Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

@up

Jeśli T. Silva odejdzie za sporo mniej, niż C. Ronaldo, to niech Berlusconi sprzedaje ten klub w piz.du Arabom, czy innym Azjatom, bo już nie mogę patrzeć jak odchodzą kolejne gwiazdy, po to żeby marnować swoje talenty (vide Sheva, Kaka).

Jak już zupełnie nie ma kasy, to niech sprzeda tego połamańca Pato, byle nie Silvę, na Boga...

Odnośnik do komentarza

Ale fakt faktem Pajgi ma trochę racji, tzn. PSG gra w lidze, która w tej chwili jest gdzieś około 6. miejsca w Europie (za Premier League, LFP, Bundesligą, Serie A i Portugalią), więc trudno nazwać to sportowym awansem. PSG powoli staje się trochę, jak drużyna po kilku sezonach w fifie - pozbierani zawodnicy zbyt silni na swoją ligę, przez co powstają później problemy w pucharach, bo nie są przyzwyczajeni do wysilania się na boisku. Zobaczymy, oby to nie było prawdą, bo lepiej byłoby iść do słabszej drużyny, ale mocniejszej ligi.

Odnośnik do komentarza

Ale fakt faktem Pajgi ma trochę racji, tzn. PSG gra w lidze, która w tej chwili jest gdzieś około 6. miejsca w Europie (za Premier League, LFP, Bundesligą, Serie A i Portugalią), więc trudno nazwać to sportowym awansem.

 

Są w okolicach czwartego-szóstego. Odejście Silvy to kolejny element zmian, która sprawią, że będą w okolicach czwartego, a Serie A w okolicach szóstego.

 

 

PSG powoli staje się trochę, jak drużyna po kilku sezonach w fifie - pozbierani zawodnicy zbyt silni na swoją ligę, przez co powstają później problemy w pucharach, bo nie są przyzwyczajeni do wysilania się na boisku.

 

Jak na razie ostatni raz wygrali tę (za słabą dla nich) ligę, gdy ich liderem był George Weah. Rozumiem, że są jak Bayern - tak bardzo najlepsi, że pozwalają innym wygrać.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

319754_10150898529322746_1921024342_n.jpg

 

 

Nick Powell

Crewe Alexandra -> Manchester United

 

3mln Funtów + max 3mln za występy :)

 

Nick Powell w poprzednim sezonie w 44 meczach zanotował 15 bramek i 8 asyst, wprowadził Crewe Alexandria do ligi wyżej.

Urodzony 23 marca 1994 roku.

 

http://www.youtube.com/watch?v=jxBGmPUDG5Y

 

 

 

EDIT: Jest i coś świeżego!

 

Thiago Silva

AC Milan -> PSG

 

46mln Euro + max 10mln bonusów

 

 

źródło:

http://acmilan.com.pl/news/SILVIO-BERLUSCONI-POTWIERDZA-LIVE-1238-2998

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

"Jesteśmy w złej sytuacji finansowej. Nie mam tu nic do gadania" - stwierdził Silvio Berlusconi zapytany o Silvę. "Zaoferowano mi 46 mln euro".

 

 

Bonus? Przy okazji rozmów z Silvą powrócił temat Ibrahimovicia. Milan, a przede wszystkim sam Ibra, byliby bardzo chętni na podwójny pakiet za cenę ok. 70 mln euro.

 

 

collapsing-building.gif

 

 

AC Milan

Odnośnik do komentarza

@ogqozo

Napisałem, że powoli stają się taką drużyną, tzn. jak tak dalej pójdzie, to tak właśnie będzie, coś jak Lyon parę lat temu.

Co do lig - chętnie bym zobaczył Ligue 1 wyżej, OM jest spoko, Lyon mógłby być mocniejszy, Bordeaux, Montpellier czy Lille mimo posiadania zawodników o trochę mniej znanych nazwiskach są mocne, dodatkowo kilka drużyn na słabszym, ale wciąż niezłym poziomie, dobre inwestycje i może się okazać, że będzie ciekawie. Byłaby to na pewno ciekawa odskocznia, bo w tej chwili to oglądam tylko ~10 meczów w sezonie z Francji. O ile pierwsze inwestycje szejków w PSG były czymś podobnym do Malagi, czy początków arabskiego ManC, o tyle teraz się już rozpędzają, pojawiają się coraz lepsze transfery i rosną w siłę. Zobaczymy, jak to będzie z rozwojem całej ligi.

Odnośnik do komentarza

Ufffffff... kamień spadł mi z serca. Oficjalnie potwierdzone info: T. Silva zostaje w Milanie. Berlusconi nie zezwolił na transfer.

...wreszcie pokazał, że ma coś w głowie poza bunga-bunga.

 

Sprzedaż Silvy mogła mieć daleko idące konsekwencje - odsunięcie się części kibiców od klubu, a być może odejście innych kluczowych zawodników (m.in. Cassano oraz Ibrahimovic wypowiadali się mocno krytycznie o pomyśle sprzedaży).

Jak dla mnie informacja tego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Ufffffff... kamień spadł mi z serca. Oficjalnie potwierdzone info: T. Silva zostaje w Milanie. Berlusconi nie zezwolił na transfer.

 

Jak dla mnie informacja tego sezonu.

 

Dla mnie też. Wyobrażacie sobie tą Barcelone w FIFA13? Fap, fap...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...