Skocz do zawartości

Killzone 2


ziemia1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam 1 chętnej osoby do zrobienia ribbonu za 5 zabić z tego latającego statku. Jeśli jest ktoś zainteresowany nich pisze na PSN mój nick A_g_s_t lub tu na PW, żeby omówić szczegóły. Potrzebnych będzie 8 gier. Oczywiście odwdzięczę się. --> NIEAKTUALNE

 

Ps. Jakby nikt nie był zainteresowany, to napiszcie chociaż jakieś porady jak zwiększyć efektywność tego statku, bo póki co maksymalnie 2 osoby w rundzie udało mu się ubić.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
Szukam 1 chętnej osoby do zrobienia ribbonu za 5 zabić z tego latającego statku. Jeśli jest ktoś zainteresowany nich pisze na PSN mój nick A_g_s_t lub tu na PW, żeby omówić szczegóły. Potrzebnych będzie 8 gier. Oczywiście odwdzięczę się.

 

Ps. Jakby nikt nie był zainteresowany, to napiszcie chociaż jakieś porady jak zwiększyć efektywność tego statku, bo póki co maksymalnie 2 osoby w rundzie udało mu się ubić.

 

IMO najlepiej nadaje się do tego inżynier i mapa otwarta typu Pyrus, Radec Academy i Przeprawa przez Korynt, no i oczywiście mecze z wszystkimi trybami nie tylko TDM bo jest za krótki.

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza
Kurde no,zabiłem 12/14 i nie mam pojęcia których ominąłem.Teraz musze "walić" wszystkich hehe.

Ja też po pierwszym przejściu mam 12/14 :(

A miałem nadzieję, że trofeum wpadnie bez wysiłków :P

 

 

Jednego typka spotkasz tylko na Elit poziomie na statku zaraz jak wyjdziesz z mostka i bedziesz jechal winda do gory ten typek wychodzi z dziury z kumplami.

 

(Jesli zle mowie niech ktos mnie poprawi)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Beda nowe trofea do Killzone 2, do zdobycia na nowych mapach. Same latwizny: reanimowac 5 kumpli podczas jednej rundy, zabic 5, 5 napraw, zreszta zobaczcie sobie sami, wybierajac porownanie pucharkow ze znajomym :)

 

Edit

Wszystkich pucharków będzie 12 i wszystkie będą brązowe, spis:

1. Reanimować pięciu znajomych

2. Zabić pięciu wrogów

3. Z naszej flary "wychodzi" pięciu znajomych

4. Zabić pięciu będąc w przebraniu (sabotażysta)

5. Zabić pięciu będąc w kamuflażu (zwiadowca)

6. Użyć 5 razy boost (szturmowiec)

 

Wszystko trzeba wykonać w jednej rundzie, czynność powtórzyć na drugiej mapie i mamy ponownie komplecik :)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
To dobrze, że jeszcze gry nie sprzedałem. Straszna kaka te nowe trofea swoją drogą - wrzucone byle tylko ludzie kupili mapy.

albo raczej Sony wymaga dodatkowych trofeów od dodatków...

w każdym razie nikt gracza nie zmusza do ich zakupu więc problemu nie widzę ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

nowe trophies

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=255

 

Killzone 2 Steel and Titanium

Bronze Trophies

 

* Wasteland Medic - Revive 5 allies in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Engineer - Repair 5 objects in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Tactician - 5 allies spawn on your spawn grenade in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Saboteur - Kill 5 enemies while disguised in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Scout - Kill 5 enemies while cloaked in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Assault - Boost 5 times in Wasteland Bullet during one round.

* Cruiser Medic - Revive 5 allies in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Engineer - Repair 5 objects in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Tactician - 5 allies spawn on your spawn grenade in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Saboteur - Kill 5 enemies while disguised in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Scout - Kill 5 enemies while cloaked in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Assault - Boost 5 times in Vekta Cruiser during one round.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego Sony nie ma musku * i nie dali trofeów do nowych rang ? eh.

Bo rangi są dla wszystkich, a nie tylko dla dodatkowych map. Poza tym trofeum za zrobienie najwyższej rangi? Czyli jakieś 300 godzin grania? Ja podziękuje. Już wole te banalne i typowe, które są teraz.

Wiem, że nie tylko do nowych map -.-

Ty podziękujesz, ale każdy grający nałogowo multi by się ucieszył.

Btw: ja nałogowo nie gram.

Odnośnik do komentarza

Mam wiekszosc trofeow ale z jednym z tych ktore mi brakuja mam problem.Tak dokladniej chodzi mi o Safari hunter.Mam 13 na 14 zabitych higow i nie wiem kto mi umknal.Jak przechodzilem gre na easy to polowe ze wszystkich wrogow ktorych spotkalem,zabilem przez melee a jakos mam jeszcze 13/14.Jakas rada?Jakas misja gdzie moge spotkac wiele rodzajow albo jakis pomysl,ktory z zadziej spotykanych higow najprowdopodobniej zdolal przede mna uciec?Gre przeszedlem 3 razy zeby zdobyc reszte trofeow,czwarty raz juz mi sie nie chce :/

Odnośnik do komentarza
Mam wiekszosc trofeow ale z jednym z tych ktore mi brakuja mam problem.Tak dokladniej chodzi mi o Safari hunter.Mam 13 na 14 zabitych higow i nie wiem kto mi umknal.Jak przechodzilem gre na easy to polowe ze wszystkich wrogow ktorych spotkalem,zabilem przez melee a jakos mam jeszcze 13/14.Jakas rada?Jakas misja gdzie moge spotkac wiele rodzajow albo jakis pomysl,ktory z zadziej spotykanych higow najprowdopodobniej zdolal przede mna uciec?Gre przeszedlem 3 razy zeby zdobyc reszte trofeow,czwarty raz juz mi sie nie chce :/

Wiele osób gubiło tego snajpera z pustyni z tego co czytałem. Sprawdź może to tego ominąłeś.

Odnośnik do komentarza

Akurat tych "wyrozniajacych sie" zabilem.Jestem pewien ze zaliczylem(ale nie w tym sensie , nie usmiechac sie :P ) snajpera,goscia z bazooka,granatnikiem,shotgunem,zwyklego zolnierza,tego anorektyka na cruiserze(taki co wyglada jak kobieta),tych niskich(w palacu sie z nimi walczy,maja ten karabinek i noz) i tych na pustyni z tym dlugim karabinem.Tych jestem pewien ze zabilem z melee.Sadze ze przeoczylem kogos z shotgunem lub zwyklym karabinem.Widzialem filmik na youtube przedstawiajacy wszystkich higow a ci z shotgunem i karabinami "byli w 3 rodzajach"

Odnośnik do komentarza

tez mialem 13/14 i zostawilem to sobie na koniec, najpierw chcialem zrobic to za przejscie gry bez zgonu, zostal mi tylko ten etap co na koncu sie do palacu wchodzi

ktoras proba z kolei, juz dobiegam do drzwi, amunicja sie skonczyla no to (pipi) kolba (pipi) kolba, przechodze przez drzwi i pyk

oba trofea wskoczyly

moze to ten?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...