Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

 Porównanie cen pakietów telewizji satelitarnej w Europie:


- Canal Sat Francja - full pakiet - 39 euro,
- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,
- Sky DE - full pakiet - 39 euro,
- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,
- nc+ Polska - 50 euro.

 

Normalnie Polska kraj mlekiem i miodem płynąca... :teehee:

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

Dostalem pismo, ze proponuja mi platinium za 99 na 18 miechow. W sumie to nawet bym to wzial, ale (pipi)a czemu hbo nie ma w tym, a nie bede bulil dodatkowo 30zl. Lipa jest, bo albo sie decyduje na to, ewentualnie mam zadzwonic po cos innego, albo mam wypowiedziec umowe.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, mi jeszcze powiedzieli, że za aktywację trzeba będzie znów zapłacić (a umowę mam podpisaną w grudniu) i że dekodery też do wymiany, bo te hd które mam "nie wysyłają sygnału". 

Assassine a masz N czy Cyfrę ? Bo ja słyszałem, że tych nowych dekoderów z Cyfry nie trzeba wymieniać.

Odnośnik do komentarza

Mam cyfrę i jeden dekoder sagemcod hd a drugi, nowszy, taka wielka krowa od philipsa, pvr hd. Powiedziała, że ten philipsa na pewno będzie trzeba odłączyć i kupić/wypożyczyć nowy. Ale ogólnie tak się plątała w tym co mówiła, że być może nie ma racji. Oby.

Edytowane przez assassine
Odnośnik do komentarza

Dostalem pismo, ze proponuja mi platinium za 99 na 18 miechow. W sumie to nawet bym to wzial, ale (pipi) czemu hbo nie ma w tym, a nie bede bulil dodatkowo 30zl. Lipa jest, bo albo sie decyduje na to, ewentualnie mam zadzwonic po cos innego, albo mam wypowiedziec umowe.

Standardowa propozycja bez MR

 

Mozesz wydebic to na 79 i dorzuc sobie HBO - bedziesz miał 109 z HBO

Odnośnik do komentarza

Byłem w salonie dziś.

Przez telefon jedyna propozycja była all inclusive za 179 zł.

W salonie 149 za platinium z HBO,za darmo dekoder bez dodatkowych opłat.Tłumacze facetowi,że mnie hbo nie interesuje,a on mówi,że nie ma dla mnie innej opcji.Więc mu tłumacze,co za baran wymyślił tą "ofertę" dla stałych klientów,skoro z logicznego punktu widzenia bardziej opłaca mi się wypowiedzieć umowę i wziąć sam pakiet platinium za 119zł bez hbo.

On mi mówi,że zgadza się ze mną i sam mi zaproponował,żebym wysłał wypowiedzenie,gdyż jako nowemu abonentowi,nie będzie mi wmuszany pakiet HBO,do tego dostanę nowy dekoder za darmo i miesiąc gratis.Wytłumaczył mi ładnie co mam zrobić i w kwietniu wysyłam wypowiedzenie :)

Gorzej mają abonenci N,gdyż po rozwiązaniu umowy muszą odczekać dwa miesiące zanim będą mogli podpisać nową.Klientów cyfry ten system nie łapie na szczęście.

Odnośnik do komentarza

 

Dostalem pismo, ze proponuja mi platinium za 99 na 18 miechow. W sumie to nawet bym to wzial, ale (pipi) czemu hbo nie ma w tym, a nie bede bulil dodatkowo 30zl. Lipa jest, bo albo sie decyduje na to, ewentualnie mam zadzwonic po cos innego, albo mam wypowiedziec umowe.

Standardowa propozycja bez MR

 

Mozesz wydebic to na 79 i dorzuc sobie HBO - bedziesz miał 109 z HBO

Nie widzialem zeby ktos platyne za 79 placil. Jak oni ledwo golda z hbo za 99 daja. Skad masz to info?
Odnośnik do komentarza

 

 

Dostalem pismo, ze proponuja mi platinium za 99 na 18 miechow. W sumie to nawet bym to wzial, ale (pipi) czemu hbo nie ma w tym, a nie bede bulil dodatkowo 30zl. Lipa jest, bo albo sie decyduje na to, ewentualnie mam zadzwonic po cos innego, albo mam wypowiedziec umowe.

