Skocz do zawartości

MyszaQ i telewizja


STFilms_Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tydzień temu skacząc po kanałach natrafiłem właśnie na Superstację i redaktora Myszaqa. Moja pierwsza reakcja była - o kurde, Myszaq ma brata bliźniaka i też robi w TV. Ta babka zwracała się do niego "Marcin" więc to jednak nie mógł być brat. Pomyślałem więc że to pewnie jakiś nowy program o grach. Ale niestety gadali o polityce. Zresztą całkiem zabawnie.

 

Chciałbym oprócz GameTime i Superstacji, zobaczysz Myszaqa w programie który polega tylko i wyłącznie na sondach ulicznych :) Wysłać go w świat i niech gada z ludźmi na wszelakie tematy. Zawsze turlałem się po dywanie oglądając sondy w GT.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Ja tydzień temu skacząc po kanałach natrafiłem właśnie na Superstację i redaktora Myszaqa. Moja pierwsza reakcja była - o kurde, Myszaq ma brata bliźniaka i też robi w TV. Ta babka zwracała się do niego "Marcin" więc to jednak nie mógł być brat. Pomyślałem więc że to pewnie jakiś nowy program o grach. Ale niestety gadali o polityce. Zresztą całkiem zabawnie.

 

Chciałbym oprócz GameTime i Superstacji, zobaczysz Myszaqa w programie który polega tylko i wyłącznie na sondach ulicznych :) Wysłać go w świat i niech gada z ludźmi na wszelakie tematy. Zawsze turlałem się po dywanie oglądając sondy w GT.

 

 

Witam!

 

Faktycznie - wspolprowadze program GILOTYNA, ktory leci na superstacji co tydzien - w sobote o 19:30 +powtorki w tygodniu. Program o wydarzeniach z cyrku zwanego Sejmem, na luzaku i zlosliwie. Zapraszam do ogladania.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam!

 

Faktycznie - wspolprowadze program GILOTYNA, ktory leci na superstacji co tydzien - w sobote o 19:30 +powtorki w tygodniu. Program o wydarzeniach z cyrku zwanego Sejmem, na luzaku i zlosliwie. Zapraszam do ogladania.

 

pozdro!

 

 

szacun, luzacki program i fajna współprowadząca, ty tam taki sredni jesteś, ale ona jest nieźle wyszczekana :)

 

BTW: czy oni wiedzą, że ten Pan który tak sie wymądrza jest zwyrolem? :)

 

przydałyby sie jakieś wtrety ze świata gier, wiesz nazwać giertycha piramidoglowym, porównać kaczora do Mario etc.

Edytowane przez Saq
Odnośnik do komentarza

mnie i tak najbardziej podoba sie fragment pierwszego posta:

 

Kurde oglądam sobie TVN24 patrzę i widzę MyszaQ'a - o co chodzi bo 5 minut siedziałem i nie wiedziałem co robić.

 

"mamo, mamo, popatrz, on jest zgredem, niesamowite!!!!11"

 

czy oni wiedzą, że ten Pan który tak sie wymądrza jest zwyrolem? :)

 

no (pipi)a xD

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Kurde oglądam sobie TVN24 patrzę i widzę MyszaQ'a - o co chodzi bo 5 minut siedziałem i nie wiedziałem co robić.

PS - program nazywa się "Gilotyna"

 

mialem podobnie, patrze patrze, WTF? przecieram oczy i... zazenowany wylaczylem tv, Myszaq - szczeze Ci gratuluje sukcesu zawodowego, masz wiele talentow i nie boisz sie ich wykorzystac hyhy, ale od zawsze ta stacja mnie masakrowala tym ze jest nie super ale specjalna :crazy: na poczatku razili brakiem profesjonalizmu ale od czegos trzeba zaczac myslalem, no ale jednak taka maja strategie - amatorka i wioska, takie czasy :ermm: podkreslam ze to tylko moje skromne zdanie, a co ja tam wiem

 

parafrazujac jedna taka babcie: superstacja(pipi)o ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądam powtórkę "Gilotyny". O tym że MyszaQ ssie udziela w telewizorni to z Hyde Parka MyszaQwatego żem siem dowiedział:)

 

MyszaQ dajesz rade, powiedz tej miłej pani zeby z większym dekoltem bluzki dobierała:)

Tak swoja droga to ona jest tam chyba "większa gwiazdą"

Odnośnik do komentarza
Gość logan40

Kurcze.... obejrzałem tylko jeden odcinek "Gilotyny" (z 18/10/2008) i musze powiedzieć że moim zdaniem padaka.

