Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coś się ruszyło i NC+ zaczyna srać w gacie :). Właśnie włączyli nowe kanały na 3 miesiące gratis, do tego zwolniono prezesa marketingowego, a prezes NC+ wysłał pismo do założyciela fanpage AntyNC+ z prośbą o pilne spotkanie by przeanalizować ofertę NC+.  :banana:

Nie  zwolniono  tylko SAM  ODSZEDŁ ze stanowiska w trybie  natychmiastowym .  To już  2  ważna osoba która odchodzi z NC+  .

 

A co do  NC+   to nieźle robią ludzi w konia  dają  w ofertach programy które  lada dzień wyłączają  np ESPN  America ,TV Religia , Disney Junior  ..... w dodatku jest masa kanałów nie gwarantowanych udostępnionych promocyjnie    gdzie po tym okresie również   owe kanały zostaną  zdjęte    z pakietów .Ale nikt  ani słowa na infolinii o tym nie mówi .

 

Wielkie zamieszanie również  z listami informacyjnymi od NC+ do klientów N .. owe listy wysyłane są jako zwykłe   co nie gwarantuje  dostarczenia   takiego listu  a według zapisu   brak odpowiedzi na owe pismo informacyje  równa się  z  akceptacją  nowych warunków  NC+  z dniem 1 maja . Co może skutkować  automatycznym przeniesieniem do NC+  i pakietem  dobranym  przez NC+ na 18 miesięcy .

 

UOKIK  niby się już bada tą  sprawę   oficjalne stanowisko ma być w tym tyg .

 

Ja już napisałem wypowiedzenie 2 kwietnia  wysyłam i zobaczymy czy zadzwonią  z oferta  ostatniej szansy .

Obecnie w Nce mam WPT za 54zl    aby mieć  to  samo w NC+ musiał bym wybrać pakiet  minimum GOLD za 99zl .

NC+ jak na razie zaproponowało łaskawie  SIlver za 69zl  na 18 miesięcy    .... :D  grzecznie odmówiłem

Odnośnik do komentarza

No to  faktycznie swietny interes bedzie ....    za 95zl/ miesięcznie masz w CP   wszystkie pakiety z HBO ,Cinemax  + MR + HBO GO  +ipla .

W neti za 65zl  Pakiet  dom 33zl   + HBO 25zl .

 

Nie oszukujmy się   NC+ musiało by zejść z cen bazowych o 30zl średnio na każdym pakiecie aby być  konkurencyjnym  .....  obecnie  pakiet Confort kosztuje  39zl a jest to cena  PROMOCYJNA  normalna cena  to 59zl :D :D :D  Unierse+ 59zl PROMOCYJNA  normalna 79zl :D .

 

Ktosć puścił mocno wodzę wyobraźni przy  szacowaniu cen

Odnośnik do komentarza

Jak widac Haro nie wplywa na ludzi ;P

Dzis (w sumie wczoraj) sprawdzilem list, ktory NC+ do mnie wyslalo i oferuja mi za 129zl Platinium i HBO, jak na oferte wyjsciowa ok. Coraz bardziej jest prawdopodobne, ze za 99zl na 12 miesiecy ugrac bedzie mozna platyne z hbo lub mr. 

Ja mam ta sama oferte. Platyna z hbo za 99 wg mnie nie realne. Skad masz info ze bedzie mozna to ugrac? I keszcze na 12 miechow. Na 18 jeszcze uwierze.

Najbardziej boli umowa na 18 miechow, licze ze cos sie ruszy, bo za 99 umowy nie przedluze. To juz wole zrezygnowac i zawiazac za 119 na rok. W(pipi)ia mnie ze nie mam alternatywy. Cp nie chce z ich (pipi)owym sprzetem, a jedyna kablowka u mnie jest za droga

Odnośnik do komentarza

 

Jak widac Haro nie wplywa na ludzi ;P

Dzis (w sumie wczoraj) sprawdzilem list, ktory NC+ do mnie wyslalo i oferuja mi za 129zl Platinium i HBO, jak na oferte wyjsciowa ok. Coraz bardziej jest prawdopodobne, ze za 99zl na 12 miesiecy ugrac bedzie mozna platyne z hbo lub mr. 

Ja mam ta sama oferte. Platyna z hbo za 99 wg mnie nie realne. Skad masz info ze bedzie mozna to ugrac? I keszcze na 12 miechow. Na 18 jeszcze uwierze.

Najbardziej boli umowa na 18 miechow, licze ze cos sie ruszy, bo za 99 umowy nie przedluze. To juz wole zrezygnowac i zawiazac za 119 na rok. W(pipi)ia mnie ze nie mam alternatywy. Cp nie chce z ich (pipi)owym sprzetem, a jedyna kablowka u mnie jest za droga

Wiesz  ze  zgodnie  z ich powalonym regulaminem jak wypowiesz   obecną platformę  to NC+ na  swoje dane  nie weźmiesz  chyba przez okres 12 miesięcy :D.

