Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem czy bardzo znanych - bastian ok ale shneiderlin czy darmian to nie gwiazdy pierwszego kroju (ide o zaklad, ze wielu o nich slyszy dopiero przy okazji transferu do united), a depay to przeciez jeszcze mlodziak/talent wpisujacy sie w stara idee diablow czyli kupujemy perspektywicznych, ktorzy gwiazdami swiatowego formatu staja sie u nas (lub tez nie staja jak bylo ostatnio czesciej, wspomniec chociazby andersona)

Odnośnik do komentarza

 

A Rosja ograła 3:0 Włochy tuż przed Euro 2012. Ktoś serio się podniecił tym sparingiem...

 

Napisałem tylko, że zapowiada sie przyzwoicie, a Ty już szukasz dziury w całym i teksty o podniecaniu, zapomniałem, że cokolwiek o Barcie działa na Ciebie jak czerwona płachta na byka.

 

Ja to odbieram trochę inaczej, bo gdybyś to samo rok temu napisał po spotkaniu z Realem czy wcześniej z Bayernem, to ja odpowiedziałbym tym samym. Nudne jest to ciągłe wypominanie mi tego, że kibicuje Barcelonie, zwłaszcza w kontekście który w sumie mało ma z tym wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Zdaniem Blanca transfer Di Marii na ostatniej prostej. To chyba jedna z największych porażek transferowych w historii futbolu. Wydać rekordową sumę i pozbyć się gracza po roku. Był w ogóle taki przypadek wcześniej?  Moim zdaniem przesądziła tutaj końcówka sezonu gdy Di Maria jeśli w ogóle grał, to z ławki. Nie było widać wtedy  zaangażowania z  jego strony. 

 

Prawdopodobnie zastąpią go odpadem z Barcelony, którego sami kibicie Barcy wywieźliby na taczce. Cytat z fcbarca.com, lub blaugrana.pl,

 

 


Na szybko statystyki Pedro:

2219 minut, 11 bramek (bramka co 201 minut), 9 asyst (asysta co 246 minuty)

Prześledzmy dobytek bramkowy Pedro...

1 - Athletic (7 miejsca La Liga) - wygrana 5:2

1 - Espanyol (10) - wygrana 5:1

1 - RSSS (12) - wygrana 2:0

2 - Elche (13) - wygrana w 2 spotkaniach - 10:0

1 - Levante (14) - wygrana 5:0

1 - Cordoba (20) - wygrana 5:0

4 - Huesca (Segunda Divison B, czyli 3 liga) - wygrana w dwumeczu 12:1

Podsumowując - Pedro strzelił 11 bramek w 9 meczach w których padły łącznie 44 bramki (średnio 4,88 bramek na mecz)

Teraz trzeba zadać sobie pytanie - czy potrzebujemy 28 letniego zawodnika, który owszem - strzela bramki ogórkom, ale w meczach z lepszymi nie istnieje? Sugerując się wcześniejszymi plotami transferowymi i problemami "zainteresowanych" drużyn by pokryć jego wynagrodzenie - musi być ono niemałe. Idąc dalej - w minionym sezonie Pedro był bezużyteczny (od 3-4 lat tak jest, ale zostanę przy obecnym). Jeśli schodził z boiska zawodnik MSN graliśmy praktycznie 2 w napadzie. Moim zdaniem - Pedro można opylić, póki (jeśli) są zainteresowani. Mamy w obwodzie Sandro, czy Munira którzy minuty Pedro wykorzystają niegorzej (co do Sandro jestem tego pewny). Poza tym - w decydującej części sezonu mamy Arde, który może z powodzeniem zastępować Messiego i Suareza. Jeśli ktoś wypali, że Pedro ma doświadczenie. Co po tym doświadczeniu, skoro w meczach z lepszymi drużynami jest bezużyteczny (ba, wręcz przeszkadza naszym).

Odnośnik do komentarza

Stevan Jovetić na medycznych w Interze. Wielka nadzieje nie dała sobię radę w City, co pozostawia ich teraz z kim tak naprawdę ? Jeśli chodzi o atak to tylko Aguero i ten ktoś tam z Aston Villi.

Jeżeli zagrają Silva , Nasri , Sterling , Aguero to rezerwowy Bony jest idealny . Klocki Jovetic i Dżeko zbyliby zbędni .

Odnośnik do komentarza

 

Zdaniem Blanca transfer Di Marii na ostatniej prostej. To chyba jedna z największych porażek transferowych w historii futbolu. Wydać rekordową sumę i pozbyć się gracza po roku. Był w ogóle taki przypadek wcześniej?  Moim zdaniem przesądziła tutaj końcówka sezonu gdy Di Maria jeśli w ogóle grał, to z ławki. Nie było widać wtedy  zaangażowania z  jego strony. 

Ibra w Barcelonie...

 

Man Utd według "Marca" wyłoży na Pedro maksymalnie 32 mln euro i ani grosza więcej :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Eto'o przydał się Interowi, pamiętam jeszcze jak hasał na prawej obronie xD

 

Przecież Ibra w Barcelonie to był poroniony transfer. Jak można było wystawiać Messiego na szpicy a Ibrę na skrzydle? Przecież to się nie opłaca. Messi dawałby więcej na skrzydle niż Ibra, Ibra może nie dawałby więcej niż Messi na szpicy, ale i tak było to nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza

Trochę smieszne było jak wielu kibiców jechało po Ibrze, a kiedy w zamian za niego przyszedł Villa to po jego pierwszym sezonie mówili, że to był super transfer. Kiedy Villa miał niemal takie same statystyki strzelonych bramek i asyst jak Szwed, ale potrzebował do osiągnięcia tego 12 meczów więcej.

 

Statystyki statystykami, a gra grą. Nikt nie powie, że Barcelona z Ibrą grała lepiej od tej z Villą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...