Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko z mojej strony... gram dopiero jakieś 15 godzin i jeszcze do końca wszystkiego nie czaję ale najważniejsze: da się przejść grę bez magii i łuku?? ponieważ chciałem zrobić typowego "osiłka" w ciężkiej zbroi, tarczą i mieczem:). Da się tak dobrnąć do końca?? (3 pierwsze demony pokonałem:) póki co)

Odnośnik do komentarza

cytuję: "a nam się nie podobał... gra udaje zachodniego rpga a w rzeczywistości jest japoński i na siłę trudny... Mamy ją w nosie i nie lubimy grać w gry, w które nie da się grać"... Mało tego było tez zdanie: "niech freaki grają w jrpg, bo to czasem są gry nie najgorsze i lepsze niż to"...

 

Był to pierwszy tytuł z tak zwanej "strefy zrzutu" czyli 10 minut na crapy.... ale spoko dla nich do strefy zrzutu zalicza się też eyepet(dla mnie świetny a tam dostał 5/10) i tekken6(całkiem niezły dostał 6/10)...A takiemu AvP dali bodajże 9 jak dobrze pamiętam...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

z czego mi wiadomo możecie na stronce hyper.pl poczytać co mają do powiedzenia.... Ale czy warto się denerwować?? sami oceńcie:Psam tam nigdy nie wchodziłem więc nie wiem...

 

HAHA właśnie wszedłem i w ostatnim odcinku było tak ocenowo....

 

Oceny gier:

grafika/dźwięk/jakość-a-cena

Temat odcinka:

Red Dead Redemption

PS3/X360

Rockstar San Diego / Cenega Poland

10/10/9

 

Recenzje:

Blur

PC/PS3/X360

Bizzare Creations / Licomp Empik Multimedia

7/8/8

 

ArmA II: Operation Arrowhead

PC

Bohemia Interactive / Licomp Empik Multimedia

8/7/6

 

Runaway: Przewrotny Los

PC

Pendulo Studios / Ubisoft Polska

8/7/7

 

Strefa zrzutu:

Demon's Souls

PS3

FromSoftware / Cenega Poland

5

 

Dragon Age: Początek - Pieść Leliany

PC/PS3/X360

Bioware / Electronic Arts Polska

7

 

Dragon Age: Początek - Kroniki Mrocznych Pomiotów

PC/PS3/X360

Bioware / Electronic Arts Polska

6

 

Czyli według tych "jegomościów" ds jest gorszy od dlc do dragons age!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Wielkie mi mecyje :P Tak to jest jak się nie wie co się ogląda - RT, czyli wesoła (nie mająca wiele wspólnego z profesjonalizmem) twórczość Tadka oraz Miłosza...:rolleyes: Liznęli temat głośnej gierki, tyle że nie pograli pewnikiem wystarczająco długo (sam po 4-5 godzinach postrzegałem grę jako średniaka). Tego się po prostu nie da brać na poważnie i kropka.

Odnośnik do komentarza

W sumie masz rację... Szczególnie że najczęściej przez nich powtarzanym zdaniem jest: "gra wszystkiemu ssąca i dobrze robiąca"...:P ale odważnie podeszli że dali tą 5:P przynajmniej oryginalnie:, pewnie też chcieli troszkę szumu wokół ich osób za sprawą tej oceny:P

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Wracajac do tematu DSa ( :P ) to chcialem sie zapytac czy kazdej postaci przypada jakas bron w ktorej ma specjalne bonusy jak np Knight + do obrony jak nosi tarcze,Temple Knight +do ataku jak ma dwureczna bron lub wlocznie albo cos w tym stylu.Stworzylem Temple Knight'a i od poczatku gry chodze z tarcza i mieczem.Patrzac na znajomych to widze ze oni pomimo tego ze maja mniej str to zadaja duzo wiecej dmg majac ta sama bron.

