Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Na jedym forum znalazłem niezły komentarz o DS ''Good to see more? great exclusives on ps3, not the shower of shit u get on xbox''

Mam pytanko , ile zajmuje przejście tej gry , byłem na kilku forach i opinie są dość rozbieżne , od 30h do 50h za pierwszym razem . Jak jest naprawdę?

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

Ja po pierwszym przejściu miałem 100h :) ale to zapewne dlatego, że chłonąłem klimat Boletarii i wespół ze znajomymi z listy powoli brneliśmy przez kolejnych bossów powoli (wszak chat textowy, jeśli nie wszyscy mają klawiatury, do najszybszych nie należy ;) )

 

P.S. na pewno nie chciałbym żeby w ewentualnej dwójeczce zrobili voice chat - nie wyobrażam sobie, żeby w grze o takim KLIMACIE jakim jest Demon's Souls słuchać wrzeszczących dzieciaków, dance'u w tle i itp.

Odnośnik do komentarza

Ja też chłonę ten świat ponieważ jest to jedno z najbardziej pomysłowych uniwersum ostatnich lat. Każdy świat jest unikatowy, ale na szczęście przemyślane jest to tak by uniwersum było spójne. Czasami się zatrzymam, popatrzę bądź poczekam na kamienie z blue phatomami. W tej grze nie ma się co śpieszyć ni chyba, że ktoś lubi.

Odnośnik do komentarza

czy ja wiem czy te 16h to speedrun,po prostu nie chcialo mi się grindować i cisnąć po kilka razy te same lvl bo dla mnie takie rzeczy są monotonne(uraz po MMO).16h spokojnie wystarcza na przejscie wszystkich swiatow i pobicie kazdego bossa,a jak masz czarującą postać to gra będzie banalna(ja gralem wandererem i samym mieczykiem ciachałem).

Odnośnik do komentarza

+/- 10 lvl

 

żeby ktoś cię zaprosił musisz być w body form a ten kto zaprasza w soul i odwrotnie.

 

 

To nie tak działa.

 

10 + twój soul level/10 czyli np przy 100sl możesz coopa robić z postaciami 80-120.

 

16h tak poza tym? Dużo. Ja wprawdzie jestem już weteranem i nowo stworzoną postacią pod dexterity zaliczyłem całość(wliczając to pchanie lizardów żeby stony uzbierać) w 5h(sl 75 aktualnie)

 

Za pierwszym razem? Koło 20 to było, akurat system w miarę miałem ogarnięty+czytałem trochę na wikidocie jednakże jeżeli ktoś gra pierwszy raz i mało wie o grze to 30h nabije na luzie.

 

ad pytania o pvp jest kilka za(pipi)istych buildów do tego

 

-faith build, chory magic defense, second chance plus ruchanie ludzi Blessed Mirdan Hammerem(combo stunlockowe, typ nic nie może zrobić aż ci się skończy stamina) i LSOM(ignrouje tarcze)

 

-BBS aka blue boring sword build, build całkowicie oparty na jednej broni a mianowicie blue blood sword- scaluje się z mag i luck więc pakujesz w te 2 staty potem buffujesz light weaponem i jazda

 

-dexterity build z 2 katanami, samo przez sie rozumie- albo zabijasz 1 combosem ablo robisz stunlocka na zasadzie cios->push->cios->push aż ci się skończy stamina.

 

Magią w pvp nie trafisz żadnego ogarniętego gracza więc się raczej średnio opłaca-każdy spell da się ominąć więc nie widzę sensu tego.

 

A no i potrzebuje tez Foes Ring. Nabijam lvl. Juz 175

 

Dude bądź mężczyzną i sam se zrób platyne zwłaszcza,że jest prosta(jedynym trophy wymagającym czasu jest zrobionie broni sharp+5 bo materiały do niej upuszcza tylko skeleton z 2 katanami, reszta to banał)

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zacząłem rozgrywkę(miazga). Czytałem trochę o grze zanim ją kupiłem, ale nadal nie bardzo ogarniam. W Road Map na ps3trophies.org piszą:

 

First Playthrough:

Push all World Tendencies to Pure Black by dying in Body Form seven times in each World, obtaining all rings and unique weapons exclusive to Pure Black World Tendency in each.

Farm weapon upgrade stones, using them to obtain all ?Best Weapon by?? trophies.

(...)

Using the method outlined in the Demon?s Souls Tendency FAQ, push all World Tendencies to Pure White. After killing Penetrator, you should proceed directly to 1-4 to kill the Blue Dragon instead of returning to the Nexus, as if you return to 1-4 with Pure White World Tendency, the dragon will have disappeared. After killing the Blue Dragon, return to the Nexus without finishing the level. False King should be the only boss remaining. Obtain all rings and unique weapons exclusive to Pure White World Tendency in each. Note that fulfilling the requirements for pushing World Tendencies from Pure Black to Pure White has probably given you Pure White Character Tendency. Talk to the Monumental to receive the Friend?s Ring.

To w końcu mam zrobić wszędzie Pure Black czy Pure White, czy da się najpierw jedno a potem drugie?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej sprzedające się gry na PS3 w Polsce w sieci Empik(28 czerwca ? 4 lipca):

 

1. Uncharted 2: Among Thieves (Platinum)

2. Demon's Souls

3. LEGO Harry Potter: Lata 1-4

4. Grand Theft Auto IV (Platinum)

5. Fallout 3

 

Jestem zaskoczony.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Shadow 864 po te itemy to gdies za dwa tygodnie sie zglosze bo aktualnie mam wolne i zadko w domu jestem wiec nie pogram se ale gdzies od 17tego bede atakowac. Aktualnie mam 178. Jak wroce to dodam cie do listy i pokombinujemy. Masz soul suckera (magia)?Jak tak to mozemy ponabijac lvl. Pozdro

Edytowane przez LukaszMPower
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...