Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A co jesli jezdzilem najnowszymi automatami (q7 2015, x5, 7er, e-klasa, porsche.. mam dalej wymieniac? ) i dalej wole manual?

 

W jakich okolicznościach śmigałeś takimi furami? Tak z ciekawości pytam.

 

trochę nie na temat:

 

dolewałem dziś olej do silnika, pojechałem na myjnie i byłem już w drodze do stolicy i nagle przypomniałem sobie twój post jak nie zakręciłeś korka od wlewu, zatrzymałem się i oczywiście tylko go włożyłem a nie dokręciłem i cały sobie podskakiwał :D 

 

dzięki  :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

przecież każdy ma inne preferencje, upodobania czy styl jazdy i dyskutowanie na temat wyższości jednego nad drugim jest bez sensu, więc proponuję zakończyć debatę w tym miejscu.

 

Nie no wiadomix, że są gusta i guściki. Ja tylko zapytałem się Coopera o jego zdanie dlaczego automat jest dla niego mniej fajny niż benzyna (po za miastem) i w sumie nie dostałem konkretnej odpowiedzi oprócz tego że ja nie umiem zmieniać biegów.

Odnośnik do komentarza

 

A co jesli jezdzilem najnowszymi automatami (q7 2015, x5, 7er, e-klasa, porsche.. mam dalej wymieniac? ) i dalej wole manual?

W jakich okolicznościach śmigałeś takimi furami? Tak z ciekawości pytam.

Auta swoje, znajomych, jazdy probny, troche tez sprzedajemy z przyjacielem,wiec jest pole do popisu.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

szacuję że gdzieś koło 120k. Kumpel kupił np okazyjnie s6 c6 dużo taniej niż wartość rynkowa ale to nie jest samochód dla każdego - owszem dźwięk tej V10 robi ale przyspieszenie itp. nie robi szału fura jest ciężka i to czuć. Kombinuje że takie rs4 będzie robiło :>

Edyta - kurna patrze że B7 było do 2008 roku a potem jest dziura i 2012 damnn to zostaje albo 2008 albo 300k uzbierać :>

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Zaje.biste auta. Szybkie, swietnie wyposazone, ryk V8 bezbledny. Do tego bardzo dobrze sie prowadzi, zawieszenie jest zestrojone tak,ze jest sportowo i komfortowo.

 

RS4 (ogolnie FSI) maja problem z trzymaniem mocy. Silniki wymagaja regularego czyszczenia, co 50 tys.km, co wiaze sie z wyciaganiem silnika. Wymiana tarcz to 10tys. zl

 

Ptaszki cwierakaja,ze sedan za 85 000 jest wart uwagi

 

polecam www.sportaudi.pl - forum S/RS - maja chlopaki tam troche wiecej wiedzy ode mnie

 

sprawdz pw tez

Edytowane przez Infidel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...