby na pewno włączyłem temat TRANSFERY. Najlepiej, żeby były tu posty wyłącznie o transferach, ewentualnie krótki komentarz do nich, ale bez takich dysput na kilka stron o tym, kto jest silny, a kto słaby, takie rzeczy to w tematach o odpowiednich ligach, ewentualnie można zrobić temat ogólnie o całej piłce nożnej, żeby trafiały tam takie posty, które ciężko pod cokolwiek podciągnąć i tyle.

 

Aha,a a informacje podane tak czytelnie, jak już ustaliliśmy, czyli tak, jak w poście wyżej.

 

@ zajman

Tak, czyta się to ciekawie, ale nie w tym temacie, tutaj naprawdę lepiej, żeby były zawarte czyste informacje.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
Proponuję ostre czyszczenie tego tematu, bo przez chwilę się zastanawiałem, czy aby na pewno włączyłem temat TRANSFERY. Najlepiej, żeby były tu posty wyłącznie o transferach, ewentualnie krótki komentarz do nich, ale bez takich dysput na kilka stron o tym, kto jest silny, a kto słaby, takie rzeczy to w tematach o odpowiednich ligach, ewentualnie można zrobić temat ogólnie o całej piłce nożnej, żeby trafiały tam takie posty, które ciężko pod cokolwiek podciągnąć i tyle.

 

Jak coś to proponuje temat o piłkarzach w którym można by dyskutować o ich formie itp . Tak wogóle to ciekawie się czyta niektóre przemyslenia na temat transferów szczególnie że jest o czym pisać w tym okienku (chociażby zlatan i krystyna ). JAk dla mnie dobrze jest ;]

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem właśnie, że Alvaro Negredo, który wrócił ostatnio z Almerii do Realu, teraz przejdzie do... Hull City.

 

Real jak zwykle zadziwia. Ten klub ma najlepszych wychowanków na świecie. Widziałem kiedyś ranking i w pierwszych ligach w Europie gra kilkudziesięciu wychowanków Realu (50-60). Z czego tylko trzech z nich gra w Realu. Resztę oddają za półdarmo, zamiast tego kupując "wielkie gwiazdy" za chore pieniądze. Później dostają w tyłek 4-0 od zespołu prowadzonego przez swojego wychowanka, którego sami wyszkolili, a później wywalili. Nie mówię, że to jakieś naganne - jak ktoś jest głupi to niech za to płaci. Dziwię się tylko, że nikomu z zarządu to nie przeszkadza. Myślą, że jak zmienią trenera raz na pół roku, to naprawią swoją bezmyślność.

Odnośnik do komentarza

XD w tym momencie jest 2ch napastników lepszych od Alvaro + Raul,który przynajmniej w tym sezonie tak czy tak byłby 2gim bądź 3cim napastnikiem.Nie można także zapominać o RvN,który dziś wrócił do pracy na maksymalnych obrotach.Zresztą Real zapewnia sobie pierwokup za ~12 mln euro więc po sezonie,który mam nadzieję będzie ostatnim sezonem tak "czynnej" gry El Siete Alvaro wraca już otrzaskany w 2ch ligach i wyjaśnia się sprawa czy będzie crackiem czy "kolejnym talentem zmarnowanym przez Real".No i tak przy okazji-Negredo nie jest wychowankiem Realu...

Odnośnik do komentarza

Ktoś powiedział kiedyś, pewnie Perez, że nigdzie nie ma takich kontraktów jak w Hiszpanii. A chodziło mu m.in. o wspomniane prawo pierwokupu, klauzule odstępnego, 50% ze sprzedaży, x-baniek ze sprzedaży itp, itd. Nie są idiotami i wiedzą co robią ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie zresztą bez przesady z tych wychowanków,którzy odeszli na przestrzeni ostatnich kilku lat na "grę na światowym poziomie" liczyć może Granero,Mata i może De la Red jeśli w ogóle wróci do uprawiania sportu.Cała reszta "cracków,którzy zemszczą się wciskając na SB hattricka" została sprzedana i na ten czas wydaję się,że postąpiono dobrze bo grajkowie pokroju Soldado,Juanfrana czy Balbo'y w największych zespołach już raczej grać nie będą.

Odnośnik do komentarza

tak, zeby nudno nie bylo:

 

 

Wracający na włoskie salony po aferze Calciopoli Luciano Moggi udzielił ciekawej wypowiedzi dla portalu ilsussidiario.net. Główny bohater skandalu z 2006 roku twierdzi, że Milan nie ukończy sezonu wyżej niż na 3 pozycji, gdyż kadra Leonardo jest zbyt wąska, a najbardziej widoczne jest to w liniach defensywnych. Jednak były dyrektor wykonawczy Juventusu Turyn dodaje, że jest pewien, iż prezydent rossonerich, Silvio Berlusconi wciąż ma asa w rękawie w postaci transferowego hitu. "Berlusconi na pewno coś wymyśli, spodziewajmy się wielkiego transferu" - pisze illusidario.net.

 

 

No, zasadniczo to nadal nie dokonano obiecanego "wielkiego" transferu za kase uzyskana za Kake, kibice sie burza i pewnie pokaza swoje niezadowolenie podczas dzisiejszego meczu z Juve. Mi by odpowiadal Hernanes, o Fabregasie raczej mozna zapomniec.

 

 

Aha, kolejnym znaczacym (ale naprawde;]) wzmocnieniem Milanu jest pozbycie sie Kalaca.

Odnośnik do komentarza

W Fabregasa też nie wierze. W ogole to ja bym zainwestował kasiore w bocznego obronce, a nie srodkowego pomocnika, chyba, ze szykuje sie odejscie Pirlo. Bo akurat w pomocy to Milan posiada kilku dobrych graczy - jest Pirlo, jest Flamini, Gattuso (wiem, ze gra piach:), jest też Seedorf, etc.

 

http://www.pilka.pl/magath-nie-pozwoli-odejsc-rafinhi

 

Działacze Juve chyba faktycznie zakumali, ze z Grygerą na prawej obronie długo nie pociągną ;] No ale Szwaby będą się pewnie targowac o kazdego eurocenta i w rezultacie Rafi zostanie w Schalke a do Juve trafi jakiś młody obronca z mlodziezowki, albo nikt ;]

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

sneijder_.jpg

 

Wesley Sneijder

 

Real Madryt -> Inter Mediolan za 15 baniek

 

LINK

 

edit: Informacja na 99% prawdziwa, Perez zrezygnował z 3 baniek bonusu by Sneijder mógł zarabiać 4 miliony w Interze. Nie widzę by to było potwierdzone jakoś na stronie interu czy gdzieś, ale wg. większości portali sportowych to już potwierdzone, więc... Połasił się na kasę, taki z niego madridista.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...