Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

ja strzelam, że przydadzą się do jakichś fajnych upgrade'ów broni... kurde, ale żałuję, że nie grałem w tą grę jak miała premierę :P

 

A tak btw - jest jakaś faktyczna różnica między formą cielesną a duchową? Zakładam, że później tak jeśli chcę się konkretnie wymasterować grę, ale na pierwsze przejście nia ma to chyba wielkiego znaczenia c'nie? No prawda, że mniej energii, ale i tak gram postacią, która bazuje na unikach i byle strzał po (pipi)e nie jest przyjemny. 

 

No i czemu mi się world tendency zmieniło? W pierwszym archstone miałem już pure white, zagrał w 2-1 i już nie ma... no i nie zginąłem, bo farmiłem. Żadnego NPC też nie zabiłem więc powinienem mieć wejściówkę do Miraldy otwartą...

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Warto zaznaczyć, że od jakiegoś czasu, jak już from przestało się zajmować DeSem to ustawili na stałe tendencję po połączeniu się z netem tak, że wystarczy pokonać jednego bossa żeby mieć pure white (przynajmniej w wersji NA).

Odnośnik do komentarza

A tak btw - jest jakaś faktyczna różnica między formą cielesną a duchową? Zakładam, że później tak jeśli chcę się konkretnie wymasterować grę, ale na pierwsze przejście nia ma to chyba wielkiego znaczenia c'nie? No prawda, że mniej energii, ale i tak gram postacią, która bazuje na unikach i byle strzał po (pipi)e nie jest przyjemny.

 

Oprocz tego, ze masz skoszony pasek zdrowia to jako duch jestes (troche) mniej widoczny dla przeciwnikow. No i mozesz dowolnie ginac w tej formie bez wplywu na tendecje (ginac w ciele tendencja dazy do czarnej).

Odnośnik do komentarza

Ok, to coś mi się wydaje, że to przez online... bo tak jak mówiłem tylko farmiłem bez żadnej śmierci. Czyli co mogę teraz zrobić by znowu mieć tą białą? Wkurza mnie ta zamknięta krata w pierwszym świecie... Pokonałem tego pająka... no ale to już inny świat więc rozumiem, że nie ma wpływu na ogół

Odnośnik do komentarza

Panowie jak zmienić tendencję świata w już wyczyszczonej krainie z bossów? Zależy mi na spotkaniach Z Primeval Demonami dla Colorless Demon's Soul do upgrade'u White Bow. Czy używanie Stone of Emphemeral Eyes a następnie podkładanie się by zginać daje jakiś efekt? Bo kurcze na tej mapce ikonka świata albo nie blaknie albo mi się wydaje. 

 

edit. Ok, jednak blaknie :) Ok, druga sprawa jak potem mogę przesunąć się w stronę białą? Przykładowo chcę poprzez podkładanie się sprowadzić tendencję do black, zabić primevala a następnie przywrócić białą, bo nie chcę zabijać tych NPC typu Miralda. Gram offline jak tutaj już ktoś napisał. Bo jak rozumiem zabijając Black Phantoma Miraldy po odzyskaniu białej tendencji tego NPCa już wogóle nie będzie, tak?

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

W swiecie gdzie chcesz zmienic tendencje (na czarna jak mniemam) zresz kamyk i sie zabijasz (skocz sobie w przepasc ale daleko od wrogow zebys mogl dusze zebrac). I tak az do momentu az uzyskasz odpowidni kolor. Z tego co pamietam to Primeval demon pojawia sie juz w tendencji nie do konca czarnej.

Odnośnik do komentarza

Zapomnialem ci napisac, ze jak sie zabijesz zeby zobaczyc efekt zmiany tendencji musisz wrocic do nexusa.

 

Co do WT - zeby byla full white musisz zabic primeval demona I jednego bossa (o ile mnie pamiec nie myli).

I tak, jak zabijesz Miralda BF to go nie bedzie.

 

 

bo go zabiles

 

Odnośnik do komentarza

Dziś miałem fajnego buga, znowu postać wbiła mi się w otoczenie (pierwszy raz wbiła mi się w belkę tak że ją przebiło i nic nie można było zrobić by z niej "zejść").

Szczęście w nieszczęściu zrobiło mi się tak podczas walki z flamelurkerem. Po kilku minutach uciekania przed nim zapędził mnie w kąt, wszedł na mnie tak, że kamera zwariowała, a ja w panice rollując wrollowałem się na niego i jednocześnie głową w "sufit" (jakieś kości). Także on zgłupiał a ja depcząc po nim jeszcze bardziej. Nic nie mogąc zrobić zacząłem napierdzielać go w łeb strzałami a on mi oddając wbił mnie w ten sufit jeszcze bardziej, aż w końcu walka wyglądała tak, że na przemian leczyłem się i strzelałem na oślep w dół strzałami (kości zasłaniały a nie można było zalokować;p) no i po kilku minutach padł ;d.

 

2nr22jb.jpg

 

 

W sumie z jednej strony spoko, niby miał być ciężki a padł za pierwszym razem;d, z drugiej strony walka zapowiadała się fajnie;f, może na ng+ nic się nie zje.bie;p.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Ahh Demon's Souls :) ...

 

Ciekawe czy na tym forumku znajdzie sie ktos kto mial platyne w wersji azjatyckiej przede mna. Pure Bloodstone'a chyba szukalismy tydzien, mielismy party 3 osob i kazdy farmil non stop, jak wypadl to byla czysta euforia na czacie. Ahhh, uzylbym slowa nostalgia ale chyba za wczesnie jeszcze :P

 

 

10505162_750419258353249_766815615647371

 

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...