Skocz do zawartości

Killzone 2


ziemia1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie ostro psuje krew Radeck... Nie moge ukonczyc ostatniego etapu bez straty zycia. Wszystko dobrze do momentu kiedy zostajemy 1/1.

Probowalem juz shotguna (ale czesto mnie dopada kiedy musze przeladowac). Probowalem tez walki na noze, ale ciezko mi wyczuc dystans i kiedy macham przed nim nozem, on niewiadomym sposobem i tak podchodzi i mnie dzga...

 

Jakies rady?

 

Wejdz na balkon schodami i stan w rogu sciany bedziesz mial zasloniete plecy a on wyskoczy z jednej albo drugiej strony, dobra bron (karabin) i nawet nie podejdzie do Ciebie na ostatnim poziomie trudnosci. Powodzonka

Odnośnik do komentarza

ano kolejny nieprzemyślany ruch GG :/ już parę takich posunięć mieli i liczę,że po protestach graczy wyjdzie patch z wyborami tych broni w lobby przed grą.Przecież to będzie chore by dobijać się do specjalnego punktu gdzie leżą te bronie przez wszystkich ludzi.Nie mówiąc już o nabijaniu trophy gdy po każdej śmierci znowu będziemy musieli walczyć o broń :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
powie mi ktos czy to wogole jest mozliwe zrobic #4 wekly online ranking ? :/ gram po 4 godziny dziennie i jakos nie moze wpasc mi to trophy :(

To nie jest związane z czasem spędzonym przed mlti, bo możesz grać 24h na dobę i też może nie wpaść, tylko zależne to jest od zdobytych punktów. Jak wchodzisz w Strefe Wojny-> Statystyki-> Rankingi to na dole w prawym rogu masz podaną liczbę stron, to tą liczbę dzielisz przez 10 i wychodzi Ci na którym musisz być minimalnie miejscu byś miał 1% w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
powie mi ktos czy to wogole jest mozliwe zrobic #4 wekly online ranking ? :/ gram po 4 godziny dziennie i jakos nie moze wpasc mi to trophy :(

Oczywiście że jest możliwe, tylko biorąc pod uwagę, że z każdym tygodniem coraz mniej ludzi w to gra będziesz się teraz musiał naprawdę nieźle namęczyć żeby znaleźć się wśród 1% najlepszych. Co tydzień liczbowy przedział miejsc, wśród których powinieneś się znaleźć jest coraz węższy i pamiętaj że przy grze zostają już raczej sami wymiatacze (casuale już sobie chyba odpuścili). Mi to trofeum wpadło w drugim tygodniu od premiery...

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem od najniższego poziomu trudności, teraz tłukłem na elite, ale są inne gry więc na razie odpuściłem. Łatwo nie jest ale radzę sobie, po prostu powoli idę do przodu. Gorzej w momentach gdy przeciwników jest nieskończoność, tam już są problemy. Na elite trzeba dużo myśleć no i mieć tego skilla, ale bywały gorsze wyzwania :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktos tak jak ja potrzebuje ribbonow z multi? Z chcecia bym sie z kims ustawil na wspolna rozgrywke, jakby ktos byl zainteresowany pomoca czy wspolnym nabiciem ribbonow to piszcie normalnie na ps3, moj nick taki jak w sygnie. Z gory dzieki

 

A i rada dla tych ktorzy nie moga wbic trofeow za dodatki: zrobcie wlasny serwer online z botami, trofea wtedy tez wpadaja ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...