Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

zależy czy chodzi ci o tendencje świata czy duszy, adi podał przykład dla świata, dusza to natomiast bicie innych graczy lub mniej ważnych NPC

o, tego nie wiedziałem ;)

ma to jakieś wymierne skutki w grze? (oczywiście poza straceniem mozliwości spotkania pózniej zabitego NPC-a)

Przy pure black spotykasz Mephistopheles i robisz dla niego questy a Soulbrandt ma premie do ataku tak samo jak north regalia

Odnośnik do komentarza

Zeby brame otworzyc to teraz juz raczej "celuj" w PBWT(pure black world tendency).Czyli najlpiej wez z 7 "stone of ephermental eye" (czy jak sie to pisze) i umieraj caly czas bedac w ciele.Jak umrzesz,uzyj kamienia i idz znowu sie zabic.Po okolo 7 zgonach brama sie otworzy.

O ktorego goscia ci chodzi w 3-1?Tam sa dwaj...jednego mozesz uratowac kluczem a drugiego musisz miec PWWT

Odnośnik do komentarza

Mozesz w swiecie ale najlepiej po kazdym zgonie wracaj do nexus a pozniej znowu do swiata,bo moze to byc mniej niz 7 zgonow (zebys nie marnowal kamieni zatem) a jak jestes caly czas w swiecie to kolor sie nie zmieni dopoki nie wrocisz do nexus.W sensie ze:

Jest white-umierasz-pozostaje white,ale jak pojdziesz do nexus i wrocisz znowu to wtedy dopiero zobaczysz zmiane w kolorze.

 

Czyli Rydella...nie da sie inaczej,musisz miec PWWT zeby ta kladka sie pojawila.Jesli juz przeszedles caly trzeci swiat i nie masz PWWT to mozesz jako blue phantom pomagac.

Odnośnik do komentarza

Panowie od razu przepraszam ale dalej czegoś nie kojarzę. Na przykładzie z 1-1 otwarła mi się brama na samym początku bo świat mam cały czarny, jak chce żeby w innym świecie pokazali mi się np: 2-2 black phantom który po zabiciu da mi ring( tak jak napisane w quide) to w tym świecie też muszę się dać zabijać??

A żeby na przykład mephistos w końcu pokazał swój zacny zadek muszę mieć black tendency postaci, tak? ale do chodze do szarego tendency i nic dalej.

Odnośnik do komentarza

Tak,tam tez musisz umrzec w ciele iles-tam-razy :)

Mephistopheles pojawia sie przy PBCT (pure black character tendency) wtedy i tylko wtedy (lol,studia matematyczne sie klaniaja :P ) gdy Yurt bedzie martwy.Zeby zdobyc PBCT mozesz:

-Invadowac i jesli uda ci sie zabic hosta to tendency spada ci o jedno oczko

lub

-zabijac niewinnych npc typu merchantow i uczniow Freke'a i Urbain'a

Proponuje ten drugi sposob.Przy pierwszym stracisz zbyt duzo czasu i nerwow :|

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie. Otóż chcę zdobyc platynkę ale niestety "pożarłem" duszę pierwszego i drugiego bossa(wygladały smakowicie i nie moglem sie powstrzymac;)). Problem w tym że te zjedzone dusze potrzebne są do zrobienia unikalnych broni i czarów. Najbardziej mi zależy na czarze "Warding" ale niestety nie mam jednej duszy by się go nauczyć. Jestem teraz po 30 godzinach gry i jakoś nie bardzo mi się usmiecha zaczynac od początku. Czy będę mógł mimo to jakoś zcalakować tą grę czy muszę wziąć "new game"?

Odnośnik do komentarza

What?Zeby zdobyc platyne musisz tak czy inaczej gre przejsc minimum 4 razy wiec tego nie unikniesz.Tak czy inaczej musisz zaczac NG+ wiec owego bossa pokonasz znowu i dusze dostaniesz po raz kolejny.Masz szczescie ze to byly dusze pierwszego i drugiego bossa (phalanx i tower knight-rozumiem) bo one sa potrzebne do nauczenia tylko jednego zaklecia i stworzenia jednej broni.Reszta dusz jest potrzebna do wielokrotnego uzytku

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...