Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

W 4-4 ze stormruler'em wiem ze tam sie farmi cloudstony ale wlasnie same shardy wypadaja.U thomas'a full tak samo jak u mnie w plecaku :/

O tym ze tak czesto tam wypadaja na PBWT nie wiedzialem...nawet w wikipedii nie pisze o tym :unsure:

 

Wszędzie jakość lootów się zwiększa na PBWT-tyczy to również lizardów np(większa szansa na pure i chunki), w normalnych przeciwnikach też jest zdecydowanie widoczna różnica.

Odnośnik do komentarza

mam pytania: 1.gdziemoge znalesc Shard of Archstone bo chce sobie ulepszyc long sword na +4 a nie moge ich znalesc 2. O co wam chodzi z tym np. NG+ xD bo tak se tu czytam i nie wiem o co kaman xD

3. do czego jest pierśćien Clever Rat's Ring ?

 

 

PS: jak by co to ja- szymek maniak xD tylko nie chcacy zalogowalem sie na innym koncie ale to szczegul xD

 

jak chce ktos pograc to piszcie mam 34lv i przeszlem: 1-1 1-2 2-1 3-1 4-1 :)

Edytowane przez lysyolec
Odnośnik do komentarza

He?Z tego co pamietam to shard of Archstone nie jest do ulepszania broni tylko do powrotu do nexus.

Jak ukonczysz gre to zaczynasz znowu w nexusie tak jak wtedy gdy umarles przy pierwszym bossie ktory znajduje sie tez w 4-1.Wszystkie archostony zablokowane itp ale zatrzymujesz ekwipunek i wrogowie sa silniejsi i maja wiecej zycia.To jest NG+.Jak ukonczysz drugi raz wejdziesz do NG++ i tak dalej.

Clever nie pamietam co robi...ale pisze.Zaloz go i wejdz w statsy.Tam gdzie pisze co nosisz bedzie pisac np "Souls gained UP".Tam ci pisze co dodaja ci pierscienie ktore nosisz.

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

ale jak ja chce przykladowo ulepszyc long sword na +4 to musze i hardstonami i czyms jeszcze to sie liczy czy jak ?

a to czesami nie trzema na +10 ?

 

Na +10

 

Z tego co widzę jesteś dość nieogarnięty więc proponuje zlukać sobie wikię dsa(tą oficjalną fatlusową) ale to dopiero po pierwszym przejściu by se zabawy nie psuć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...