Standardowa propozycja bez MR

 

Mozesz wydebic to na 79 i dorzuc sobie HBO - bedziesz miał 109 z HBO

Nie widzialem zeby ktos platyne za 79 placil. Jak oni ledwo golda z hbo za 99 daja. Skad masz to info?

Bo mi to proponowali przy umowie na 18 miesiecy oraz

 

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry

 

HBO to 30 zł - 6 miesiecy za darmo czyli realnie 15 zł w przekroju powiedzmy całego abonamentu

Filmboxy to 24zł (5 kanałow) 

Multiroom to nie wiem dokładnie ile ale conajmniej 10zł jak nie 15 zł - i jeszcze mam go na zasadach cyfry ( 2 niezalezne karty - mozliwe tylko jesli posiadasz 2 dekodery cyfry, nie mozna dobrac juz starszych dekoderów cyfry)

 

Dodatkowo , wysyłam karte bratu  i płacimy 50/50 = 62zł

 

124-10-15-24 = 75zł

 

Migrowałem z Cyfry

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Mam cyfrę i jeden dekoder sagemcod hd a drugi, nowszy, taka wielka krowa od philipsa, pvr hd. Powiedziała, że ten philipsa na pewno będzie trzeba odłączyć i kupić/wypożyczyć nowy. Ale ogólnie tak się plątała w tym co mówiła, że być może nie ma racji. Oby.

 

To chyba jednak Pani nie miała racji.

 

http://ncplus.pl/migracja/pytania-i-odpowiedzi/cplus#Czy%20musz%C4%99%20wymieni%C4%87%20dekoder,%20je%C5%9Bli%20chc%C4%99%20skorzysta%C4%87%20z%20oferty%20nc+?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam sagemcoma dsi87 i mam nadzieje, ze bede go mogl wymienic, bo muli niesamowicie, a zmiana kanalow przyciskami gora-dol to jakas masakra ;/ W ogole jak dadza mi pakiet z canal + sport z multiroomem za okolo 100zl to bede zadowolony. Po swietach napisze jaki pakiet mi zaoferowal mily pan w punkcie cyfry.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że ten nowy multiroom jest totalnie z(pipi)any. Mam nadzieję, że zostawią mi mojego starego.

 

Dlaczego jest zyebany? bo jakbym teraz przedłużal to wziąłbym z multiroomem. A właśnie - nie wiecie może czy teraz będzie usługa podobna do cyfryplusonline.pl?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

No bo te obecne multiroomy Cyfry+ nie muszą być złączone z sobą. Mulltiroomy Nki  i NC+ muszą być między sobą kablem połączone albo wi-fi.

 

U mnie byłby problem. Mam domek i salon z sypialnią (dekodery) na innych piętrach i po przekątnej. Wi-fi z dołu natomiast nie przechodzi mi przez sufit (piętro) bo mam z żelbetonu.

 

Musiał bym coś kombinować z kablami albo zrobić też sieć wi-fi u góry. Dlatego mam nadzieję, że jak zostanę w NC hu.jus + to mi zostawią moje dekodery.

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez sie dodzwonilem i po 15 minutach paplaniny dostalem oferte Canal + Platinum razem z HBO za 99zl przez pol roku, nastepne pol roku 119zl (czyli wychodzi ogolnie 109zl miesieczne przy umowie na rok). Poki co nie przyjalem i maja oddzwonic za kilka dni :P

Przed chwila NC+ samo do mnie zadzwonilo i dali mi ta sama oferte w promocyjnej cenie 149zl (umowana 18 miesiecy) xD Jak babka uslyszala za ile moge miec "od reki" ten pakiet i nadal go nie akceptuje to posmutniala i pozegnala sie xDDD No nic, drugiego kwietnia leci wypowiedzenie.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...