Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

MS musi miec sposob na odczyt firmweru. Co lepsze - nie maja automatu chyba, a banuja recznie, bo jak wytlumaczyc fakt, ze czesc osob dostala (na dodatek Ci co zawsze uwazali z datami premier, sprawdzali obrazy itp.) a czesc nie jest ruszona, chociaz grali we wszystko kiedy chcieli.

Moze banowanie sie jeszcze nie zakonczylo - ale ciezko jest powiedziec na jakiej zasadzie dziala - zbanowane konsole to zarowno wersje 1.51 IE, 1.6, 1.6.1 - jedni grali wylacznie z plyt inni z dyskow twardych, roznic nie ma.

 

EDIT:

Ktos poszperał po forach - na chwile obecną jedynym podobnym elementem w tych banach jest napęd (gry rózne, usługa x-live na różne okresy, firmemware rózne, tylko narazie napędy te same), ale pewnie i napedy nieługo beda bez różnicy.....

 

Wedlug niektorych osob bany sa losowe, losowośc polega na wytypowaniu jakiejś liczby userów a pózniej juz bez losowości szperanie po ich konsolach.

 

EDIT2:

I'm running 4 consoles all on Live with Gold memberships. Never played a game early and always verified with ABGX. Played online constantly for the last year with no probs. I'm from Canada btw.

 

I have:

1 Samsung (1.51)

1 BenQ (1.51)

2 x LiteON (1.51)

 

Today one of my Liteons got banned. The others are working fine.

 

a wiec still nothing : )

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

firmware nikt nigdy nie odczytywal i nie ma takiej potrzeby (chociaz nie mozna wykluczyc takiej mozliwosci w przyszlosci, ale z tego co pamietam to poczatki firmware nielegalnych byly takie ze robili je tak ze po odczycie tego firmware wygladal jak oryginalny przez system konsoli, po za tym istnieje jeszcze mozliwosci w locie zmiany firmware czyli doczepianych chipow, ktore kiedys tez praktykowali piraci), zawsze maja te same sposoby i w laicki sposob mozna je tak przedstawic: z serwera ida pewne zapytania i konsola udziela odpowiedzi, przy fali banow pytania sa takie ktore odkrywaja luke nielegalnych firmware badz kopii, po fali banow scena bedzie wiedziala jakie to pytania, a raczej odpowiedzi wysylala konsola i tym samym beda pracowac nad tym by te odpowiedzi byly prawidlowe

i jak zwykle firmware nielegalne wyjda kolejne by zalatac luke, a MS jak zwykle wymysli nowe "pytania" znajdujac luke w nielegalnych firmware...

 

PS.

fala banow jest juz odczuwalna, od 2 dni cialge ktos pyta w serwisie o mozliwosc odbanowania konsoli :)

 

PS.

po za tym nei rozumiem tego testu o tych 4 konsolach, kto madry by odpalal konsole z dawno przestarzalym firmware nielegalnym jakim jest 1,51, wszyscy posiadaja od dawna zapewne 1.6, albo 1.61 i na tym powinien kolo testy robic zeby byly cokolwiek warte

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Mysle, ze szumu by nie bylo zadnego, ale nikt sie nie spodziewal blokady na dyski twarde. M$ uniemozliwil tym kupienia nowej wersji Arcade i ciorania na tym samym dysku twardym w gry oryginalne. (no chyba, ze ktos dysk sformatuje i odzyska profil, no ale wtedy skolei nowy profil nie dziala na konsoli zbanowanej) - podobno.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

dla zainteresowanych zawsze podaja logi jakie chce serwer XBL tu: http://www.xbins.org/xblive/

 

z tymi zmianami banow to rzeczywiscie radykalne zmiany, wiec jesli to prawda (zapewne szczegoly niedlugo poznamy jak dokladnie to dziala, bo wiele pytan jest bez odpowiedzi, czyli np. a jak ktos przegra sobie profil i dane na PC z takiego dysku, sformatuje go i wgra te dane na hdd? czy banuja konkretne dane czy jakis wpis na hdd daja itp. pytania sie nasuwają) to rzeczywiscie MS na powaznie zaczal sie brac za piratow...

