Skocz do zawartości

Killzone 2


ziemia1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik
To wlasnie w tym jest problem ze wszedzie mam zero tylko na jednym odcinku mam 1 zgon i nawet jak go przejde bez zgonu to nie zalicza, kain ja bym reflektowal na te ribonymozemy sie ustawic tak na 22 jak ci pasuje

Dało by radę tak ok. 21.00? Wyślij mi PM

 

Chętnie z wami pogram ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko :) Myslalem ze juz odpusciles kz2 ;p Swoja droga to co mowilem wczesniej o zdobywaniu trofeow za nowe mapy z botami, nie moge zrobic tylko tych 2 trofeow za wygranie 5 misji podczas jednego meczu , wtf? Pozniej ktos zalozyl fajny server na Arctower Landing no i udalo sie wygrac 6:1, oczywiscie trofeum wpadlo. Dziwna sprawa , mozna zdobyc wszystkie trofea procz wlasnie tych dwoch

Odnośnik do komentarza

No wygrałem właśnie 7:0 i 6:1 ale nie wpadło z botami.

W ogóle wczoraj graliśmy z chomiczowką , zdobywaliśmy te ribbony ale moderator zamknął nasz server ze 4 razy :(

 

Edit: Sprawozdanie z poniedziałku , 1/7 dni wbijania top 1%. Troszkę se pograłem no i dobiłem się na 13 miejsce w rankingu na 4600 stron, więc nie wiem ile miejsc;p W każdym razie zrobiłem 3500 pkt, cieszę się bo w inne dni nie będę musiał tyle grać :]

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza

Brakuje mi 2 trofeów - bycia w 2 i 1% najlepszych graczy. Patrzyłem na ranking, na ten tydzień było 100 stron graczy, po 10 osób na każdą, co daje 1000 osób w sumie. Czyli muszę być w 1szej 10 :) Coś czuję że mogę się pożegnać z platyną.

 

ed:

Lol, stron jest 13500, nie wiem czemu wcześniej było 100. Problemu większego chyba nie będzie.

Edytowane przez Qra
Odnośnik do komentarza

Wlasnie dostalem ostatnie trofeum za bycie w 1% i rownoczesnie platyne.Przez ostatni tydzien udalo mi sie zebrac 7k punktow i jak widac zalapalem sie.Owe trofeum nie jest trudne...ponoc wystarczy 5k punktow

Ilość pkt zależy tylko od ilości dobrych graczy. Ja grałem 3 tyg. temu to potrzeba było ponad 8k. Tak jak mówisz trophy nie jest jakoś ciężkie, najgorsze to jest chyba skończyć na Elite.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Orientuje się ktoś ile "na oko" potrzeba punktów aby dostać sie do 1% najlepszych graczy danego tygodnia? Może ktoś wie ile punktów było potrzebne w dwóch minionych tygodniach?

Zależy mi na tym, gdyż jak nie trudno się domyślić, chcę się tam dostać i zgarnąć puchar. Na razie mam ok 9k i nie chce mi się już tyle grać, a nie mam zamiaru odpuścić teraz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

witam,

potrzebuje osoby z Killzone2 i z zakupiona paczka Napalm & Cordite do pomocy z Suljeva Conqueror i Arctower Conqueror. po tym jak skonczylem gre na elite, zostalo mi pare drobiazgow z singla, zupelnie lajtowych i bezstresowych. do 100% brakowac bedzie mi w/w pucharow, ktorych sam nie zrobie - potrzebne sa tylko dwie osoby (ja i Ty), reszta to beda boty. pojdzie szybko i sprawnie. dajcie znac na psn

ps - MUSZE miec w tej niesamowitej grze 100% ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Proszę o nie usuwanie tego postu(albo chociaż wyjaśnienie na PW jaki był powód) :F

 

Chętnie ustawiłbym się z kimś na wspólną grę w Killzone 2, potrzebuję wbić kilka wstęg na multi, które ciężko zdobyć grając z innymi na normalnych serwerach. W zamian za to jeśli nie tym samym, odwdzięczę się pomocą przy innej grze np. MW2.

 

Pozdrawiam, pisać na PW lub PSN.

Odnośnik do komentarza

winner, dużo tego potrzebujesz? Ja potrzebuję do wybicia trofeum z tego ostatniego dodatku, bodajże zabić 20x z kołkownicy czy coś w tym stylu. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to odezwij się do mnie na gg, pozdro.

 

Jeszcze w MW2 mam do przejścia kilka misji w spec ops...

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...