Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Źródła jak zawsze, czyli wystarczy napisać że jakiś angielski duży klub chciałby jakiegoś piłkarza zatrudnić i już się powtarza, że "przeszedł" i panie, co za event, co też oni zrobili. Morata już "przeszedł" ze 40 razy, ostatni raz dosłownie wczoraj po północy pisano, że finalizują i za parę godzin ogłoszą.

 

Brzmi trochę, jakby jednak Real coś frustrował i może próba sięgnięcia w innym kierunku dla urozmaicenia życia. Do końca tego tygodnia załatwić transfer - to zawsze piłkarz, który pojedzie na zgrupowanie. Mourinho znany fan Lukaku mdr. Everton się może zgodził, czemu by nie miał. Co piłkarz/agent podpisze to zobaczymy.

 

Craig Norwood czyli ORNSTEIN MANCHESTERU powiedział, że Lukaku się na pewno dogada na dniach. Everton (i źródła w Evertonie) mówi, że nic nie ma, żadnej zgody na nic.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

teraz to już nikt nie wie o co chodzi. jedyną stałą jest Benzema w Realu.

 

a tak to każdy może spekulować. gdzie byś Mysza widział Moratę?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No ja bym Moratę prędzej widział u Chelsea Conte, szczególnie znając to domniemane zamiłowanie Włocha do Alvaro ze względu na jego grę w Juve. Domniemane, bo przecież Conte już nie było jak Hiszpan przychodził do Starej Damy, także nie wiem skąd ta sympatia się wzięła. Poza tym Chelsea taki silny i trochę cwaniacki napastnik by pasował, myślę że jako następca Costy byłby prawie idealny.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

No ja bym Moratę prędzej widział u Chelsea Conte, szczególnie znając to domniemane zamiłowanie Włocha do Alvaro ze względu na jego grę w Juve. Domniemane, bo przecież Conte już nie było jak Hiszpan przychodził do Starej Damy, także nie wiem skąd ta sympatia się wzięła.

 

No istnieje np. telewizja, trenerzy też nieraz, olaboga, chodzą na mecze zamiast de facto trenować swoich... naprawdę często coś uważają o graczach spoza swojej drużyny. I wtedy ich na przykład chcą ściągnąć do klubu, jak Conte Moratę do Juve w 2014 (albo Klopp Lewandowskiego itd... no trenerzy chcą piłkarzy). W Chelsea, jako się rzekło (gdy nagłówki były, że "Conte odchodzi", tak samo oznajmujące jak zawsze), menedżer nie rządzi, a Lukaku jest zdaje się preferencją Emenalo. Morata to taki typowy faworyt trenera. Każdy lubi Moratę, tyle że Real średnio chce oddawać. W sumie jak rok temu. Przypadkowo wyszło że został

 

 

 

Diego Costa bardzo, podobno bardzo bardzo chce grać w Atletico. O sytuacji w Chelsea wypowiedział się publicznie. Chiny też póki co odrzuca. Trochę niezręcznie wobec zakazu transferowego Atleti. Jednak wydaje się, że prędzej czy później powinien trafić do Madrytu.

 

 

 

Podobnie jak Manchester United, tak i Chelsea nie ma limitów co do zatrudnień, jeśli im się uda. Mogą nawet wziąć dwóch napastników. Michy na razie jest głównie kandydatem, by podzielić los Aków, Solanków, Traorów itp. Jednym z kandydatów do kontraktu ma być wieloletni faworyt, Fernando Llorente (który w sumie nadal dobrze się prezentuje mimo beznadziejności cudem utrzymanej Swansea).

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

potwierdzam. 

 

 świetny technicznie defensywny pomocnik, jednocześnie co bardzo rzadko spotykane bardzo niski przez co musi nadrabiać boiskową inteligencją.  Do tego jakby to powiedział Jacek Gmoch biega jakby miał motorek d.upie, świetnie się go ogląda. Po cichu liczyłem, że może trafi do lepszego lepszego klubu niż Swansea

Odnośnik do komentarza

Jean-Kevin Augustin - z PSG trafił do Lipska, kolejny młody talent w tym jakże intrygującym zespole. Augustin to głównie dziewiątka, więc nie wiem, gdzie zagra w gwiazdozbiorze Lipska. Koleś ma niesamowitą parę w nodze, przebój, w reprezentacjach młodzieżowych Francji wymiata. Ciekaw jestem, czy coś z tego wyjdzie. W Lipsku pokazali, że wiele talentów umieją rozwinąć, a takich to niewiele mieli. Cieszę się, że pogra (chyba).

 

 

Deale bliskie finalizacji:

 

Kapustka - ma na dniach sfinalizować wypożyczenie do Freiburga. Klub mały, będzie walczył o utrzymanie. Ale i w Europa League zagra. Progi niewysokie. Na lewym skrzydle grała co prawda gwiazda zespołu, Vincenzo Grifo (super sezon!), ale odszedł do Gladbach.

 

Kędziora - podobno załatwione Dynamo Kijów. Podobno prawy obrońca. Dobry klub. Ale powinien mieć łatwiej niż Teodorczyk, bo na prawej grał w tym sezonie jedynie Mykoła Moroziuk. 

 

Kownacki - Sampdoria, przyleci jakoś w przyszłym tygodniu. Medialnie dobry klub, jak będzie dobry to pogra z innymi Polakami w składzie i będzie TRIO, klub cienki ale liga znana.

Odnośnik do komentarza

Giroud powiedział, że zostaje w Arsenalu, czyli mają spoko rezerwowego. Albo nawet podstawowego w niektórych meczach, jeśli do taktyki bardziej będzie pasował wysoki napastnik.

Tyle opcji w ataku każe sądzić, że Arsenal idzie na mistrza.
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Giroud powiedział, że zostaje w Arsenalu, czyli mają spoko rezerwowego. Albo nawet podstawowego w niektórych meczach, jeśli do taktyki bardziej będzie pasował wysoki napastnik.

Tyle opcji w ataku każe sądzić, że Arsenal idzie na mistrza.

 

A i kontuzja Santiego zdementowana :usmiech: BĘDZIE MAJSTER!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...