Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu -> you got to get got. 

 

Ale masz jaja, maciej, ze sie podjales tej gry. Ja sprawiedliwa rozgrywke zakonczylem w 3 akcie pierwszego swiata. Nawalilem sobie 900 mln dusz, postac napakowalem na maxa a i tak mialem problem z tym gosciem w turbanie.

 

trochę słabe...

Odnośnik do komentarza

Cały weekend z Soulsami <3 Odpaliłem na chwilę Metro Last Light i nie mogłem się skupić bo cały czas myślałem o powrocie do Demons Soulsów mimo, że grę już przeszedłem. Chyba jedyny RPG z takim ponurym, dołującym klimatem.

 

 

 

Maiden of Astrea :<<<<<<

 

 

 

W oczekiwaniu na Dark Souls 2 pewnie wbiję platynkę, a potem zabawa w pvp o ile jeszcze ktoś gra.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Cały weekend z Soulsami <3 Odpaliłem na chwilę Metro Last Light i nie mogłem się skupić bo cały czas myślałem o powrocie do Demons Soulsów mimo, że grę już przeszedłem. Chyba jedyny RPG z takim ponurym, dołującym klimatem.

 

 

 

Maiden of Astrea :<<<<<<

 

 

 

W oczekiwaniu na Dark Souls 2 pewnie wbiję platynkę, a potem zabawa w pvp o ile jeszcze ktoś gra.

 

Jeśli masz amerykańską wersję, to ja mogę pograć.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Wiele warunkow musi byc spelnionych, nie wiem jak to dokladnie jest w DaS, ale w DeS gracze musza miec te sama wersje, byc na tym samym serverze, miec zblizony SL i do tego jeszcze byc soul form lub body form zeby kamien dzialal. Do pvp najwiecej ludzi jest w 4-1, ale i tak bardzo trudno jest kogos znalezc. Ostatni raz udalo mi sie chyba w pazdzierniku.

Odnośnik do komentarza

Dobra, wszystkie trofea na upgrade broni wpadly. Udalo mi sie nawet zaczac NG+ i pokonac pierwszego bossa co dalo mi mozliwosc alokacji tych 1,8mln dusz. Ta, dokladnie 1,5mln wyfarmilem przy okazji polowania na te yebane cloudstone chunks. Bylem lekko obsrany przed walka z bossem i ta iloscia soulsow w kieszeni ale poszlo gladko.

 

Teraz odstawiam DSa na jakis czas zeby ukonczyc inne tytuly a pozniej przejde 2,5x i moze wbije platyne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...