Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

Brak slow, chodzi o to, aby nie na jego miejsce wstawiac ita, tylo aby walic ta onsole, ten DVDKey, i ten litek "nie przerabiany" czyt. 2.5 ( nie mowie o 3.0 ) wrzucic do innego xbox'a, ae czy da sie go ZAPISAC, nie chodzi o ODCZYT, ta aby z inne onsoli, w torej docelowo mialby goscic, wgrac lucz i firmware.

Ale juz nie wazne, oazalo sie, ze 2.5 ( serii 8xxx ) maa ten sam fw co 3.0, ta wiec wiem, nie bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza

No, ale weź teraz się zaloguj. Zobaczymy, czy ciebie to też dosięgło : ) Ja też miałem odłączonego Live'a jak grałem np. w GTA: EFLC czy L:RB.

Sprawdzałem parę godzin temu najpierw normalnie z dyskiem, potem poprzez sprawdzanie takiego kodu bez dysku, przy jakichś tam cyferkach niby jest ban. Myślę, że na razie zniknę z lajwa, wiem jednak, że to nie pomoże za dużo :P

Odnośnik do komentarza

Ale skoro wywnioskowalismy ze MS wykrywa konsole do banici przed naped, to ze poczeka miesiac nic go nie uchroni, jesli byl online to zapewnie gigant go zrobil "naznaczonym" jak (chyba) Adamczyka. Moze wczesniej nie posiadal Golda ale pewnie pobieral demka, jakies darmowe dodatki na przerobionej konsoli i sadze ze mogl juz wtedy zostac naznaczonym

No ale jest jakas mala szansa, ze po miesiacu ciaglego banowania przestana sprawdzc konsole. M$ sie wzial ostro za piratow, ale ciekaw jestem czy zgasi wiekszosci swiatel w domach, czy jednak wybierze pareset kozlow ofiarnych - wiadome, ze mimo tego, ze duzo osob piraci boi sie konsekwencji, ze wiele z posrod zbanowanych wybierze konkurencje, a to wiaze sie z brakiem sprzedazy konsol, dodatkow, kodow na live itp rzeczy.

Poki co wychodzi na to, ze jednak M$ wie jak sprawdzic firmware - sa ludzie ktorzy zagrali w 1 gre raptem, sa rozne napedy, rozne wersje konsol, rozny flash, nie ma zadnego wpsolnego mianownika.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wlasnie zastanawia mnie czemu osoby zbanowane ida do konkurencji w postaci PS3 - ach ten niedobry MS zablokowal mi instalowanie gier, za to kupie PS3 i bede gral za darmo po sieci :). Smieszne rozumowanie, 360=mozliwosc kopii, PS3=brak kopii. No coz zapewnie to w wiekszosci dzieci ktore powiedza "mamo konsola sie zepsula - dobrze synku jutro wybierzesz nowa sobie"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...