Skocz do zawartości

Killzone 2


ziemia1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Kyo
Nie wiem jak kolesie porobili już te 60000exp. Toż to wręcz niemożliwe:/

 

Na ustawce pod boostowanie robisz i do 500 pkt. więc wystarczy 120 takich ustawek (teoretycznie - 7-8 dziennie na maxa). Ja tam nie wiem (gry się pozbyłem po 3 dniach ;) ) - piszę w oparciu o opinię znajomych.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz napisze że cotygodniowy rank nie jest zależny od miejsca na którym kto jest. Kumpel miał 3 rank i punkórw tak mało że do pierwszej 200 tys by sie nie zalapał i dostał Grand Valora, ja byłem na 325 miejscu i dostałem, ale kolejny kumpel z 450 lub z 275 nie dostali. Ot co.

Edytowane przez Gawlick
Odnośnik do komentarza

Nie nudzi się ludziom podkładać się cały tydzień po kilka godzin dziennie? przecież to jest chore, żeby dla debilnych statystyk takie coś robić...jeeezuuuuu..

 

Co do samej gry, spodziewałem się czegoś lepszego, gra nie jest zła, ale.....nawet SF4 czy WoW wygrywają z KZ2, tak więc od premiery nawet single jeszcze nie ukończyłem....

Odnośnik do komentarza

Maelstra Ribbon - Ukończ Maelstra Barrens na dowolnym poziomie trudności; chodzi o zdobycie wszystkich ribbonów? tłumaczenie jest dziwne

 

Wargod Ribbon - Otrzymaj wstęgę Wargod; za co otrzymuje się tą wstęgę?

 

Veteran Ribbon - Otrzymaj wszystkie medale za misje

Expert Ribbon - Otrzymaj wszystkie medale za walkę

I te dwa, można jaśniej o co chodzi?

 

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza

Maelstra Ribbon - Maelstra to jeden z poziomów w grze singleplayer, wystarczy go przejść :)

 

Wargod Ribbon - wielka niewiadoma. Prawdopodobnie nikt na świecie nie wie, co trzeba zrobić, aby zdobyć ten pucharek. W opisie jest, że trzeba zdobyć pozostałe medale w multi, a takimi są tylko dwa, i to takie, które najłatwiej zdobyć (bodajże 10 killi w meczu, oraz 20 punktów bez punktów karnych), jednak po ich zdobyciu trofeum nie wpada. Ludzie, którzy maja pucharek uzyskali go na zasadzie buga - po prostu sam im wskoczył po zalogowaniu się do multi, nie wiedzą dlaczego. Niektórzy zdobyli go po zgarnięciu medalu snajpera, jeszcze inni twierdzą, że potrzeba medali klanowych (50 zwycięstw w klanie), aby trofeum wpadło. Ale najprawdopodobniej jest tak, że po prostu trzeba zdobyć wszystkie medale, bez tych w multi, albo liczyć na szczęście. :)

 

Veteran i Expert Ribbon - zdobywa się je za zdobycie medali w multi z odpowiednich kategorii (są one pokazane w statystykach gracza w grze) - chodzi dokładnie o medale bojowe oraz misji.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do tych co przeszedli Elita jak Zabic Radec znalazlem miejscowke gdzie mam zasloniete plecy i boki tylko od przodu moze mnie podejsc i na przemian dziabie go nozem a pozniej karabinkiem wywalilem z 2 karabinkow cala amonicje i ta bestia dalej zyje a do tego w pewnym momecie wale nozem ale on zamiast sie telepnac to stoji i mnie dziabie. Wszystko jest pokazane na yutube ale wydaje mi sie ze koles nie gra na Elita poziomie prosze o jakas taktyke.

 

( Elita zaliczone sam sobie poradzilem )

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Na Elicie cała walka z Radkiem(

czyli także walka z higami w duużej ilości

) była w miarę prosta, ale to co się dzieje na veteranie to kosmos! Nie mogę dojść nawet na 2 piętro :/ Używam miotacza ognia, i wszystko jest spoko(taa) do momentu pojawienia się

dwóch ziomków z tą właśnie bronią, nie dość że mnie palą to jeszcze z innych stron lecą

, a ten pedalski Rico nic nie robi.(gdyby było gdzie się schować to luksus ale nie ma). Jak to przejdę to będę w niebie.

Odnośnik do komentarza
Na Elicie cała walka z Radkiem(

czyli także walka z higami w duużej ilości

) była w miarę prosta, ale to co się dzieje na veteranie to kosmos! Nie mogę dojść nawet na 2 piętro :/ Używam miotacza ognia, i wszystko jest spoko(taa) do momentu pojawienia się

dwóch ziomków z tą właśnie bronią, nie dość że mnie palą to jeszcze z innych stron lecą

, a ten pedalski Rico nic nie robi.(gdyby było gdzie się schować to luksus ale nie ma). Jak to przejdę to będę w niebie.

 

Chyba na odwrót nie? Przecież elite to najtrudniejszy poziom:)

 

Ja tam w pierwszej fazie skampiłem sie zaraz w wejściu do pomieszczenia i naparzałem z LMG STA3. Jest to IMO najlepsza broń na ten moment (i chyba ogólnie w singlu) bo zadaje duże obrażenia, a jak sie przykucnie to wzrasta celność i heady wchodzą aż miło. Na pełnym magazynku przeszedłem pierwszą turę na elite i jeszcze zostało ze 30 naboi. Szkoda, że nie ma tam więcej pocisków do tego bo wtedy zrobiło by się dużo prościej.

Odnośnik do komentarza

Szukam 1 osoby do zrobienia ustawki na kilka ribbonów w multi.

 

Konkretnie chodzi mi o:

- Capture & Hold - 10 killów podczas obrony strefy (to jest awykonalne w standardowej rozgrywce)

- Przeżycie będąc celem zamachu (tylko 4x)

- melee

- przy okazji, z lenistwa będę robił też snajperkę

 

Trzeba zagrać 8 gier, ustawionych na C&H i Assasination. Zajmie to jakieś 1.5 godziny.

 

Najlepiej dziś wieczór lub jutro. Odwdzięczę się! ;)

 

Pisać tutaj, na PM.

 

 

nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Szukam 1 osoby do zrobienia ustawki na kilka ribbonów w multi.

 

Konkretnie chodzi mi o:

- Capture & Hold - 10 killów podczas obrony strefy (to jest awykonalne w standardowej rozgrywce)

- Przeżycie będąc celem zamachu (tylko 4x)

- melee

- przy okazji, z lenistwa będę robił też snajperkę

 

Trzeba zagrać 8 gier, ustawionych na C&H i Assasination. Zajmie to jakieś 1.5 godziny.

 

Najlepiej dziś wieczór lub jutro. Odwdzięczę się! ;)

 

Pisać tutaj, na PM.

Melee bardzo łatwo zdobyć - znajdujesz serwer pistols only, bierzesz klasę assault i gdy jesteś w pobliżu wroga (a najlepiej kilku) odpalasz boosta. W większości przypadków nie zdążą Cię zdjąć, a nawet jeśli, to i tak 1-2 za jednym razem powinieneś bez problemu ubić. Respawn & repeat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.