Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy dzisiaj był w nc+ (był abonentem c+ abo 126zł z hbo i multiroomem) dostał propozycje za 139zł ze wszystkim co do tej pory. Ja mam zamiar w piątek się do nich wybrać i jak uda mi się pakiet platinium wyrwać za 110zł z multiroomem to będę zadowolony.

Ja dzisiaj dostałem propozycję na GOLD - 79zł + 10zł multiroom lub Platinium - 89zł +10zł multiroom. Nie zgodziłem się, bo teraz za full pakiet + NPremium + HBO + multiroom płacę w N 69zł.

Więc ja bym się na twoim miejscu czuł jeszcze bardziej wy(pipi)any niż ja jestem teraz.

Odnośnik do komentarza

 

Znajomy dzisiaj był w nc+ (był abonentem c+ abo 126zł z hbo i multiroomem) dostał propozycje za 139zł ze wszystkim co do tej pory. Ja mam zamiar w piątek się do nich wybrać i jak uda mi się pakiet platinium wyrwać za 110zł z multiroomem to będę zadowolony.

Ja dzisiaj dostałem propozycję na GOLD - 79zł + 10zł multiroom lub Platinium - 89zł +10zł multiroom. Nie zgodziłem się, bo teraz za full pakiet + NPremium + HBO + multiroom płacę w N 69zł.

Więc ja bym się na twoim miejscu czuł jeszcze bardziej wy(pipi)any niż ja jestem teraz.

U mnie i tak będzie abonament dzielon na pół więc jestem w stanie te 55zł płacić a jak by się udało zejść do 99zł tak jak Tobie to by było jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

Znajomy dzisiaj był w nc+ (był abonentem c+ abo 126zł z hbo i multiroomem) dostał propozycje za 139zł ze wszystkim co do tej pory. Ja mam zamiar w piątek się do nich wybrać i jak uda mi się pakiet platinium wyrwać za 110zł z multiroomem to będę zadowolony.

Ja dzisiaj dostałem propozycję na GOLD - 79zł + 10zł multiroom lub Platinium - 89zł +10zł multiroom. Nie zgodziłem się, bo teraz za full pakiet + NPremium + HBO + multiroom płacę w N 69zł.

Więc ja bym się na twoim miejscu czuł jeszcze bardziej wy(pipi)any niż ja jestem teraz.

 

:D  popusciłeś wodzę fantazji naprawdę  Platyna z 89zl :D  no prosze  niby na jakiej podstawie  zeszli aż 30zl ...?  ludzie ze stażem 7-8letnim w N z płacac najwyższe abo w N  dostają propozycję  Platyny za 99zl  max i to w promocji  bez żadnego MR i innych bajerów .  CHyba ze miałeś na myśli  Gold 89  /platyna 99 to uwierzę .

Widzę ze coraz więcej  rewelacyjnych cen się pojawia   ludzie  już się licytują  kto co za ile utargował  ,tylko że nik na to nie ma dowodów  .

A prawda jest taka ze nie utargujesz nic niestety max  to -10/15zl z pakietu  przy dobrym wietrze .... i wiem to z pierwszej ręki  .

Takie jest odgórne  zarządzenie  żabojada i koniec kropka  konsultant na infolinii ma  max 2 oferty dla abonenta ( i to dla  nie licznych ) i koniec 3 opcja to  może pan rozwiązać umowę :).

 

Do tych co rzekomo  mają  podpisaną oferte  z NC+ na  MR . Za MR płacicie +10zl   za drugi dekoder ile ?   jest już kilka przypadków   gdzie ludzie dali się złapać na dodatkową opłatę za 2  dekoder w MR  kwoty  10-20zl . Takż uwaga na kruczki w umowie   bo wszystko jest tak napisane aby klient jak najmniej  zrozumiał :/

 

 

I coś jeszcze o migracji

http://satkurier.pl/news/84265/nc-migracje-klientow-jeszcze-przez-rok.html

 

ktoś z niższym abo w N  dostał jasną informację na infolini ze  nie ma obowiązku przechodzenia do NC+ do 1 maja ?

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj z nimi gadalem i standardzik platyna 99 albo gold i hbo za 109. Nic ugrac nie moglem. Powiedziala ze jak nie zmigruje do 9.04 to system od maja bedzie migrowal z automatu i bedzie patrzyl jakie mam pakiety w n i bedzie sam mi to wlaczal xdddd powiedziala ze strzela ze okolo 120 zl bede placil bo nie dostane wtedy platyny za 99 i jeszcze hbo mi zostawia. (pipi)a xd chyba (pipi)ila cos, to w ogole legalne jest?