 

PS.

teraz wiem skad byly takie anomalie o ktorych pisalem przy wyjsciu NXE beta, czyli byla taka sytuacja ze profil stworzony na konsoli z NXE beta nie dzialal po updacie do oficjalnej NXE i to bylo tylko na jednej testowej konsoli, ale widac ze to moglo miec zwiazek z tym co teraz wprowadizli....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Mysle, ze szumu by nie bylo zadnego, ale nikt sie nie spodziewal blokady na dyski twarde.

 

Jakiej blokady? Rozumiem, że to tylko przy banowaniu i nie ma to nic wspólnego z dorabianymi dyskami twardymi?

Przy banowaniu - podobno jest tak, ze nie mozna instalowac gier na dysku twardym. Co wiecej - jak kupis znowa konsole, nie wystarczy juz przelozyc dysku, by profil dzialal. Musisz formatowac dysk twardy i co najwyzej odzyskac GT gracza - co za tym idzie ? wszystkie savy zostaja skasowane, a profil odzyskany nie dziala na konsoli zbanowanej.

 

Chodzi mi o tą burze co była na konsolowisku,że ponad tydzień przed ludzie grali w COD4 MW2 i to online :P

Super - a co z ludzmi, ktorzy niby robili wszytsko po bozemu i dostali bany, zas sa tez tacy, ktorzy do dzisiaj pocinaja w MW2 online i im nic nie zrobili... Po prostu - tak jak pisze Juchy - loteria i tyle.

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze szumu by nie bylo zadnego, ale nikt sie nie spodziewal blokady na dyski twarde.

 

Jakiej blokady? Rozumiem, że to tylko przy banowaniu i nie ma to nic wspólnego z dorabianymi dyskami twardymi?

Raczej chodzi o zablokowanie instalowania gier na dysk - z konsoli robie sie taka wersja Arcade+, mozna na niej jedynie dodatki zaistalowac i grac z napedu Nie sadze aby blokowanie dysku tyczylo sie save'ow przeciez to samoboj dla MS - ktos straci progress w jakiejs gierce a tak moze kupic nowa konsole, orginalna gre i dalej sobie gra. To by dawno zablokowal rowniez profil.

Dzisiejsze bany to nie tylko odciecie konsoli od Live (grania/dem/patchy/dlc) lecz i instalowania gier na dyskach.

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zniesmaczony brakiem drastycznych reakcji microsoftu na przerabiane konsole. Firma święcie się oburza na skalę i piractwo jako takie, podobno ma wszelką wiedzę o przerobionych konsolach i prawie nic z tym nie robi. Tworzy tylko złudzenie bezkarności i pusty śmiech ogarnia wszystkich, którzy czytają o tych kilku akcjach, które dopadają nikły procent piraconego sprzętu.

Mówi się, że okazja czyni złodzieja ... sądzę, że wielu mniej zamożnym osobom, nastolatkom, którzy muszą "być na topie" wśród rówieśników trudno się powstrzymać a nawoływanie do wyższych wartości może być tylko zabawne.

Mogę nawet wyciągnąć tezę, iż m$ sam przyczynił się do skali piractwa jaka istnieje na x'ie. Teraz już nawet takie umoralniające "stare d.upy" jak ja nie piszą w odpowiedzi na pytanie "czy warto przerabiać?", że lepiej nie, bo będzie ban. Przecież prawdopodobieństwo bana jest nikłe. Przecież m$ przerobione konsole na gwarancję przyjmuje - jak tu dzieciakom wytłumaczyć, że kradzież wartości (własności) intelektualnej jest złe?

 

Sorry, ale trochę mnie to wkurza.

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze szumu by nie bylo zadnego, ale nikt sie nie spodziewal blokady na dyski twarde.

 

Jakiej blokady? Rozumiem, że to tylko przy banowaniu i nie ma to nic wspólnego z dorabianymi dyskami twardymi?

Raczej chodzi o zablokowanie instalowania gier na dysk - z konsoli robie sie taka wersja Arcade+, mozna na niej jedynie dodatki zaistalowac i grac z napedu Nie sadze aby blokowanie dysku tyczylo sie save'ow przeciez to samoboj dla MS - ktos straci progress w jakiejs gierce a tak moze kupic nowa konsole, orginalna gre i dalej sobie gra. To by dawno zablokowal rowniez profil.

