Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem w hiszpańskiej prasie, Real zaoferował mu podwyżkę, ale po prostu nie taką, jak on by chciał. Mają różne "poziomy" i zasada jest, że naraz można przejść tylko o jeden w górę. Najwyższy to kandydaci do Złotej Piłki, topowe gwiazdy marketingowe i światowe, czyli Ronaldo i bodajże też Bale, oni mogą dostać 10 mln lub więcej. Di Maria chyba teraz zarabia niecałe 4 mln euro, a miał dostać ofertę na góra 5-6. Tymczasem w PSG czy United dostałby pewnie z 10 mln rocznie. Takie są donosy. Oczywiście klub może powiedzieć "chcemy żeby został", ale to nie jest odpowiedź, bo pytanie brzmi "jak bardzo?", a tutaj nie wiemy, ale raczej tak, jak piszę.

Odnośnik do komentarza

Strona AC Milan poinformowała o odejściu Balotellego. Dla mnie dziwny transfer. ACM zbiera odrzutki i musi ryzykować, więc taki postrzeleniec jak Balotelli, z momentami świetnej gry, tam pasował. Momentami był słaby, ale momentami był najlepszym napastnikiem we Włoszech. Natomiast w Liverpoolu, jeśli ma walczyć o mistrzostwo Anglii, to ani tak dobry gracz, żeby był pierwszym napastnikiem, ani nie charakter i cena, żeby był wsparciem (nie chodzi nawet o to, że jest jakimś "bad boyem" jak niektórzy mówią, ale jest po prostu dość słaby psychicznie i zawodny). No nie wiem. Po coś go wzięli. Może w duecie napastników doda nieco pressingu z przodu, ma mocny strzał - obaj ze Sturridge'em mogą się cofnąć, przy czym kopią innymi nogami. Ale wtedy kto na ławę, Coutinho, Lallana ORAZ Marković?

 

Swoją drogą, na tle innych kandydatów do mistrzostwa w sumie to nie dziwi. Chelsea i City mają dwie jedenastki gwiazd, nawet Arsenal też poza swoją jedenastką ma trochę zapasu (Walcott, Oezil, Podolski, Monreal, ciekawi Gnabry, Chamberlain czy Campbell). No i tutaj znów komentarz odnośnie upadającej potęgi United - oni nawet pierwszej jedenastki mają tak z... pół na wysokim poziomie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój z Hummelsem i Vidalem, ile można. Naprawdę, nie dla psa kiełbasa. Fani United powinni żałować transferów właśnie tej półki, jak Rojo. Tottenham po niepowodzeniu z Musacchio dzisiaj dopina transfer Federico Fazio - koleś ma 10 mln euro klauzulę odejścia, a stoperem jest być może lepszym, niż ktokolwiek w lidze angielskiej. To jest deal który chyba United dałoby rady zrobić, no ale cholera wie, jaki oni mają plan.

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój z Hummelsem i Vidalem, ile można. Naprawdę, nie dla psa kiełbasa. Fani United powinni żałować transferów właśnie tej półki, jak Rojo. Tottenham po niepowodzeniu z Musacchio dzisiaj dopina transfer Federico Fazio - koleś ma 10 mln euro klauzulę odejścia, a stoperem jest być może lepszym, niż ktokolwiek w lidze angielskiej. To jest deal który chyba United dałoby rady zrobić, no ale cholera wie, jaki oni mają plan.

To oni mają jakiś plan? Bo ja już w nic nie wierzę, tylko w to że LVG jest w(pipi)iony.

 

Jestem kibicem United.

Odnośnik do komentarza

No właśnie sam nie wiem. Di Maria - dla mnie wydaje się przepłacony. Trudno mówić o "wartości" bo jest względna, ale jeśli United ma mieć podstawową taktykę 3-5-2, to wydawanie 70 mln euro akurat na Di Marię brzmi absurdalnie. Nie mówię, że nie mógłby niszczyć Anglii na lewej flance, ale w tym ustawieniu bezpieczne jest w trudnych meczach wyłącznie granie jednym zawodnikiem na flance, a... United właśnie dokonało drugiego najdroższego transferu w swojej historii kupując młodziutkiego gracza na lewą flankę. Di Maria mógłby ewentualnie być też przydatny jako lewonożny rozgrywający za napastnikami, tylko że... do tej roli lepiej jest dopasowany, dzięki technice, ich dotychczasowy najdroższy transfer w historii. No kurde powiedzcie mi, że widzicie tu sens i harmonię. United - kupujemy drogo i źle. Może się mylę. Zobaczymy w miarę sezonu.

Odnośnik do komentarza

Galaktyczny transfer... w tył w wykonaniu Di Maria'i, ale tak to jest jak się chciało przejść do PSG (ci jednak przekroczyli limity FFP) i ostatecznie trafia się do United. I to ze względu na pensję jedynie a nie walory sportowe..

 

To tak jak z Ronaldo, który z topowego w tamtym czasie Manchesteru przeszedł do Realu 1/8 i jeszcze w swoim pierwszym sezonie odpadł  na wiadomym etapie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Real grał w tej LM chociaż. Teraz jestem ciekaw co Van Gaal zrobi z Di Marią, jeśli postawi go na skrzydle to możliwe że Angel nie pokaże w pełni swojego potencjału, ale chyba nie będzie miał wyjścia skoro w środku będą operować Herrera, Mata i Rooney, ale to już jego zmartwienie. Powodzenia mu nie życzę, bo poleciał na kasę tak samo jak Ozil.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...