Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie za niedługo dostane swoją kopie tej gierki, możecie mi dać kilka porad na początek, np. jakie umiejętności maxować itp.

ile razy to pytanie padło?:) 1. tarcza to twój przyjaciel numero uno. 2.nie szarżuj, czekaj spokojnie aby zadać cios którego nie skontruje wróg. 3. zainwestuj w czary i przynajmniej 2 cuda. 4. pamiętaj o naprawie eq. 5 i o ziółkach.

Odnośnik do komentarza

Pytanie głównie skierowane do osób, które już w Demon's Souls grały (jak się do nich nie zaliczasz, to w sumie lepiej nie czytaj):

 

mam już końcówkę w NG+, po ubiciu końcowego bossa planuję zabić Maiden in Black, aby dostać jej duszę, która jest warta 200k. Jak wiadomo taka zagrywka jest równoznaczna ze złym zakończeniem, ale ja nie o tym, czy podczas zabijania Maiden in Black zmienia się Characer Tendency w stronę black. Aktualnie mam Pure Black Character Tendency aby zdobyć pierścień od Mephistophelesa. Jednak po jego zdobyciu, będę musiał iść w stronę Pure White CT (zabijanie Black Phantomów), a nie wiem czy podczas ubicia MiB, moja tendencja nie pójdzie w kierunku Black...

Jak ktoś wie jak to jest to prosiłbym o odpowiedź, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Ale ten "trick" z PS button jest wkurzajacy :/ Wiele osob nie umiera godnoscia i jak tylko jako invader ubije hosta to on po prostu sobie wyjdzie gry a ja nic nie dostane.Trzy razy z rzedu trafilem wczoraj na tego samego kolesia i za kazdym razem udalo mi sie go zabic.Za pierwszym razem tylko nie wylaczyl gry (a i byl chyba afk) a pozniej po kazdym ostatecznym ataku on wylaczal gre a ja nic nie dostawalem :/ Na prawde,chamstwo....

Odnośnik do komentarza

Czas na False King-a. 73lvl rycerzyka. Które z tych zaklęć ustawić aby były użyteczne na tego drania:

Warding

Death Cloud

Firestorm

Light Weapon

Soul Ray

Soul Arrow

Homing Soul Arrow(nie wchodzi nawet w grę bo mam tylko jedną kulkę :P )

Flame Toss

Ignite

Protection

Dodatkowo podam, że mam 4 sloty na zaklęcia.

Poza tym w lewej łapie mam tarczę Dark Silver, a prawej standardowy miecz rycerza od początku gry tyle, że podniesiony do 6 poziomu.

Będzie ciężko coś czuję <_<

Odnośnik do komentarza

Zaden boss nie jest ciezki.Na wszystkich jest sposob.Z FalseKingiem czekaj az skonczy swoj atak.Jak tylko stanie w miejscu uderz(z light weapon) ze 3 razy(albo uzyj Firestorm) i uciekaj.Mozesz tez grac z dystansu uzywajac tylko soul ray,cofajac i strzelajac w niego ale zajmie ci to troche czasu i bedziesz potrzebowal duzo spicow.Jest to jednak bezpieczny sposob.Jak tylko zobaczysz ze lapie miecz dwoma rekoma trzymajac w dol to jesli jestes blisko atakuj zanim uderzy nim o ziemie albo jak jestes daleko,to podnies tarcze i cofaj sie.Jak prawa reke podniesie i zacznie ona swiecic jakby chcial walnac Kamehame z Dragonballa to wciskaj kolko ile wlezie bo

cie zlapie i deleveluje

 

To chyba tyle...mam nadzieje ze nic z reszty sie do spoilerow nie zalicza bo nie usmiecha mi sie dostawac kolejnego warna z tego powodu :P a jesli tak to niechcacy,wybaczcie :)

Odnośnik do komentarza

Dzis trafilem na innych skurczybykow ktorych invadnalem 2 razy.Za pierwszym razem czekal jeden za sciana a gdy ja przechodzilem to z ukrycia zaczal atakowac.Zaczynam uciekac,wychodze na srodek duzej sali i patrze,a ten drugi koles uzywa firestorma na drugim koncu sali a mi zycie spada...WTF?Zgon.Nowy invade.Znowu ci sami.Tym razem poniewaz spodziewalem sie tego goscia za rogiem to zamiast przebiec jak poprzednim razem to roll i uniknalem pierwszego ale okazalo sie ze tym razem kampili tam obydwaj.Drugi oczywiscie firestorm ktory (o zgrozo) zabral mi 2 zycia(cale normalne+Second chance).Wkurzony bylem na maxa.Zmienilem na Anti-MAgic Field ale juz na nich nie trafilem....a szkoda.

Dobra rada:Jesli chcecie zdobyc pbct to lepiej zabijac npc niz invadowac :/

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo banalne pytanie, gra zapisuje się tylko na początku każdego levelu lub po śmierci i czy są jakieś checkpointy w czasie krucjaty na na przykład pierwszą twierdze, czy zgon byle gdzie równa przechodzenie gry od początku planszy.