Dzisiejsze bany to nie tylko odciecie konsoli od Live (grania/dem/patchy/dlc) lecz i instalowania gier na dyskach.

Moze zle wytlumaczylem - dostajesz bana - na dysku nie mozesz juz instalowac gier, savy oczywiscie dzialaja i profil offline.

Kupujesz Arcade i chcesz pograc online - przekladasz swoj dysk, ze swoimi dyskami, swoim profilem i dupa. Nic nie dziala. jedyne co mozesz zrobic to format dysku i odzyskanie GT, co za tym idzie ? - tracisz wszytskie savy. Po prostu M$ zablokowal mozliwosc posiadania 2 konsol i 1 dysku, bys spokojnie mogl sobie nabijac punkty/grac offline na piratach i online w gry oryginalne. :blush:

Odnośnik do komentarza

To się porobiło z tymi dyskami. Moje szczęście, że nie przerabiałem, a tylko dorabiałem sobie dysk i póki co się do tego ms nie czepia...

 

Miklep

 

M$ jest zadowolony z tego jak jest bo i tak czy siak zarabia na tym. Po prawdzie straci kasę na kopii, której nie sprzeda, ale za to ma kasę za live + gierki arcade i inna zawartość tylko z liva. Wielu piratów kupiło zdrapki by ściągnąć dodatki do gta, do innych gier pewnie też ściągają. Widocznie na tyle rekompensuje to straty ms, że nie mają interesu w odcinaniu wszystkich piratów. Spiracenie konsoli też przyczynia się do jej popularności i wyrabiania sobie marki na rynku. Teraz nastolatki 14-16 lat grają na piratach, a potem podrosną, zmieni im się tok myślenia, będzie mniej czasu na granie i już przy x720 też będzie jakaś część grać tylko na oryginałach. Oczywiście o ile będzie jakiś wybór, bo możliwe, że będzie tylko dystrybucja online. Sam ms twierdził, że oni tak naprawde wygrali walkę formatów (DVD-HD vs BluRay), bo oni stawiają na dystrybucje online. W programie nt ms też widziałem, że planują skupić się na internecie i różnych usługach internetowych, bo można z tego niezłą kasę ściągnąć. Myślę, że wszystko jest tutaj tak bo właśnie ms ma taki plan wyrobienia pozycji na rynku. Gdyby naprawdę chcieli skończyć z piractwem to mogliby przejść na dyski bluray. Tak więc może i warto zastanowić się nad przerobieniem konsoli i grać na piratach póki jest jeszcze taka możliwość ;)

Odnośnik do komentarza
nie wiem co Ty próbujesz sobie wmowic, przytoczyłeś

"2. Kto posiada, przechowuje lub wykorzystuje urządzenia lub ich komponenty, o których mowa w ust. 1,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku."

 

jak nabedziesz to bedziesz go posiadal wiec o co Ci chodzi to nie mam pojecia

 

Ty Juchy to troszkę myślisz po "polskiemu" czy przedstawiasz się jako znawca, bo jesteś serwisantem.

 

Przeczytaj sobie punkt pierwszy i powiedz mi , czy x360 jest takim urządzeniem? Czy raczej takim urządzeniem jest np. Xtractor Pro + Spear. Czy ty urządzeniem, zwananym xbox 360 :) przerabiasz inne konsole? Nieźle. Nie wiedziałem że tak można :)

 

Dla przypomnienia:

art. 118(1) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych:

1. Kto wytwarza urządzenia lub ich komponenty przeznaczone do niedozwolonego usuwania lub obchodzenia skutecznych technicznych zabezpieczeń przed odtwarzaniem, przegrywaniem lub zwielokrotnianiem utworów lub przedmiotów praw pokrewnych albo dokonuje obrotu takimi urządzeniami lub ich komponentami albo reklamuje je w celu sprzedaży lub najmu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

Jak widzisz, nabywasz konsolę a nie Xtractor Pro + Spear, proste? Dla mnie jasne.

