Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

dalej wierze ze przejdzie otamendi, co do napastnika to nie mam pojecia, cavani mi sie nie widzi, lacazette ponoc zostaje, muller rowniez, lewy, ronaldo, ibra nie do wyjecia, kane kosztuje fortune(a dodatkowo boje sie, ze takiego sezonu nie powtorzy)  hmmm moze benzema...wbrew pozorom malo obecnie napatnikow jacy realnie moga zmienic klub w tym okienku i z miejsca stac sie wzmocnieniem

 

chyba ze cos na rzeczy bedzie z pedro....tutaj mam mieszane odczucia co do niego, moze dlatego, ze go po prostu bardzo nie lubie :P

Odnośnik do komentarza

Też bym chciał Otamendiego jednak nie wiadomo co z tego wyjdzie. Blind na środku to nieporozumienie. Już wolałbym jakiegoś młodego z akademii. 

 

Co do Pedro to raczej zamiast Di Marii bo to raczej skrzydłowy niż napastnik. Benteke był bardzo dobrą opcją jednak nie za taką cenę. Zdesperowany liverpool musiał kogoś kupić. Chętnie widziałbym Lukaku w klubie jednak nie ma szans na taki transfer. 

Odnośnik do komentarza

Największą porażką będzie jak LVG będzie grał na środku obrony Blindem, który jest na tej pozycji beznadziejny. Syn trenera musi grać.

 

To samo z Dupajem, który za napastnikiem nie może pokazać w pełni potencjału. Chyba każdy spodziewał się jego gry na lewym skrzydle gdzie miałby miejsce by biegać i dryblować.  Niestety to miejsce zabrał mu Young. Dlatego jeden z nich powinien usiąść na ławce. Od biedy można spróbować z nim gry na prawej, a za Rooneyem grałby Mata. Najgorzej, że dla Herrery nie ma miejsca, a to najlepszy gracz drugiej linii z ubiegłego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Kandydat do gry w ataku nie może być gwiazdą pierwszej kategorii, raczej gość drugiego planu, który zaakceptuje siedzenie na ławie, ale przy tym swoje strzeli. Ten kloc Llorente nie byłby taką złą opcją. Kiedyś jak kupowali Sheringhama to pukałem się w czoło, kogo oni (pipi)a kupili. Wolny, zwrotność wieloryba, drybler żaden, ale swoje strzelił. Pasowałby jakiś "Filip z konopii", czyli ktoś młody, z potencjałem.

 

A Pedro pewnie jest opcją w razie odejścia Angela. Jak już przyjdzie to swoje strzeli i poda, także nie będzie tak źle. Lepszy on na skrzydle niż Valencia, czy nawet Januzaj.

Odnośnik do komentarza

Carrick niestety jest zbyt podatny na kontuzje i powoli będzie spychany na dalszy plan. Może być tak że to Morgan musi się przyzwyczaić do stylu i to Michael będzie grał pierwsze skrzypce.

 

Pomoc jest już kompletna. Nawet jak Di Maria odejdzie młodzież może go zastąpić. Na szpicy jest Roo i w obwodzie Chicha oraz Wilson. Oni też mogą coś strzelić. Były plotki o powrocie CR7 jednak ponoć odrzucili 120 mln od PSG więc nie ma szans żeby United dało więcej. Z resztą on ma już 30 lat. 

 

Benitez się uparł i odpuścił DDG żeby nie musieć sprzedawać Ramosa więc jego transfer odpada. Na tą chwilę nie widzę innych kandydatów na środek obrony. Otamendi pójdzie do city, Ramos zostaje, Hummels zostaje, Varane zostaje. Kto jeszcze? Godin? Glik? 

Odnośnik do komentarza

Ile oni piłkarzy zakupili w tym okienku, bo mam wrażenie, że robi się z tego powoli nowa jedenastka? Nie wiem na ile to jest rozsądne w kategorii: chcemy coś ugrać w tym sezonie.

na razie 5 kupili + groszek wrocil z wypozyczenia, sprzedali naniego, van persiego, oposcic klub ma rafael, evans i valdes, niepewny los di marii i de gei

Odnośnik do komentarza

No kupili dwóch świetnych pomocników, a patrząc na to, że w klubie jest już Carrick, Mata, Herrera i Fellaini, to robi się ciasno. Te transfery wyglądają na zasadzie kupowania zawodników niekoniecznie potrzebnych, ale zawodników bardzo znanych. A tu jeszcze klub opuścić ma dwóch obróńców, nieźle, biorąc po uwagę, że w tamtym sezonie słabo było u nich z obroną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...