Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest żadna tajemnica ani specjał. Każdego gracza BVB ktoś chce kupić, ale na razie nie chcą odchodzić. Watzke słusznie stwierdził: gdyby wierzyć prasie, to byśmy dawno nie mieli kim grać. Na razie czekamy na oficjalne zakończenie "sagi" Lewandowskiego - zdaniem Borka to było już pewne, że 2 stycznia podpisze kontrakt z Bayernem i będzie spokój. Puścił to jaką kolejną "pewną informację", ale takie hot info to każdy kto zna kalendarz piłkarski mógłby wymyślić.

 

 

Media donoszą o staraniach BVB o Diego Costę. Średnio wierzę w sukces. Costa jest jednym z najlepszych graczy w tym sezonie, i to najatrakcyjniejszego typu - bramkostrzelny napastnik w dość młodym wieku. Jeśli Atletico wygra Ligę Mistrzów, a potem jeszcze Costa będzie gwiazdą Mundialu (oba nietrudne do wyobrażenia), będzie najgorętszym piłkarzem świata, a już na pewno spośród tych do kupienia. Borussia nie ma na niego wtedy szans.

 

 

O Matę stara się Inter. Dziwi mnie, że nikt lepszy.

 

 

Z kolei PSG stara się o Paula Pogbę. Przypomnę, że w wieku 20 lat koleś jest chyba już najlepszym graczem Serie A. To by było mocne uderzenie, gdyby im to wyszło, a w przypadku PSG nie można niczego wykluczać.

Odnośnik do komentarza

United przede wszystkim potrzebny jest trener z jajami, w dalszej kolejnosci transfery i pozbycie sie wielkich niepelnionych talentow w stylu kagawy,andersona,welbacka,smalinga  czy cleaverleya - ja wiem, że fajni, że obiecujący ale swój czas na rozkwit mieli i go niewykorzysali, a teraz szkodza druzynie, ale tez sobie bo w innych klubach gdzie nie ma takiej presji wyniku moga stac sie wielkimi

Odnośnik do komentarza

Reus nie jest przypadkiem ofensywnym pomocnikiem, grającym za plecami napastnika ? Po co on w United, jak tam potrzebny jest ktoś kreatywny do środka pomocy

 

 

Niby tak, ale nie każdy zespół jest budowany według jednego wzorca. Można stawiać na dynamikę ataku i wykończenie. Reus w karierze grał już z powodzeniem na każdej z czterech pozycji ofensywnych, więc nie można powiedzieć, że United nie miałoby wiele do zyskania. Januzaj jak na swój wiek nieźle rokuje, więc niby jest sens go ogrywać, ale tak poza tym, co? Giggs, Kagawa i Young grają zdecydowanie za słabo jak na ambicje tego klubu. Valencia ma lepsze i gorsze momenty.

 

 

Inna sprawa, czy za 50 mln euro to faktycznie największe wzmocnienie, jakie da się osiągnąć w tym klubie. To fakt, że słabym ogniwem w podstawowej jedenastce pozostaje Cleverley. A jednak United, sądząc po plotkach, w ogóle to nie interesuje. Próbują ściągnąć ciągle lewego obrońcę (faks już działa?), chociaż Evra to w tym sezonie ich drugi najlepszy gracz, a zmiennik Buttner okazywał często oznaki dobrej gry, gdy dostawał szansę.

Odnośnik do komentarza

ja bym w tym sezonie procz Rooneya, ktory haruje na kazdej pozycji za wyjatkiem bramki, zadnego innego pilkarza nie wyroznial i nie szukal na sile tego nr2 - evra czy de gea choc jakis wtop nie mieli wielkich to dalej to za malo, zobaczymy co z tego bedzie jak robin sie wreszcie wyleczy.

 

zeby nie bylo - janoszka w lubinie :) 

Odnośnik do komentarza

No i wiemy, jak skończył ostatni chyba większy talent z nieudanego eksperymentu Anży Machaczkała. Lacina Traore został kupiony przez AS Monaco. ALE... od razu zostanie wypożyczony do... West Hamu.

 

Ciekawostka: od czasu zwycięstwa 3-0 z Tottenhamem, West Ham zagrał 13 meczów i wygrał jeden, z Fulham. West Ham jest beznadziejny. Czy Traore uratuje ich przed spadkiem? Na tym etapie sezonu może być ciężko.

