Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Dani Alves jest starszy, a cała Brazylia w panice, że kontuzja wyeliminowała go z mundialu. Z drugiej mańki Lichsteiner z tego co widziałem w LM często siedział na, więc trudno coś wyrokować, ale że idzie do Arsenalu to wątpię by sobie tam nie poradził. Jest w stanie wnieść sporo ambicji i doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Yakubu napisał:

Dani Alves jest starszy, a cała Brazylia w panice, że kontuzja wyeliminowała go z mundialu. Z drugiej mańki Lichsteiner z tego co widziałem w LM często siedział na, więc trudno coś wyrokować, ale że idzie do Arsenalu to wątpię by sobie tam nie poradził. Jest w stanie wnieść sporo ambicji i doświadczenia. 

Min dlatego Brazylia od paru lat faworytem nie jest do tytułu.

Odnośnik do komentarza

Wow, ludzie naprawdę uważają Wengera za największą zarazę w historii świata, jeśli uważają, że Arsenal z Emerym ma walczyć o drugie miejsce. Mdr. Nie zazdroszczę typowi. 

 

 

Diogo Dalot - to ciekawy dla mnie transfer sprzed paru dni, o którym dość mało się mówi, jak na Manchester United.

 

O dziwo Valencia i Young w sumie nieźle się spisywali jako boczni obrońcy w tym sezonie, ale było wiadomo, że klub poszuka bardziej przyzwyczajonych do pozycji graczy. Jednak nieco zaskakujące, że na pierwszy ogień poszedł 19-latek z Porto, który ma na koncie ledwie kilka meczów w dorosłym futbolu. Nie było nawet głosów oburzenia, że takich graczy nie wolno kupować, jak to bywało. Na pewno nastolatek jest duży i silny, jak to Mourinho lubi u swoich obrońców. Grał na obu bokach obrony.

 

No i Fred - gracz, którego w koszulce Red Devils powinniśmy sporo widzieć. Takiego pomocnika każdy teraz chce: he protec, he attac, szybko przechodzi z jednego w drugie. Dość kosztowny i intrygujący ruch, ma szanse być jednym z kluczowych.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ogqozo napisał:

Wow, ludzie naprawdę uważają Wengera za największą zarazę w historii świata, jeśli uważają, że Arsenal z Emerym ma walczyć o drugie miejsce. Mdr. Nie zazdroszczę typowi.

Dopiero co odpisałem w jednym temacie, w którym nie bardzo zrozumiałeś co mam na myśli, a chwilę później wchodzę do tego tematu i okazuje się, że z czytaniem ze zrozumieniem to też tak nie bardzo. Napisałem, że chciałbym drugiego miejsca dla Arsenalu a nie, że z Emerym drugie miejsce od ręki. Może zdarzyć się coś co trudno teraz przewidzieć, jak to w piłce bardzo często bywa. Wenger był w Arsenalu wypalony i Arsenal był wypalony Wengerem i jego metodami, co z kolei pozwala przypuszczać, że w innym miejscu może odnieść jakiś sukces. Tak że nie, Wenger nie jest aż tak zły, po prostu za długo pracował w jednym miejscu, a przy tym nic w swojej metodyce nie zmieniał. Kto stoi w miejscu ten się cofa.

Odnośnik do komentarza

Zawsze doceniam ludzi z talentem pisania żartów w superpoważnym tonie. 

 

 

Z ciekawszych rzeczy, uderzył mnie tego lata transfer Ricardo Pereiry do Leicester City. Rok temu naprawdę, naprawdę się nie spodziewałem, że ten szatan prawej flanki wyląduje w Leicester. W Leicester. To jest dopiero żart. Nie zniosłem transferu tak ciężko od czasu, gdy Jordan Amavi trafił do Aston Villi. Mam nadzieję, że skończy się lepiej.

 

 

Mówi się też, że z Leicester dogadany jest Jonny Evans - również zawodnik, którym interesowało się wielu największych... Poważnie starać się miał i Pep, i Arsenal. WBA wolało zatrzymać swojego lidera, by walczyć o utrzymanie, no i nic z tego nie wyszło. Tymczasem 30-letni stoper przechodzi badania medyczne u mistrzów Anglii 2016.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież jakiś czas temu ktoś tam z góry Juventusu potwierdził, że Szczęsny na pewno będzie numerem jeden w przyszłym sezonie. Tak jak Yakubu napisał, potrzebują solidnego zmiennika. Teraz wszystko w rękach Szczęsnego.

 

Cristante3.jpg

Oficjalnie: Wychowanek Milanu, reprezentant Włoch, 23-letni pomocnik Bryan Cristante występujący dotychczas w Atalancie został nowym zawodnikiem Romy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...