Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

pośrednio to każde - te w których musisz zdobyć unikalne bronie - większość z nich jest do zdobycia dzięki aktywowaniu zdarzeń odpowiednimi tendencjami.

Tak samo z pierścieniami - to mnie osobiście odrzuca narazie od powrócenia do gry - musiałbym sie namęczyć, żeby 'pojawić' mephistolesa i zrobić jego misje na Foe Ring.

o ile zrobienie samych broni, kamienie itp to nawet spoko robota - czysto rpgowe kokszenie - tak już męczarnie z tendencjami chyba mnie przerastają ;)

Odnośnik do komentarza

wiesz, koleś przeszedł całą grę na SLV 1, wiec to kwestia poznania bossa, ale może sobie spróbuj łukiem rozwalić go? jest duzo łatwiej ;)

 

A z ciekawości włączyłem sobie dzisiaj DS'a po długiej przerwie - jak sie okazuje jestem na drugim przejsciu, tuz po pokonaniu Phalanxa. 40h, 79 SLV, statsy bardziej w strone DEX walnięte bo biegam z Sharp Uchigatana +2

przynajmniej mam zebrane wszystkie bronie zależne od tendencji to nie jest źle - teraz tylko farmienie. ALE...

 

Jak sie okazuje dostaje po (pipi)e :D PO tak długiej przerwie z 30 minut zajeło mi przyzwyczajenie się do atakowania itp. wbiłem sobie szczęśliwy na 2-1 i dostałem po (pipi)e zaraz po pierwszym magu :D

 

pograłem jeszcze z godzine męcząc się z 4-1, na skróty pobiegłem do Adjudicatora, zabrałem mu z połowe energii i jednym ciosem mnie złożył...

 

będzie ciężko ;)

Odnośnik do komentarza

pośrednio to każde - te w których musisz zdobyć unikalne bronie - większość z nich jest do zdobycia dzięki aktywowaniu zdarzeń odpowiednimi tendencjami.

Tak samo z pierścieniami - to mnie osobiście odrzuca narazie od powrócenia do gry - musiałbym sie namęczyć, żeby 'pojawić' mephistolesa i zrobić jego misje na Foe Ring.

o ile zrobienie samych broni, kamienie itp to nawet spoko robota - czysto rpgowe kokszenie - tak już męczarnie z tendencjami chyba mnie przerastają ;)

 

Co do Mephistopheles'a to wcale nie jest takie pewne czy dostaniesz ten pierścień.Ja jak jeszcze grałem w DS to go nie dostałem.A na bank zrobiłem wszystko tak jak należy.Dobrze , że miałem kumpla który go zdobył i mi pożyczył , bo nie chciałoby mi się jeszcze raz wszystkiego przechodzić.Tylko tego pierścienia mi brakowało do pucharku za wszystkie pierścienia, dlatego zastosowaliśmy taki mały fortel :whistling:

Edytowane przez Vanndal
Odnośnik do komentarza

Co do Mephistopheles'a to wcale nie jest takie pewne czy dostaniesz ten pierścień.Ja jak jeszcze grałem w DS to go nie dostałem.A na bank zrobiłem wszystko tak jak należy.Dobrze , że miałem kumpla który go zdobył i mi pożyczył , bo nie chciałoby mi się jeszcze raz wszystkiego przechodzić.Tylko tego pierścienia mi brakowało do pucharku za wszystkie pierścienia, dlatego zastosowaliśmy taki mały fortel :whistling:

 

 

 

Witam. Samo pojawienie się Mephitophelesa to dopiero połowa sukcesu, aby zdobyć foe ring musisz wykonać konkretne jedno zadanie (nie musisz wykonywać wszystkich!!!).

Odnośnik do komentarza

Kurczę, pamiętam hecę z tendencjami podczas grania w azjatycką wersję - jedno wielkie WTF?

 

Teraz receptura jest dość prosta:

 

1) Doprowadź do Pure Black World Tendency (zaczynamy po ubiciu Pająka)

 

  • sposób: zgiń określoną ilość razy na danym etapie, będąc w postaci cielesnej (zależnie od aktualnej tendencji, po prostu popełnij x samobójstw);
  • efekt: pojawienie się Black Phantom NPC (Scirvir) oraz Primeval Demon'a;

2) Zabij BP NPC oraz PD, nie wracając pomiędzy obydwoma zadaniami do Nexus'a

 

  • sposób: skrótem dostaniesz się do kryjówki Scirvir'a, potem musisz wrócić do pierwszego etapu - tam znajdziesz Demon'a;
  • efekt: znaczne popchnięcie tendencji w stronę White;

3) Zabij jednego Boss'a i ciesz się PWWT

 

  • sposób: asekuracyjnie w eterycznej postaci Duszy, po prostu ubij jednego z kolejnych Boss'ów - powróć do Nexus'a;
  • efekt:: upragniona PWWT

I jeszcze jedno - czy da się zdobyć trofeum za zdobycie najlepszego łuku przy pomocy kamieni, koksząc White Bow?

