Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

A w centrach NC+ drukują własny papierek z wypowiedzeniem który trzeba podpisać. Wczoraj było w kolejce 6 osób z wypowiedzeniem z tego tylko 1 podpisywała umowę :)

Przed chwila zlozylem wypowiedzenie w centrum NC+ i sytuacja podobna ;P Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ja ze względu na NBA (mimo, że mam NBA LP ale mam słabego lapka i lipni na TV idzie, więc wole na C+ oglądać, mimo komentarzu :)  ) i żużlowego GP muszę mięć C+ Sport, więc wyboru nie mam za bardzo. Mam jedynie, że wprowadzą pośrednie pakiety (już były słuchy o Komforcie - Canale + wszystkie bez badziewia typu VOD itp w niższej cenie niż platyna -  ale zdjęli to ze strony NC+). 

 

Do mnie nikt nie dzwonił, żadnego pisma, do zapłaty na  dekoderze za kwiecień wyskoczyło mi tyle co zawsze. Umowę mam do końca wrześnie. Czekam sobie spokojnie na nowe pakiety bo czuję, że na bank takie będą.

Odnośnik do komentarza

Netia - nigdy, ale to nigdy wiecej, wielomiesieczne batalie o wywiazywanie sie przez tych baranow z umowy 

Vectra - brak 

UPC - brak

Cyfrowy Polsat - bleah

 

Jedyna kablowka to Toya i pewnie jakis pakiet u nich wezme, jezeli wypowiedzenie umowy nie spowoduje, ze NC+ da jakas dobra cene na platyne.

Odnośnik do komentarza

O Netii się za dużo naczytałem, a UPC ma kosmiczne ceny, no i miałem od nich nagrywarkę, która wiecznie się zawieszała kasując wszystko z dysku :) Poza tym, za net w UPC 60Mb/s płacę teraz 59zł + pakiet NC+ za 79zł = 138zł w sumie. Jak dla mnie ok.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Ludzie nie ma u was Netii ,Vectry  czy innej kablówki ?

W netii  pakiet internet 10mega +pakiet domowy+ paczka C+ sport  wychodzi  ok 100zl !!!  co wy  bredzicie ze nie ma alternatywy

 

Nie wiem jak w takiej metropolii jak Świebodzin ale ja mieszkam na obrzeżach Gorzowa Wlkp. .Są tam same nowe domki jednorodzinne i niestety nie, nie dochodzi żaden kabel (tak samo z internetem, fakt że bardzo stabilna ale radiówka 6 mega za 59 zł ;/).

 

Jakby nie to nawet bym się nie zastanawiał. Niestety to w Polsce częsta wada mieszkańców domków jednorodzinnych, jednak  nie bez powodu co drugi  ma talerz. No ale bez przesady, przez (pipi)ą TV nie będę hejtował swojego wymarzonego domu :)

 

 

edit:

 

Są już nowe kanały czyli C+, C+ film 1 i  2, C+ Family 1 i 2.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że nie ma alternatywy 

 

Vectra- proszę Cię :) poczytaj trochę o tym syfie 

Cyfrowy Polsat- Za darmo nie chcę

Inni dostawcy kablowi- nie wiele taniej a wszystkiego mniej 

 

edit:

Mam odblokowane wszystkie Canal+, wraz z C+SPORT a przecież miało być odblokowane dla osób przechodzących do NC+ 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

No nie wiem Panowie  jak piszecie ze nie ma alternatywy  dla was  to nie będę  się spierał /polemizował .

 

Ja tam wysłałem wypowiedzenie do NC+ czekam  na zakonczenie umowy i  idę  do CP   15miesięcy umowa  3 za free  pakiet familijny max hd 49.90 .(lub premium za 90 z MR) i mam wszystko co chcę  .... bajki dla córki , dla mnie  discovery ,nationalge itp itd , dla żony  filmy i babskie kanały są .

Co do sportu  to   i tak większośc spotkan oglądam w necie  a  CP ma naszą syfiastą  ekstraklasę   a na lige angielską opłaci się   abo na 3 dni w weeb.tv (3.99)

 

Na pewno nie bedę  płacił NC+ 69zl za  Silver  który jest wykastrowany a bedzie jeszcze bardziej :/

 

Więc u mnie nie ma dramatu  ,a alternatywę jeszcze mam w  postaci Netii /Dialogu   jak się  dowiadywałem  to  za pakiety net+tv+ tel   płacił bym 119zl obecnie posiadam nte+tel  gdzie płacę  70zl za oba . TV podstawowy pakiet +paczka HBO lub C+ do wyboru

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Wieszaja sie, wolno dzialaja. Strzelam ze chcesz z dyskiem, to juz (pipi) w ogole. Nka ma/miala najlepsze dekodery i to jest fakt. Ludzie co nie mieli nki mysla ze cyfra ma/miala dobre. Jak nie przeszladza Ci wlaczanie sie dekodera przez 30-60sek to spoko. Dla mnie obsluga sprzetu nawet jest wazniejsza niz programy.

Odnośnik do komentarza

Wieszaja sie, wolno dzialaja. Strzelam ze chcesz z dyskiem, to juz (pipi) w ogole. Nka ma/miala najlepsze dekodery i to jest fakt. Ludzie co nie mieli nki mysla ze cyfra ma/miala dobre. Jak nie przeszladza Ci wlaczanie sie dekodera przez 30-60sek to spoko. Dla mnie obsluga sprzetu nawet jest wazniejsza niz programy nawet.

Oj trochę przesadzasz .... fakt Nka ma  najlepsze dekodery  na naszym rynku ale to też nie jest cud techniki .

Polsat ma gorszy sprzęt   potrafi się zawiesić     przez 1,5roku   było raptem 2 razy  na dekoderze  u mojej matki .wystarczyło odłączyć zasilanie na 2sek i podłączyc i po problemie .

Co może  drażnić  to podczas przełączania kanałów  te idiotyczne  kropki  ala loading :D.... długie uruchamianie    nie powiedział bym  ledwie  1-3 sek  róznicy względem Nki.

 

Na  CP  możesz ułożyć sobie kanały według  własnego upodobania   na Nce masz na sztywno .

Wiadomo są + i -   jak ktoś chce Premium  i podniesć swój status społeczny to NC+  pakiet za 120zl + 20zl na  dekoder co miesiąc i  gra gitara :P

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że nie ma alternatywy 

 

Vectra- proszę Cię :) poczytaj trochę o tym syfie 

Cyfrowy Polsat- Za darmo nie chcę

Inni dostawcy kablowi- nie wiele taniej a wszystkiego mniej 

 

edit:

Mam odblokowane wszystkie Canal+, wraz z C+SPORT a przecież miało być odblokowane dla osób przechodzących do NC+ 

Nie wiem co was tak dziwi.Przecież od zawsze wiadomo,że te kanały zastąpić miały poprzednie canal + i ma je każdy kto miał wcześniej kanały npremium i canal+,a chyba po tych burzach i niezadowoleniu,wszyscy to mają. To jest właśnie powód dzięki któremu można złożyć rezygnację.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.