 

Giniesz zaczynasz poziom od nowa.

Z tym, że przełączone dzwignie, otwarte bramy itp. są zapamietane

Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj swoją przygodę z Demon's Souls. Gra jest cudowna, ale mam z nią parę problemów. Gram knightem i w pierwszej kolejności (po ubiciu pierwszego bossa) nabiłem sobie hp oraz staminę + upgrade long sword. Problem leży w tym, że pomimo 15 lvl rycerze z niebieskimi oczami tłuką mnie, jak psa, i dwoma celnie wymierzonymi ciosami padam martwy ;/ O ile jest to jeszcze do zaakceptowania, to drugi boss (tower knight) to jakieś przegięcie. Zrobie jeden błąd i wyrywa mi prawie całą energie.... Czy mam się przyzwyczajać do takiego poziomu trudności i kombinować, jak koń pod górę, czy zrobiłem błąd podczas pakowania i nie te statystyki rozwijałem, co powinienem.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj swoją przygodę z Demon's Souls. Gra jest cudowna, ale mam z nią parę problemów. Gram knightem i w pierwszej kolejności (po ubiciu pierwszego bossa) nabiłem sobie hp oraz staminę + upgrade long sword. Problem leży w tym, że pomimo 15 lvl rycerze z niebieskimi oczami tłuką mnie, jak psa, i dwoma celnie wymierzonymi ciosami padam martwy ;/ O ile jest to jeszcze do zaakceptowania, to drugi boss (tower knight) to jakieś przegięcie. Zrobie jeden błąd i wyrywa mi prawie całą energie.... Czy mam się przyzwyczajać do takiego poziomu trudności i kombinować, jak koń pod górę, czy zrobiłem błąd podczas pakowania i nie te statystyki rozwijałem, co powinienem.

Dopakuj się w innych światach :P

Odnośnik do komentarza

Dopakuj się w innych światach :P

Trzeba bylo napisac do jakiego powinien pojsc bo wbije na ShrineOfStorms i nawet 2min tam nie pogra :P Jest to jedno rozwiazanie.Idz do StonefagTunnel(na prawo od AS Boletarii) i tam zacznij grac i lvl'owac.Statystyki dobre wybrales,nie martw sie.Tak w ogole to jak grasz przeciwko TowerKnight? Podchodzisz i w tarcze mu nawalasz? :>

 

 

Ja dzis trafilem na dziwnego bug'a.Po tym jak w 4-2 uratowalem Urban'a i ubilem black phantoma ktory tam jest,Saint sie nie zjawil w Nexus.Co wiecej,owy bp pojawia sie dalej a Urbain'a nie ma ani w Nexusie ani w 4-2.BP pojawia sie caly czas w tej komnacie(wraz z Makoto :blink: ) i caly czas dostaje ta sama ilosc dusz i itemow od niego co za pierwszym razem.Jak to "naprawic"?Nie moge teraz trofeum dostac za miracle a od nowa calej gry mi sie nie chce przechodzic :confused:

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Dopakuj się w innych światach :P

Trzeba bylo napisac do jakiego powinien pojsc bo wbije na ShrineOfStorms i nawet 2min tam nie pogra :P Jest to jedno rozwiazanie.Idz do StonefagTunnel(na prawo od AS Boletarii) i tam zacznij grac i lvl'owac.Statystyki dobre wybrales,nie martw sie.Tak w ogole to jak grasz przeciwko TowerKnight? Podchodzisz i w tarcze mu nawalasz? :>

 

 

Pokonałem TowerKnight. Główny problem z tą walką polegał na 2 sprawach. 1. słaby poziom, 2. kamera. Poszedłem się pakować do Shrine of Storms. Przed chwilą trafiłem na niezły problem i nie wiem czy to jest glitch czy co. Otóż jeden z przeciwników mnie uśmiercił. Pojawiła się informacja "bleeding". Po odrodzeniu okazało się, że moje hp zostało skrócone o połowę (mimo faktu, ze hp mam na lvl 22). Sprawdziłem itemy, które mają anulować krwawienie, ale nic nie pomaga. O co chodzi?

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza

Szkoda ze gra byla taka krotka... :(

Zależy - zdobywanie 3 platyn wyraźnie wydłuża czas spędzony z tym wyśmienitym tytułem :)

 

Tak podchodzac do sprawy wszyscy musielibysmy grac w szachy, bo dopiero w szachach dlugo zdobywa sie te platyne.... ;)

 

Osobiscie nie mam za bardzo czasu na repetetive gameplay. DS jest swietna gra i miast robienia platyny, grajac kolejny raz w to samo, wolalbym aby wyjsciowa rozgrywka byla dluzsza :)

 

Oczywiscie specyfika gry jest taka a nie inna, jednak nie jest to diablo ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...