 

Tak więc może i warto zastanowić się nad przerobieniem konsoli i grać na piratach póki jest jeszcze taka możliwość ;)

Mnie to nie bierze - poczuwam się do tego, by zapłacić za coś, co do mnie nie należy ... nawet, jak mam okazję to ukraść 8)

 

i pewnie żadnej empetrójki nie masz na kompie i nie oglądasz divx'ów i masz winde oryginalną 8)

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

Mysle, ze szumu by nie bylo zadnego, ale nikt sie nie spodziewal blokady na dyski twarde.

 

Jakiej blokady? Rozumiem, że to tylko przy banowaniu i nie ma to nic wspólnego z dorabianymi dyskami twardymi?

Raczej chodzi o zablokowanie instalowania gier na dysk - z konsoli robie sie taka wersja Arcade+, mozna na niej jedynie dodatki zaistalowac i grac z napedu Nie sadze aby blokowanie dysku tyczylo sie save'ow przeciez to samoboj dla MS - ktos straci progress w jakiejs gierce a tak moze kupic nowa konsole, orginalna gre i dalej sobie gra. To by dawno zablokowal rowniez profil.

Dzisiejsze bany to nie tylko odciecie konsoli od Live (grania/dem/patchy/dlc) lecz i instalowania gier na dyskach.

Moze zle wytlumaczylem - dostajesz bana - na dysku nie mozesz juz instalowac gier, savy oczywiscie dzialaja i profil offline.

Kupujesz Arcade i chcesz pograc online - przekladasz swoj dysk, ze swoimi dyskami, swoim profilem i dupa. Nic nie dziala. jedyne co mozesz zrobic to format dysku i odzyskanie GT, co za tym idzie ? - tracisz wszytskie savy. Po prostu M$ zablokowal mozliwosc posiadania 2 konsol i 1 dysku, bys spokojnie mogl sobie nabijac punkty/grac offline na piratach i online w gry oryginalne. :blush:

A taki myk - zgrywasz na dysk dane -> wlozenie do nowej konsoli -> format -> wgranie backupu -> savy dzialaja?

Odnośnik do komentarza

z tym nowym banowaniem to juz wiem po co to zrobili

 

jest tak ze na zbanowanej konsoli nie mozna teraz grac np. na piratach po to zeby nabijac sobie profil ktory pozniej sobie na innej, nie zbanowanej, podepniemy i uaktualnimy profil

zrobili tak ze kazdy profil zalozony na zbanowanej konsoli jest tylko "sprawny" na niej, na innych po prostu jest niesprawny (ciekawe jak na innej zbanowanej), wiec jednym slowem nie moga sobie juz nabijac na piratach GSow w profilu na zbanowanej konsoli by pozniej sie moc nimi chwalic :)

 

 

nie wiem co Ty próbujesz sobie wmowic, przytoczyłeś

"2. Kto posiada, przechowuje lub wykorzystuje urządzenia lub ich komponenty, o których mowa w ust. 1,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku."

 

jak nabedziesz to bedziesz go posiadal wiec o co Ci chodzi to nie mam pojecia

 

Ty Juchy to troszkę myślisz po "polskiemu" czy przedstawiasz się jako znawca, bo jesteś serwisantem.

 

Przeczytaj sobie punkt pierwszy i powiedz mi , czy x360 jest takim urządzeniem? Czy raczej takim urządzeniem jest np. Xtractor Pro + Spear. Czy ty urządzeniem, zwananym xbox 360 :) przerabiasz inne konsole? Nieźle. Nie wiedziałem że tak można :)

 

rozumiem o co Ci chodzi, ale Ty za bardzo uczepiles sie pewnych okreslen i nie dopuszczasz do siebie ze mozna do tematu podejsc na rozne sposoby, to inaczej, czy majac dekoder przerobiony na ogladanie TV bez abonamentu, jako posiadacz nikt nic Ci nie zrobi jesli bedziesz go tylko posiadal a nikt cie na goracym uczynku nei zlapie ze ogladasz akurat na nim cos platnego?

 

jeszcze inaczej, czy naped ktory przerabia konsole, nie mozna nazwac urzadzeniem do przerobki tej konsoli, w temacie mozna plywac, dla prawnikow to mlyn na wode, nie chce wymyslac innych absurdow ale chyba rozumiesz ze temat jest plywajacy...