 

 

 

Moje źródła donoszą, iż United nadal szuka skrzydłowych i lewego obrońcy. W tym momencie trwają rozmowy o Koke (serio? Jakie są szanse?) i oczywiście Leightonie Bainesie.

 

 

PSG podobno przerzuciło swoje celowniki z Maty na... Hazarda. Tak jak pisałem o Pogbie, w przypadku PSG żadna oferta mnie nie dziwi, ale Chelsea to jeden z tych klubów, które sprzedają tylko tych graczy, których nie chcą mieć, więc de facto nie ma o czym pisać, nic nie będzie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 (już oficjalnie)

Robert Lewandowski -----> Judasz Lewandowski

 

 

Bayern kontynuuje beztroskie, bez żadnego wysiłku zabieranie największym rywalom ich najbardziej pożądanych piłkarzy. Spodziewano się tego od co najmniej roku, ale ta łatwość i oczywistość nadal jest aż niewiarygodna.

 

Plotka natychmiastowa: jest sporo kupców na Mandżukicia. Na razie moje źródła nie powiedziały mi nic, czy Bayern chce sprzedawać.

 

 

 

Karuzela ruszyła. Napoli pozyskało Maxime'a Gonalonsa za jakieś 13 mln euro. Szukają dalszych wzmocnień. Lyon ma problemy finansowe i będzie chciał wyprzedać młode gwiazdy, czyli Greniera oraz Lacazette'a. Oboma podobno interesuje się Arsenal, ale kim nie interesuje się Arsenal... Myślę, że po nabyciu Oezila raczej się nie zdecydują, może kto inny. Na pewno Liverpool szuka ofensywnych graczy.

 

 

 

 

Mourinho zadeklarował, że nikt nie odejdzie, ani Mata, ani De Bruyne.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A więc to już fakt, Gonalons przeszedł do Napoli... Szkoda OL, jeden z moich ulubionych klubów.

 

 

Piękne czasy:

lyon2006.jpg

 

 

Ostatnio z Lyonem łączeni są Obraniak i Krychowiak. O ile tego pierwszego bym sobie już odpuścił (choćby wiek), o tyle Krychowiak... Czemu nie? Klub po zakończeniu sezonu opuści natomiast Bafetimbi Gomis, jest to w 100% pewne, zainteresowanie nim wyraża m.in. Tottenham.

Odnośnik do komentarza

(pipi), o transferze Lewego to nawet w wiadomościach mówili. Jako news dnia.

 

"Nowa era polskiego footballu"

 

 

I jeszcze hit z konferencji Moyesa przed meczem w FA Cup

 

Moyes on Di Rossi: “We did certainly think about bringing him in the summer time. I don’t think it went as far as a bid.”

 

Koleś nie wie czy złożył ofertę za zawodnika...

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Agent Lewego potwierdził, że Real także złożył ofertę, i to lepszą finansowo (mówi się o 10 mln euro za sezon + 10 mln premii na start). Nic z tego, bo piłkarz jak widać faktycznie obiecał się wiernie Bayernowi, ale to znak, że Real wbrew tradycyjnym deklaracjom jednak szuka napastnika.

 

 

Swoją drogą szkoda, bo dla widzów byłoby ciekawsze, gdyby wybrał Real. W Bayernie już teraz na ławce siedzi sporo bardzo wartościowych piłkarzy (w ostatnim meczu zabrakło Schweinsteigera, Ribery'ego, Robbena, Shaqiriego oraz ciągle dobrego Pi'zarro - a nie można powiedzieć, by w jedenastce zagrał ktokolwiek, kto nie jest gwiazdą). Widz nic nie zyskuje, bo to tylko jeden więcej świetny gracz na ławce - albo Lewandowski, albo ktoś, kogo wyprze z jedenastki. Tymczasem w Realu Lewandowski szybko stałby się podstawowym graczem i być może kluczowym, choć to trudno stwierdzić przy obecności tak często strzelających graczy jak Ronaldo i Bale.

 

 

 

News z Serie A: wygląda na to, że Radja Nainggolan w końcu odejdzie z Cagliari. Prezes Milanu stwierdził, że jest przekonany, że piłkarz trafi do Romy, która zaoferowała więcej niż ACM.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...