Bedziesz musiał  brać na innego członka rodziny .

 

Fakt  CP  ma straszny sprzęt  no ale cóż   wolę pomęczyć się  ten  rok na kiczowatym sprzecie   i mieć  wszystkie kanały  niż płacić  100zl  za kilka kanałów    z których połowę o kant dupy można rozbić  (DOMO + ,Kuchnia + )

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Co wy macie z tym Polsajszem z racji tego że jutro idę z wypowiedzeniem to przeanalizowałem ofertę CP i co i wielkie rozczarowanie, już nawet nie mówię o gorszej jakości programów i zawieszającym się dekoderze. 

Z racji tego że wybrałem z Familijny HD+FilmHD+SportHD, wyciąłem kanały które się powtarzały z racji tego że jest SD i HD i o to co nam zostało za 69,90 !

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b8d1f9a301f6cd8.html

 

Ipla w cenie ? śmiech na sali. kto to (pipi) ogląda ?

 

Jak widać nie mam za dużych możliwości więc muszę walczyć z NC+ o lepszą ofertę

Odnośnik do komentarza

To teraz  zrób to samo z ofertą NC+ wytnij  zdublowane kanały SD i HD  i zobacz ile  Ci zostanie  kanałów w pakiecie za 70zl :) + odejmij  sobie  kanały nie gwarantowane  takie jak  np eurosport 2  ,

 

W nc+ mamy aż 17 takich kanałów w tym 3 w najniższym pakiecie COMFORT+ za 39 złotych. Pozostałe 14 ulokowane znajdziemy w UNIVERSUM+ za 59 złotych miesięcznie.

 

Oto pełna lista kanałów niegwarantowanych w nc+

 

PAKIET COMFORT+

  • Eurosport HD
  • Disney Junior
  • MTV Live HD

 

PAKIET UNIVERSUM+ (to kanały z COMFORT+ oraz dodatkowo)

  • Viacom Blink!
  • Comedy Central
  • Comedy Central Family
  • Eurosport2 HD
  • ESPN America
  • Nickeloden HD
  • Nick
  • Nick Jr.
  • CBeebies
  • Discovery Historia
  • Animal Planet
  • MTV
  • MTV Rocks
  • VH1
Odnośnik do komentarza

Oto moje wycinki z CP ;) 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b8d1f9a301f6cd8.html

 

Jedynie z gwiazdkami nie wyciąłem bo nie wiem co te gwiazdki oznaczają, a co do kanałów niegwarantowanych to rozmawiałem z pewną osobą, i ona twierdzi że po prostu w tym roku umowy się kończą z tymi kanałami, i wiadomo że negocjancie trwają ale żaden kanał nie jest wart każdych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak widac Haro nie wplywa na ludzi ;P

Dzis (w sumie wczoraj) sprawdzilem list, ktory NC+ do mnie wyslalo i oferuja mi za 129zl Platinium i HBO, jak na oferte wyjsciowa ok. Coraz bardziej jest prawdopodobne, ze za 99zl na 12 miesiecy ugrac bedzie mozna platyne z hbo lub mr. 

Ja mam ta sama oferte. Platyna z hbo za 99 wg mnie nie realne. Skad masz info ze bedzie mozna to ugrac? I keszcze na 12 miechow. Na 18 jeszcze uwierze.

Najbardziej boli umowa na 18 miechow, licze ze cos sie ruszy, bo za 99 umowy nie przedluze. To juz wole zrezygnowac i zawiazac za 119 na rok. W(pipi)ia mnie ze nie mam alternatywy. Cp nie chce z ich (pipi)owym sprzetem, a jedyna kablowka u mnie jest za droga

Wiesz  ze  zgodnie  z ich powalonym regulaminem jak wypowiesz   obecną platformę  to NC+ na  swoje dane  nie weźmiesz  chyba przez okres 12 miesięcy :D.

Bedziesz musiał  brać na innego członka rodziny .

 

Fakt  CP  ma straszny sprzęt  no ale cóż   wolę pomęczyć się  ten  rok na kiczowatym sprzecie   i mieć  wszystkie kanały  niż płacić  100zl  za kilka kanałów    z których połowę o kant dupy można rozbić  (DOMO + ,Kuchnia + )

Bzdura.

W salonie mi powiedzieli,że dla abonentów c+ nie ma wcale żadnego okresu kiedy nowej umowy podpisać nie można,a dla abonentów N jest to chyba 2 miesiące.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Bylem dzisiaj w punkcie cyfry i zaoferowali mi c+ platinum za 119zl z multiroomem i jeszcze bede sobie musial dokupic swoj dekoder, wiec slabo. Liczylem na 99, ew. 109 za platyne z mr. No nic, poczekam jeszcze z dwa miesiace i moze zaoferuja mi korzystniejsza dla mnie oferte, bo na 119/miesiac nie mam ochoty sie godzic. Chociaz jak nie ugram nic taniej, to i tak wezme to, bo CP w ogole nie biore pod uwage, ze wzgledu na mierna oferte sportowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...