Skocz do zawartości

Killzone 2


ziemia1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie pomoge w zdobywaniu wstęg i samemu też parę mi brakuje ,ale najbardziej zależy mi na 2 trofeach z ostatniego dodatku mianowicie wygrać na obu mapach 5-cio punktową przewagą. Ponoć z dodatków tych dwóch nie idzie wbić grając z botami ,a znalezienie mapy i wygranie tak jak trzeba graniczy z cudem gram prawie codziennie po 8-smej

 

moje ID giesiek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość mevek

Jest może ktos chętny do ponabijania medali w K2, a dzięki temu także pucharków ? :)

wchodzę w to.

 

P.S

JEDNA Z NAJTRUDNIEJSZYCH GIER ZYCIA!!!

boss jest prze-straszny, kolo 3h spedzilem na jego ubiciu, ale poskutkwalo. :) pot w oczach i d...e ;)

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość mevek

Wlasnie dostalem ostatnie trofeum za bycie w 1% i rownoczesnie platyne.Przez ostatni tydzien udalo mi sie zebrac 7k punktow i jak widac zalapalem sie.Owe trofeum nie jest trudne...ponoc wystarczy 5k punktow

gdzie moge znalez te owe "7k" ?

i jeszcze jedno... " Carrer Ribbon " wchodzi w platynke.

cos mi nie idzie ta gra online :/

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

7k to 7000 pts exp, które dostajesz za zabijanie, leczenia, wykonywanie zadań.

tak mi sie tez zdawalo.

kilo to 1000 \Hii

moze jakas wzkazowka, gdzie najszybciej to ugrac ??

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

to zabrzmiało 2-znacznie!

wiec dopowiem Kobiety, albo ciebie!!!

co za forum, same debile.

zbanuj mnie to nie bede musial tu wchodzic.

P.S

Ty z Kultura, a oni z Butami.

caly psx.

...i jeszcze jedno.

w standardzie nie ma takiego!!!

zainwestuj w okular!!!

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

As you wish.

 

No nic, chciałem pomóc, wszystko wytłumaczyłem, ale widzę że Ty nie znasz podstawowych elementów gry, więc nie ma sensu tego drążyć. Powodzenia przy próbie dostanie się do 1%.

bedzie Ciezko, ale sie nie poddam, w koncu zycie nie konczy sie w tym tygodniu(2012r).

Serdecznie dziekuje, za podpowiedz i dobre checi.

Czesc.

Odnośnik do komentarza

Grigori się wkurza na durne odpowiedzi, a własnie taka była ta poniżej. Sorry, no bonus.

 

W deathmatchach. 3 ptk za killa. Ale 7k można wyciągnąć w tydzień grając w normalne tryby.

nie mam takiej opcji.

musze ja pobrac za oplata?

Szukaj gier Bodycount (Ofiary wojny). Sam mam zamiar powrócic do multi K2, niekoniecznie dla pucharku za 1%, ale może przy okazji wpadnie. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Grigori się wkurza na durne odpowiedzi, a własnie taka była ta poniżej. Sorry, no bonus.

 

W deathmatchach. 3 ptk za killa. Ale 7k można wyciągnąć w tydzień grając w normalne tryby.

nie mam takiej opcji.

musze ja pobrac za oplata?

Szukaj gier Bodycount (Ofiary wojny). Sam mam zamiar powrócic do multi K2, niekoniecznie dla pucharku za 1%, ale może przy okazji wpadnie. :whistling:

1 more thing...

Czy dodatkowe mapy Multi platformowe, sa niezbedne do uzyskania Platyny, i ile ich jest dokladnie

(pucharow wchodzacych w sklad platyny)?

z gory dzieki :D

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Pograłem 3 dni, odpuściłem sobie tą gre na miesiąc wchodze dziś na on line i co widze "Valor Citation" zdobyty, tylko czemu niedostałem dodatkowo trofeów za 2%,3%,4%??

to co, atakujemy niedlugo...?

 

Odpowiedź jest prosta. Nie dostałeś za bycie w 1% tylko w 4%.

to co, atakujemy niedlugo...?

bedzie nas okolo Czworo, nie moze sie nie udac! :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...