Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha, piękne zakończenie :thumbsup:

 

MaZZeo

 

Poczytaj o czymś takim jak tantiemy dla twórców muzyki czy filmów. Zaraz zmienisz zdanie nt tej "darmowości". Co do muzyków to albo chcą się wybić i jest to jakiś sposób na autoreklamę, albo już mają tyle kasy, że im to lata, albo oni już swój mały % wzięli a traci tylko ich wydawca. Wg mnie powinniśmy przejść tylko na dystrybucje elektroniczną tych treści dzięki czemu wykopalibyśmy stado pośredników, a ceny były by bardziej na naszą kieszeń. Przykład piosenek po pół dolca jest dobry. Jednak póki co jak widzę co robi MS to to nie jest nam na rękę. Gra troszeczkę tańsza od wersji pudełkowej - MS zabiera dla siebie wszystko to co wcześniej brali pośrednicy.

Odnośnik do komentarza

nażarłeś się czegoś? bo straszne debilizmy wypisujesz - niby w którym momencie ta przyjemność jest więęęęękkkkszzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaa????

staje ci zaganiacz z powodu pudełka i instrukcji? obkładasz się pudełkami i tarzasz w nich niczym kotka w rui?

Nie śpisz po nocach i wymyślasz takie hopla teksty? Od mojego naganiacza to wara - bym wyjął to byś powiedział "weź tą nogę"...

A czego się nażarłem to moja sprawa - z tobą się tym nie podzielę.

Odnośnik do komentarza

Widze, ze najezdzanie na piratow i ogolna hipokryzja jest teraz trendy. No coz, co kogo podnieca ;]

W du.pie mam tego bana, rozegralem na multi ze 3 mecze w FIFA09 i troche postrzelalem w CoD:MW1 i bez podniety, zawsze na pierwszym miejscu u mnie byl single player.

Na pewno w niedlugim czasie beda mozliwosci odbanowania konsol (juz pierwsze proby sa), czego nie ukrywam upatruje, bo z DLC i XLA korzystalem czesto i bedzie mi tego brakowac. A jak nie to coz... Tak czy siak dalej bede gral na piratach ;]

Odnośnik do komentarza
Na pewno w niedlugim czasie beda mozliwosci odbanowania konsol (juz pierwsze proby sa), czego nie ukrywam upatruje, bo z DLC i XLA korzystalem czesto i bedzie mi tego brakowac. A jak nie to coz... Tak czy siak dalej bede gral na piratach ;]

Oj nie bylbym takim optymistą http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=696317&st=0 .

Odnośnik do komentarza

Znajomy podeslal fajnego rodzynka ktorego znalazl na jakims forum

 

Konsola zakupiona 2.11.2009 z grą Pure i Lego Batman.
Przerobiona 3.11.2009
Nie zdążył włożyć do niej żadnej kopii !

Zbanowany : TAK (7.11.2009)

 

XD

Przecież konsole z tych zestawów podobno są nieprzerabialne (nowe Lite-ony???).

 

 

Czy blokada możliwości instalowania gier na HDD oznacza również blokadę instalowania dodatków? Oczywiście chodzi mi o takie dodatki, które są dostępne w wersji pudełkowej (np. Oblivion czy Fallout GOTY).

 

A i podobno ta "przedpremierowa wersja" Modern Warfare 2 była podłożoną świnią i po uruchomieniu zapisywała coś (w sejwach czy gdzieś), co aż krzyczy że chce banana.

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza
Nie śpisz po nocach i wymyślasz takie hopla teksty? Od mojego naganiacza to wara - bym wyjął to byś powiedział "weź tą nogę"...

A czego się nażarłem to moja sprawa - z tobą się tym nie podzielę.

 

argumenty się skończyły że próbujesz szczekać? zresztą twoje argumenty to o kant dupy idzie rozbić

puszysz się niczym paw że becalujesz po 200 zika za grę (lub mniej jak poczekasz trochę) i wmawiasz sam sobie że przez to jesteś lepszy? albo masz naście lat i hormony ci buzują co po części usprawiedliwia twój tok myślenia

albo jesteś tak zakompleksiony że każda możliwość podbicia sobie samooceny jest mile widziana - uhahaha gram na oryginałach i moje doświadczenia z gry są truuuuu

 

jeśli brak ci kontrargumentów na poziomie to schowaj swoje przygłupie teksty do kieszeni i idź do kuchni pomóc mamie przy kolacji

jak wpadniesz na coś błyskotliwego, w co wątpię, to wróć przedstaw się ładnie i wtedy coś napisz, inaczej zamknij jadaczkę i siedź cicho kiedy dorośli rozmawiają

Odnośnik do komentarza

Może trochę nie na temat.

Rozśmieszył (zaniepokoił?) mnie dzisiaj zamknięty już temat, założony przez lukka, w którym ww. żali się, że wyzerowano mu konto. Jako, że interesują mnie różnego rodzaju odchyły, poświeciłem 3 minuty i obliczyłem ile czasu musiał poświęcić na "osiągnięcie" takiego wyniku. Gość musiał zdobywać średnio jednego calaka w każdym jednym tygodniu od samiuśkiej premiery konsoli. Jest to trochę przerażające bo gość ewidentnie grał w gry, które mu się nie podobały. Zależało mu tylko na zdobyciu kolejnych achivementów. Uzależnienie w czystej postaci.

Odnośnik do komentarza

A gdzie pisza? Tutaj masz co to Wave - > http://www.konsola.pl/forum/index.php?showtopic=29650&pid=269756&st=0entry269756

Raczej gadaja o tym osoby ktore maja starego flasha i musza czekac na nowego badz przerobic obraz na poprzedni Wave3 by konsola ja odczytala badz zabawic sie w specialna plytke pt activation.iso i grac ala swap magic - wkladasz te iso, potem zmieniasz na gre majac flasha ktory nie obsluguje W4 jako tako.

Odnośnik do komentarza

Napewno musisz mieć coś w tym stylu

http://www.allegro.pl/item821508613_ck3_lite_connectivity_kit_zestaw_do_flash_napedu.html

Niewiem czy to jest najnowsz wersja, ale coś takiego musisz na bank mieć, patrząc na cene nie wydaje mi się czy jest to opłacalne jeżeli chcesz zrobić to tylko raz, na własny użytek, no chyba że Ci się spodoba i zaczniesz sam przerabiać konsole :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...