Panienka wcinała się "Marcinowi" więc ten nie mógł nic powiedzieć, a kiedy mówił w 90% kiedy zaczynał zdanie miał z tym problemy (częste zacinki, yyyyy, znowu przejęzyczenie, yyyy) Wyszło kiepsko...

 

Oglądałem też najnowszy GT i widząc pierwsze 2 "fazy" przed recenzjami podarowałem sobie... kurde również wyszło kiepsko.

 

Mam nadzieje że Myszaq'owi sie ułoży a panowie Afro oraz Mashter jakoś dadzą radę lub powiększą swe grono o jakiegoś schizola - tak czy inaczej życze wszystkim powodzenia

Odnośnik do komentarza
Kurcze.... obejrzałem tylko jeden odcinek "Gilotyny" (z 18/10/2008) i musze powiedzieć że moim zdaniem padaka.

Panienka wcinała się "Marcinowi" więc ten nie mógł nic powiedzieć, a kiedy mówił w 90% kiedy zaczynał zdanie miał z tym problemy (częste zacinki, yyyyy, znowu przejęzyczenie, yyyy) Wyszło kiepsko...

 

 

to jeden z pierwszych, jesli nie pierwszy odcinek Gilotyny - wszedl stres, swiezosc w temacie politycznym, obycie tej laski... pozniej sie juz rozkrecilem i z odcinka na odcinek jest lepiej - kwestia wkrecenia sie w program

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Kurcze.... obejrzałem tylko jeden odcinek "Gilotyny" (z 18/10/2008) i musze powiedzieć że moim zdaniem padaka.

Panienka wcinała się "Marcinowi" więc ten nie mógł nic powiedzieć, a kiedy mówił w 90% kiedy zaczynał zdanie miał z tym problemy (częste zacinki, yyyyy, znowu przejęzyczenie, yyyy) Wyszło kiepsko...

 

 

to jeden z pierwszych, jesli nie pierwszy odcinek Gilotyny - wszedl stres, swiezosc w temacie politycznym, obycie tej laski... pozniej sie juz rozkrecilem i z odcinka na odcinek jest lepiej - kwestia wkrecenia sie w program

 

pozdro!

 

ja to czekam az bedziesz w łapu-capu na canal+ :D twoi redakcyjni koledzy z superstacji bardzo czesto sie tam pojawiają.

Mam nadzieje ze za rok lub dwa lata zobacze cie jako prowadzacego w programie teraz my :sekielski, morozowski i myszaq :D drzwi do kariery stoja otworem :)

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Z tego co pamiętam MyszaQ występował już w programie telewizyjnym :P mianowicie gametime

 

więc to tylko fucha mam nadzieje że niedługo zobaczymy go na kinowym ekranie

oby tak dalej ...

 

hehe... w kwietniu cos z tego co mowsz moze sie urzeczywistnic... i to bardzo moze, choc film niszowy, krotkometrazowy, ale za to jaki... :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Widziałem większość odcinków Gilotyny.Proogram dosyć ciekawy,chociaż widać że tam rządzi Eliza,która też kiedyś miala swój autorski program w Superstacji.Myszaq weź Aliena ze sobą do jakiegoś odcinka to może wam tam zrobią oddzielny program o grach.To mało realne ale warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Widziałem większość odcinków Gilotyny.Proogram dosyć ciekawy,chociaż widać że tam rządzi Eliza,która też kiedyś miala swój autorski program w Superstacji.Myszaq weź Aliena ze sobą do jakiegoś odcinka to może wam tam zrobią oddzielny program o grach.To mało realne ale warto spróbować.

 

zapraszam na nowy odcinek -jestem tam i ja :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.