Nie - broń jest uprgade'owana przy pomocy Colorless Demon's Soul.

 

 

 

 

A gdzie się pojawiaja Scirvir i Primeval Demon? W świecie, w którym zginąłem określoną ilość razy? I czy są jakieś misje/bronie/pierścienie związane z Pure Black Tendency i z Pure White Tendency? Jeśli tak, to proszę o napisanie mi tego szczegółowo ;)

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

powiem Ci tak - zamiast zadawania pytań, które już tu były z milion razy, razy wejdź tu - http://demonssouls.wikidot.com/ - to biblia Demon's Souls. Strona początkowo była fanowską produkcją, a potem dostała oficjalne wsparcie od Atlusa i zawartość tej wiki jest w poradniku europejskiej wersji DS.

 

jest jesszcze oficjalna strona DSa - na której jest mniej rzeczy troche, ale czasami w przystepniejszej formie - jak np. właśnie tendencje i eventy z tym związane - http://www.demons-souls.com/wiki/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie chwilę, doszedłem do bossa z ogromną tarczą i powiedziałem "wystarczy". Nie będę dalej grać, dopóki nie zrozumiem kilku rzeczy :P Głównie chodzi mi o expienie. Czy postać ma tu jakiś level? Jak się ulepsza staty bohatera? Jedynie kupowaniem nowej zbroi?Tytuł ogólnie jest ok, szału nie ma :P Ale klimat... łooo...

Odnośnik do komentarza

za zabijanie przeciwników dostajesz dusze - jak pogadasz z tą ślepą dupa z kijem w Nexus (chyba dwa razy) to za te dusze możesz zwiększać sobie statystyki. każdy punkt to jeden poziom.

Weź sobie poczytaj te stronę co podałem u góry to się dowiesz wszystkiego co i jak ;)

 

 

BTW - ma ktoś Foe i Friend ring "na pożyczenie" albo oddanie? Wersja US :)

Odnośnik do komentarza

Zabilem Tower Knighta, myslalem ze moge przejsc przez portal za nim, ale nie moglem (musze zabic przedtem kolejnego demona). Przypomnialem sobie ze jest jeszcze nieodkryte miejsce gdzie stoi rycerz z wlocznia i czerwonymi slepiami ( zabil mnie na samym poczatku wiele razy). Kiedy go zabilem, zobaczylem drewniane drzwi...ale okazaly sie zamkniete. Gdzie dalej skierowac swoje kroki?

Odnośnik do komentarza

Zabilem Tower Knighta, myslalem ze moge przejsc przez portal za nim, ale nie moglem (musze zabic przedtem kolejnego demona). Przypomnialem sobie ze jest jeszcze nieodkryte miejsce gdzie stoi rycerz z wlocznia i czerwonymi slepiami ( zabil mnie na samym poczatku wiele razy). Kiedy go zabilem, zobaczylem drewniane drzwi...ale okazaly sie zamkniete. Gdzie dalej skierowac swoje kroki?

 

Żeby przejść przez portal za Tower Knight'em, musisz najpierw przejść cały inny świat. Za tymi drewnianymi drzwiami natomiast znajduje się demon Old King Doran, który jest opcjonalny (nie wymagany do przejścia gry). Żeby jednak otworzyć te drzwi, musisz najpierw zdobyć klucze ;)

Odnośnik do komentarza

1.Pure White Character Tendency i do monumentala(pod warunkiem, że wcześniej wybrałeś tak podczas pierwszej rozmowy)

 

2. Za zabijanie NPC dostaniesz co najwyżej black tendency ;)

 

3. Umów się z kimś, kto ma czerwony kamień, aby go stawiał i dawał się tobie zabić. W ogóle najszybciej zdobędziesz Pure white przez zabijanie czarnych fantomów innych graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jaka zdobyć Friend's Ring??

Ponoć trzeba mieć WPT pozabijać kilka NPC??

Jaka jest najszybsza droga??

Dostaniesz od Monumental, jeśli:

  • na koniec pierwszej rozmowy przyjąłeś zadanie (YES)
  • Twoja postać znajduje się w PWCT (Pure White Character Tendency)

Najszybsza droga? Online - ubijaj Players Black Phantoms, Offline - ubijaj Named Black Phantoms (Miralda, Scirvir, Rydell, Satsuki, Selen powinni wystarczyć*).

 

* - przy założeniu, że nie ubijesz przypadkiem w między czasie jakiegoś Bogu ducha winnego NPC'a, i nie popchniesz tendencji w mroczną stronę... :rolleyes:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...