 

jeszcze inaczej, czy okreslone jest ze urzadzenie przerabiajace to musi byc fizyczne, a nie moze byc w formie oprogramowania? jesli nie jest to firmware ktory przerabia konsole mozna nazwac czyms co przerabia ta konsole?

 

to samo jest z konsolami wlasnie, podczepiaja pod taki wlasnie proceder jak z dekoderami, ile maja w tym racji to mnie nie pytaj, ja prawa nie studiuje i jak to zauwazyles tylko serwisant i cale wyksztalcenie wyzsze oparte na technice nie prawie :), moge tylko sugerowac cie oficjalnymi wypowiedziami na stronach policji, jak i rzeczywistoscia, czyli wszystkimi znajomymi z serwisow i sklepow ktorzy mieli wjazd i to co im policjanci (i osoby towarzyszace jako specjalisci) mowili, tak samo jeszcze nie widzialem konkretnej wypowiedzi np. sedziego czy prawnika czy innych aby w prost powiedzial co jest dozwolone, a co nie i tu jest problem calego prawa zwiazanego z tym tematem, powinien kots okreslic wytyczne co mozna a co nie i by bylo wszystko jasne, a tak to jest jedna wielka parodia bo kazdy mowi co chce podbarwiajac jak mu pasuje

 

masz na stronach policji podane wszystko, zerknij sobie linki powklejaj tu ich tresc i komentuj, ja nie z policji ani z prokuratury abym mial swiecic oczami za to co tam twierdza wiec wez ich informacje w obroty jesli twierdzisz ze policja klamie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

z tym nowym banowaniem to juz wiem po co to zrobili

 

jest tak ze na zbanowanej konsoli nie mozna teraz grac np. na piratach po to zeby nabijac sobie profil ktory pozniej sobie na innej, nie zbanowanej, podepniemy i uaktualnimy profil

zrobili tak ze kazdy profil zalozony na zbanowanej konsoli jest tylko "sprawny" na niej, na innych po prostu jest niesprawny (ciekawe jak na innej zbanowanej), wiec jednym slowem nie moga sobie juz

 

 

nie wiem co Ty próbujesz sobie wmowic, przytoczyłeś

"2. Kto posiada, przechowuje lub wykorzystuje urządzenia lub ich komponenty, o których mowa w ust. 1,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku."

 

jak nabedziesz to bedziesz go posiadal wiec o co Ci chodzi to nie mam pojecia

 

Ty Juchy to troszkę myślisz po "polskiemu" czy przedstawiasz się jako znawca, bo jesteś serwisantem.

 

Przeczytaj sobie punkt pierwszy i powiedz mi , czy x360 jest takim urządzeniem? Czy raczej takim urządzeniem jest np. Xtractor Pro + Spear. Czy ty urządzeniem, zwananym xbox 360 :) przerabiasz inne konsole? Nieźle. Nie wiedziałem że tak można :)

 

rozumiem o co Ci chodzi, to inaczej, czy majac dekoder przerobiony na ogladanie TV bez abonamentu, jako posiadacz nikt nic Ci nie zrobi jesli bedziesz go tylko posiadal a nikt cie na goracym uczynku nei zlapie ze ogladasz akurat na nim cos platnego?

 

to samo jest z konsolami wlasnie, podczepiaja pod taki wlasnie proceder, ile maja w tym racji to mnie nie pytaj, ja prawa nie studiuje i jak to zauwazyles tylko serwisant i cale wyksztalcenie wyzsze oparte na technice nie prawie :), moge tylko sugerowac cie oficjalnymi wypowiedziami na stronach policji, jak i rzeczywistoscia, czyli wszystkimi znajomymi z serwisow i sklepow ktorzy mieli wjazd, tak samo jeszcze nie widzialem konkretnej wypowiedzi np. sedziego czy prawnika czy innych aby w prost powiedzial co jest dozwolone, a co nie i tu jest problem calego prawa zwiazanego z tym tematem, powinien kots okreslic wytyczne co mozna a co nie i by bylo wszystko jasne, a tak to jest jedna wielka parodia bo kazdy mowi co chce podbarwiajac jak mu pasuje

 

masz na stronach policji podane wszystko, zerknij sobie linki powklejaj tu ich tresc i komentuj, ja nie z policji ani z prokuratury abym mial swiecic oczami za to co tam twierdza wiec wez ich informacje w obroty...

