Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Lewy wolał :potter:

 

 

Barcelona aktywuje klauzule Lengleta (35mln funtów)

 

Unai Emery chce wykupić Andre Gomesa (lol) i walka o Lucasa Torreire (tu propsuje, znakomity gracz) trwa

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jeżeli to dojdzie do skutku, do wielki szacunek dla zarządu Juventusu. Od kopania się po czole w Serie B i wyprzedawaniu czego się do, do takich cudów. We Włoszech osiągnęli już wszystko, kto ma im dać Ligi Mistrzów, jak nie TSUUUUUU oddychający tym turniejem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Kula nabiera rozpędu i mówi się CR7 w Juve, Higuainie w Chelsea (czekają na Sarriego). Niby specjalna cena dla Juventusu 100 mln euro bo są spoza kręgu Barcelona/PSG/Anglia

 

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że Ronaldo korzysta póki może i mądrze to sobie wykombinował. 33 lata, w takim Juve to jeszcze nie tak wiele (barzagli ma chyba 38 lat i Juve przedłużyło z nim kontrakt) pogra w tej włoskiej lidze (kolejna zaliczona, przy okazji kolejne rekordy pobije), ale też ma LM co roku, Real by go do 38 roku nie trzymał. Chyba skumał, że to ten moment, że zacznie schodzić na dalszy plan w Hiszpanii. W Turynie będzie gwiazdą jeszcze przez długie lata. Juventus też nie będzie stratny: sportowo na pewno, a do tego marketing, czyli koszulki, nowi sympatycy itd.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Jestem ciekaw ilu zawodników pozbędzie się Juventus po transferze Ronaldo. Płaca Portugalczyka będzie ponad 4-krotnie wyższa od najwyższej w zespole czyli Higuaina, który zarabia 7 mln rocznie. Dysproporcja będzie ogromna i jestem ciekaw czy się to odbije jakoś na drużynie.

Akcje Juventusu skoczyły już po samych plotkach o Ronaldo w Juve. Sportowo i marketingowo to się zwróci. Tym bardziej, że tak jak napisałem wyżej, Ronaldo będzie grał w tym klubie długie lata.

 

To chyba koniec marzeń Romy, Interu i Napoli o mistrzostwie.:reggie:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MYSZa7 napisał:

Jestem ciekaw ilu zawodników pozbędzie się Juventus po transferze Ronaldo. Płaca Portugalczyka będzie ponad 4-krotnie wyższa od najwyższej w zespole czyli Higuaina, który zarabia 7 mln rocznie. Dysproporcja będzie ogromna i jestem ciekaw czy się to odbije jakoś na drużynie.

juve ma placic 10, a fiat 20 mln. ja mysle, ze bedzie wrecz przeciwnie i kazdy bedzie chcial grac z ronaldo, zobaczyc jak sie zachowuje na treningach itp. a placa w tym przypadku zejdzie na drugi plan. to nie carlos tevez xd

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

26 minut temu, Qvstra napisał:

juve ma placic 10, a fiat 20 mln

Przecież on ma zarabiać 30 mln netto czyli 60 brutto , a ok doczytałem, że faktycznie jesli chodzi o kwote netto to 10mln płaci Juve a 20 Fiat gdzie mialby zostać twarzą i ambasadorem Jeepa i Ferrari

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, _Be_ napisał:

Przecież on ma zarabiać 30 mln netto czyli 60 brutto , a ok doczytałem, że faktycznie jesli chodzi o kwote netto to 10mln płaci Juve a 20 Fiat gdzie mialby zostać twarzą i ambasadorem Jeepa i Ferrari

+ podobno bedzie mogl jezdzic po turynie tylko nowym tipo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...