Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

 

Biały a ty jesteś teraz abonentem Cyfry + ?

Tak, jestem abonentem. Aktualnie posiadam pakiet Canal+ Kompakt HD, mam wszystkie C+, podstawowe programy w HD i jakieś inne bzdety - wystarcza w 100%, w cenie 87 zł z wliczonym multiroom`em. Praktycznie bliźniacza oferta (okej, parę programów typu Fox HD dodatkowo) kosztuje teraz 119 zł, oczywiście bez mulliroom`u, z którym cena zwyżkuje w piękną granicę 134 zł. Jak dla mnie - masakra i kpina. Problem polega też na tym, że 30 kwietnia kończy mi się umowa, więc jestem "na gorąco" jeśli chodzi o wybór nowej oferty lub rezygnację ;)

 

No ja mam ten sam pakiet teraz, oczywiście z multiroomem, przez żonę :) , umowę mam do września, ale przecież muszę i tak coś postanowić bo od 5 kwietnia wchodzą nowe kanały  i jak się nie określę to co ?

Odnośnik do komentarza

Są już zebrane oferty jakie można wynegocjować :) oczywiście trzeba mieć gadane i trochę szczęści ale coraz jaśniej się to przedstawia i nie tak tragicznie. Ja niestety nie mam gadanego więc w życiu takich ofert nie wynegocjuję :(

 

34 zł dla migrujących do Comfort+
49 zł dla migrujących do Universe+
59 zł dla migrujących do Canal+ Silver
79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)
79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry
89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)
99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO 
99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki
109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)
109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)
129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)
179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na telefon
 

I oczekuje Golda z HBO za 99zł

W tej chwili mam Kompakt HD z HBO- płace 95zł
 

Jak jest z multiroom? Można skorzystać z oferty bazującej na obecnym rozwiązaniu C+? (2 karty, nie połączone ze sobą dekodery?) 

 

Jesli jest taka mozliwosc to nie bede z nimi specjalnie negocjował wezme All inclusive za 179zł z multiroomem :)

Powiem im ze mam internet tylko w jednym gniazdku i nie bede inwestował w zadne rutery ani kładzenie kabli po całym mieszkaniu

 

Czy to oznacza takie rozwiazanie?

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Czyli np jak na dole mam dekoder i gniazdko internetowe, łączę dekoder z gniazdkiem kablem ethernet i potem u góry podpinam dekoder z multiroom do gniazdka i śmiga, tak ?

 

edit:

 

Może to głupie pytanie ale neta na górze nie muszę mieć jako takiego ? tylko instalacje ethernerową ?

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Nie musi być neta, musi być siec. Niemniej jak masz centralna instalacje w domu to jak możesz mieć net tylko w jednym gniazdku a w drugim nie mimo, ze siec tam działa?,


Albo masz siec i internet albo masz sama siec

Jak masz "centrale" sieciowa w chacie to nie widzę sensownego wytłumaczenia aby nie podpiąć do niej wszystkich gniazd w domu

 

Rożnica miedzy tymi rozwiązaniami jest taka, że Cyfra+ jest bardziej "elastyczna" w tym temacie


Teoretycznie cyfra + dawała możliwość  możliwość korzystania z dekoderów nawet na drugim końcu świata. Nie było weryfikacji co jakiś czas kart jak w Polsat , lub połączenia dekoderów jak w N.

 

A to prowadziło do możliwości podzielenia abonamentu. Dogadania sie z kims po połowie i jazda. Nie wiem ty w Warszawie, brat w Poznaniu , abonament jeden , kasa na 2 dzielona.
 

Miałem tak przez pewien czas gdy wyprowadziłem sie od rodziców. Tam był multiroom wiec wziąłem po prostu dekoder pod pachę , dokupiłem antenę i wszystko działało

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Aha no to pewno żydy z ITI to ukrócą :) i będzie trzeba łączyć.

 

Co do gniazdek to nie wiem. Mam nowy dom, mam radiówkę na kominie. W salonie mam router wi-fi podłączony do gniazdka internetowego w ścianie. Na piętrze też mam  gniazdka netowe, czyli tam też będzie normalnie net ? :)

 

Teraz patrzę to na dole mam jeszcze taką przejściówkę, z kablami, więc chyba neta nie mam we wszystkich gniazdkach w chacie. Wstyd, mieszkam od końca września a nie wiem tego...

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Udało mi się skontaktować z telefonicznym centrum abonenta, gdzie zaproponowano mi (migracja z C+) canal + platinum za 99 zł, multiroom za 15 zł, czyli 114 zł, przy umowie na 18 miesięcy. Niestety, kobieta z którą rozmawiałem nie była skłonna do dalszych negocjacji, oferty oczywiście nie przyjąłem. Zobaczymy co dalej, teraz czekam na ich telefon z kolejną ofertą, druga runda negocjacji !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...