Odnośnik do komentarza

Kolejny dyrektor   odchodzi :D

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nc-bez-dyrektora-hr-odchodzi-kamila-barabasz



Ja wczoraj z nimi gadalem i standardzik platyna 99 albo gold i hbo za 109. Nic ugrac nie moglem. Powiedziala ze jak nie zmigruje do 9.04 to system od maja bedzie migrowal z automatu i bedzie patrzyl jakie mam pakiety w n i bedzie sam mi to wlaczal xdddd powiedziala ze strzela ze okolo 120 zl bede placil bo nie dostane wtedy platyny za 99 i jeszcze hbo mi zostawia. (pipi) xd chyba (pipi)ila cos, to w ogole legalne jest?

http://www.satkurier.pl/news/84281/uokik-wszczyna-postepowanie-ws-nc.html

UOKiK już się tym   zajmuje  zobaczymy co zdziałają .

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13669003,UOKiK_bierze_sie_do_NC___Dluga_lista_watpliwosci.html#BoxSlotII3img

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Można było negocjować pakiet inny niż ten zaproponowany w piśmie? Bo dopiero teraz sprawdziłem, że różnica w kanałach to tylko te canal+family 1i2 więc równie dobrze mogłem wziąć za 59(ewentualnie wynegocjować 49). Trochę zamuliłem bo zabrałem się za dzwonienie bez dokładnego sprawdzenia oferty ;/

Odnośnik do komentarza

 

 

Znajomy dzisiaj był w nc+ (był abonentem c+ abo 126zł z hbo i multiroomem) dostał propozycje za 139zł ze wszystkim co do tej pory. Ja mam zamiar w piątek się do nich wybrać i jak uda mi się pakiet platinium wyrwać za 110zł z multiroomem to będę zadowolony.

Ja dzisiaj dostałem propozycję na GOLD - 79zł + 10zł multiroom lub Platinium - 89zł +10zł multiroom. Nie zgodziłem się, bo teraz za full pakiet + NPremium + HBO + multiroom płacę w N 69zł.

Więc ja bym się na twoim miejscu czuł jeszcze bardziej wy(pipi)any niż ja jestem teraz.

 

:D  popusciłeś wodzę fantazji naprawdę  Platyna z 89zl :D  no prosze  niby na jakiej podstawie  zeszli aż 30zl ...?  ludzie ze stażem 7-8letnim w N z płacac najwyższe abo w N  dostają propozycję  Platyny za 99zl  max i to w promocji  bez żadnego MR i innych bajerów .  CHyba ze miałeś na myśli  Gold 89  /platyna 99 to uwierzę .

Widzę ze coraz więcej  rewelacyjnych cen się pojawia   ludzie  już się licytują  kto co za ile utargował  ,tylko że nik na to nie ma dowodów  .

A prawda jest taka ze nie utargujesz nic niestety max  to -10/15zl z pakietu  przy dobrym wietrze .... i wiem to z pierwszej ręki  .

Takie jest odgórne  zarządzenie  żabojada i koniec kropka  konsultant na infolinii ma  max 2 oferty dla abonenta ( i to dla  nie licznych ) i koniec 3 opcja to  może pan rozwiązać umowę :).

 

Do tych co rzekomo  mają  podpisaną oferte  z NC+ na  MR . Za MR płacicie +10zl   za drugi dekoder ile ?   jest już kilka przypadków   gdzie ludzie dali się złapać na dodatkową opłatę za 2  dekoder w MR  kwoty  10-20zl . Takż uwaga na kruczki w umowie   bo wszystko jest tak napisane aby klient jak najmniej  zrozumiał :confused:

 

 

I coś jeszcze o migracji

http://satkurier.pl/news/84265/nc-migracje-klientow-jeszcze-przez-rok.html

 

ktoś z niższym abo w N  dostał jasną informację na infolini ze  nie ma obowiązku przechodzenia do NC+ do 1 maja ?

Jutro będzie do mnie dzwonił z ofertą "ostatniej szansy" więc się dowiem czy mnie wyrolował czy nie.

Odnośnik do komentarza

Można było negocjować pakiet inny niż ten zaproponowany w piśmie? Bo dopiero teraz sprawdziłem, że różnica w kanałach to tylko te canal+family 1i2 więc równie dobrze mogłem wziąć za 59(ewentualnie wynegocjować 49). Trochę zamuliłem bo zabrałem się za dzwonienie bez dokładnego sprawdzenia oferty ;/

Możesz negocjowac tylko pakiet wyższy .... w dół nie zejdziesz z pakietami . Jak CI proponują  obecnie np silver  za 79zl   to na Universe+ nie  da rady  zejść  . jedyne co ugrasz  to Silver za 69zl  po długiej gadce ..

Co innego jak by powiedział ze chcesz gold  to problemu by nie było ...taka to elstyczna oferta .

 

 

 

 

A tutaj zapodaje link do blogu  gdzie jest wszystko  dokładnie opisane i są podane ważne informacje  które  są zatajane przez NC+

http://blog.pclab.pl/majkel/Chcesz.wypowiedzie%C4%87.umow%C4%99.z.N.lub.C.Masz.jeszcze.tylko.tydzie%C5%84,87

 

jak ktoś chcę   wypowiedzieć umowę to nie ma co czekac do ostatniego dnia  bo można zostać z reką w nocniku .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...