 

BTW,jakby ktos byl chetny na co-op'a to bardzo chetnie.Mam Temple Knight na 87lvl i wersje eu

Odnośnik do komentarza

Współczynnik STR odpowiada za siłę broni z przypisanym bonusem STR, walka wręcz i takie tam nakładki na dłonie nie pakuj w siłę chyba że chcesz użyć Meat Cleaver to wtedy do 26 bodajże, pakuj w Staminę zblokujesz i szybka kontra poza tym wiele statystyk idzie w górę przy Staminie więc jest to poziom 47-50 optymalnie, Health i Faith taka moja rada, potem rób upgrade tarczy i prostego Falcona[regeneruje manę!] czy Morning Star, lub katanę, są szybsze od włóczni ale ...zasięg:) polecam przeczytanie Gamefaqs http://www.gamefaqs.com/ps3/954345-demons-souls/faqs.Nie jestem specem ale dobry łuk o współczynniku +4 lub +5 wybawi cię z wielu kłopotów, niektórzy bossowie nawet mnie nie drasnęli bo nie musiałem podchodzić, nie wiem czemu ale w formie soul zadaje łukiem większy DMG, poza tym Cilit Ring zwiększa energię w formie soul z 50% do 75% i jest git, masz spokój z fantomami online, no chyba że lubisz za pierwszym podejściem do gry.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Spoko, ja osobiście preferuję Miridian Hammer po załatwieniu Flamelurkera w kopalniach, zanosisz jego duszę Ed-owi kowalowi w Stonefang Tunnel i koleś kuje ci magiczne rodzaje broni ale to pewnie wiesz, wykułem sobie Dragon Miridian Hammer +3 i nikt nie podskoczy póki co, ale musisz mieć staminę wysoką bo przy wielokrotnych HIT-ach masz mnożnik damege cały czas wzrastający z każdym uderzeniem.Więc załatwianie nawet Black Phantomów to czysta zabawa:), jest jeszcze szybki sposób na nabijanie dusz jak kogoś interesuje:) 5700 duszyczek w 2 minuty i replay:) tak do nieskończoności.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Tak tak,to wiem ;) Spapralem niestety na poczatku gry i levelowalem wszystko po trochu :/ Koncze gre i mam malutko endurance a duzo z innych mniej potrzebnych statsow i przy pierwszym lepszym pvp kazdy mnie rozwala jak chce :/ Obecnie nosze tak:

Brushwood armor,Dark silver/adjucator shield,dragon long sword +5.

Co do farmienia to ja wole isc ze Stormruler'em na ostatni AS w Shrine of storms i nawalac w te "ptaki"...1500 od jednego a jest ich tam sporo ;)

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Co do farmienia to ja wole isc ze Stormruler'em na ostatni AS w Shrine of storms i nawalac w te "ptaki"...1500 od jednego a jest ich tam sporo ;)

Dobra miejscówka jest też w 1-4. Ta po zabiciu Penetratora. Zamiast iść w kierunku Kinga wystarczy się cofnąć i powalczyć z 3 Red Eye-ami i kilkoma żołnierzykami. 7500 dusz za jednym podejściem i wystarczy powtarzać.

Odnośnik do komentarza

Dobra miejscówka jest też w 1-4. Ta po zabiciu Penetratora. Zamiast iść w kierunku Kinga wystarczy się cofnąć i powalczyć z 3 Red Eye-ami i kilkoma żołnierzykami. 7500 dusz za jednym podejściem i wystarczy powtarzać.

Chodzilem tam zanim pokonalem StormKing'a w ShrineOfStorms.Mozna tam rowniez ziolek uzbierac :) Gre da sie jednak przejsc bez farmienia.Boss'owie oraz dusze ktore sie uzbiera zanim sie do nich dojdzie,spokojnie wystarcza.

 

Kolejne pytanie:

Jestem juz na koncu.Pokonalem wszystkich bossow i jak tylko chcialem pogadac z "Woman In Black" zeby sobie soul level podniesc,to mnie wrzucila do dziury i wyladowalem "below the nexus".Moge teraz jakos sobie statystyki podniesc czy jak juz zagadam do niej to musze juz ukonczyc gre a z levelowaniem bd musial poczekac do ng+?

BTW,slyszalem ze serwery maja dzialac do polowy 2011r.To prawda?

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...