Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież to nie jest jeszcze oficjalne, choć wszystko wskazuje na to, że jednak Hazard dołączy do de blus. Cały ten cyrk z jego transferem może się zakończyć różnie, a jego notka na Twitterze niczego nie przesądza. Wszystko wyjaśni się dopiero przy oficjalnym potwierdzeniu.

 

Moje tajne źródło donosi za to, że Shinji Kagawa dołączy do United, podobno wszystko uzgodnione, brakuje tylko parafki przy kontrakcie i będziemy mieli nową "siódemkę" w ManUtd :)

Odnośnik do komentarza

Ale przecież to nie jest jeszcze oficjalne, choć wszystko wskazuje na to, że jednak Hazard dołączy do de blus. Cały ten cyrk z jego transferem może się zakończyć różnie, a jego notka na Twitterze niczego nie przesądza. Wszystko wyjaśni się dopiero przy oficjalnym potwierdzeniu.

 

Moje tajne źródło donosi za to, że Shinji Kagawa dołączy do United, podobno wszystko uzgodnione, brakuje tylko parafki przy kontrakcie i będziemy mieli nową "siódemkę" w ManUtd :)

 

Dać 7 byle komu? W United zawsze należał do najlepszych. ;]

Odnośnik do komentarza

Proponuję zajrzeć do historii Manchesteru United i poczytać o 'siódemkach' :) I przeczytaj jeszcze raz mojego posta, zwłaszcza tą część, która mówi o Hazardzie.

 

@Zwyrol - Przecież Kagawa jest świetnym zawodnikiem. Jeśli przystosuje się do angielskich warunków, to będzie wykur.wisty. Siódema jak najbardziej dla niego :)

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

CR jak przechodził do Man Utd, na 100% nie był lepszym piłkarzem niż Kagawa. Właściwie, to zaliczał się do tych zawodników, których każdy fan MU, miał ochotę wyrzucić do pieca. No dobra, nie każdy, koreańce na lipcowym tournee robiły sobie słit fotki.

Odnośnik do komentarza

Jezeli Kagawa chociaz w 1/10 ma taki talent jak CR gdy przechodził ze Sportingu to może United będzie miało szanse na wyjscie z grupy w Lidze Europy a 7 dostanie żeby sikające koreańce mogły na tournee w lipcu narobić 3x więcej słit foteczek.

Manchester United nie gra w Lidze Europy.

Kagawa nie jest Koreańczykiem.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Jezeli Kagawa chociaz w 1/10 ma taki talent jak CR gdy przechodził ze Sportingu to może United będzie miało szanse na wyjscie z grupy w Lidze Europy a 7 dostanie żeby sikające koreańce mogły na tournee w lipcu narobić 3x więcej słit foteczek.

Manchester United nie gra w Lidze Europy.

Kagawa nie jest Koreańczykiem.

po fazie grupowej CL bedzie gral ;)

Odnośnik do komentarza

Plota mówi, że Porto dogadało się w sprawie Hulka. Transfer ma wynieść 40 mln funtów. Nie wiem na ile jej wierzyć, ale jeśli to prawda to ofensywny kwartet Torres, Hulk, Hazard, Mata powinien wywindować Chelsea na szczyt PL.

 

No właśnie ciekawi mnie co zrobi Sturridge . Mancini go chyba chciał niedawno .

Odnośnik do komentarza

Chelsea dostała prezent od losu, wygrywając tak fuksiarsko LM. Zostawienie Torresa i wywalenie Sturridge'a byłoby pokazaniem, że niczego się nie nauczyli. Sturridge już gra zdecydowanie lepiej i skuteczniej, a ma dopiero 22 lata. Torres nikogo nigdzie nie wywinduje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...