Wiesz że na stronach Policji, wszystko będzie po "policyjnemu", przecież to oni "redagują" :)

 

Co do dekodera, to nie dekoder a karty pirackie, więc jak ci policja robi wjazd na chate a kartę masz "ukrytą" to oni widzą tylko dekoder na free programy i tyle.( kiedyś z cyfrą+ kombinacje na dwie karty, jedna legal, zgłaszałeś im że np. pies pogryzł czy tam połknął :) dostawałeś drugą i tą przeprogramowałeś, jak trzebabyło oddać dekoder z kartą to im "tą pogryzioną niby" oddawałeś) ale to było kiedyś.

To samo tłukłem gdzies tam o konsolach, masz przerobiona konsole ale "kopie" w razie ewentualnej wizyty stróżów prawa ukryte, to nie łamiesz prawa. Co do "hurtowników" konsolowych to racja.

i pewnie żadnej empetrójki nie masz na kompie i nie oglądasz divx'ów i masz winde oryginalną 8)

Tak.

respekt ;)

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

i pewnie żadnej empetrójki nie masz na kompie i nie oglądasz divx'ów i masz winde oryginalną 8)

Tak.

Nie wiem jak można dopuścić do gwałtu na swoich oczach i oglądać divx. Nie mówiąc już o gwałcie na uszach i słuchać mp3 (no tu trochę przesadziłem) - to tylko nieliczne z powodów, dlaczego jestem "oryginalny".

Ale nie o mnie tu mowa. :blush:

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

 

Wiesz że na stronach Policji, wszystko będzie po "policyjnemu", przecież to oni "redagują" :)

 

 

ok. ale jak robia wjazd to juz Ci psialem, to co Ty sobie im mowisz to ich calkowicie nie obchodzi, robia swoje, zabieraja co uwazaja za sluszne mimo iz Tobie moze sie to wydawac bzdurne, przyklad: nowe konsole zapieczetowane w pudlach.

 

moge przystac ze jak przyjda znajda tylko konsole przerobiona (a nawet i nie przerobiona) i nic wiecej to tyle bedzie z tego ze dadza ja do ekspertyzy i na kilka meisiecy mozna sie pożegnać ze sprzetem, ale zadnej sprawy nie bedzie bo prokurator pod tym sie nie podpisze...

 

tylko teraz pytanie, kazdy praktycznie ma komputer jakis w domu, jesli komputerem mozna przerabiac konsole to jesli ktos w domu ma konsole przerobiona i komputer to moga uznac ze ten wlasnie komputer sluzyl do przerabiania konsol a ta konsola ktora znalezli to wlasnie jedna z tych ktora przerobiles

czyli konsola jest dowodem ze przerabiasz konsole, a komputer narzedziem, i teraz powiedz ze to nie jest mozliwa interpretacja? :) (podobna sytuacja byla w jednym z linkow, znalezli 1 konsole przerobiona z plyta-kopia w srodku, plyte uznali za narzedzie do sprawdzania czy zostala przerobiona, a konsole jedna z tych ktore przerobil dla pieniedzy, oczywiscie komputer tez wzieli itd.)

 

co do dekoderow to byly takie sposoby ze przeciez jakies klucze z netu uaktualniali i cos tam odbierali platnego, bylo to na bazie oprogramowania nie kart, tego nie scigali?

bo to podobna sytuacja do X0 na bazie oprogramowania lamie sie zabepzieczenia, karte mozna przyrownac do chipa, ale w X0 nie konieczny choc tez mozliwy

 

PS.

co do sprawy banowania i profili

 

wydaje sie bardzo prawdopodobne ze moze scena znajdzie sposob na przywracanie takich profili do zycia skoro potrafia tak poprzerabiac profil zeby odblokowac wszelkie achi to co za problem zeby znalezli sposob na zmiane profilu tak by byl prawidlowy w innej konsoli

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...