Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Problemy z FW 3.42

 

"Brawo" Sony...

 

Klik i klik

 

Taka sama sytuacja jak z PSP się robi - zanim się pojawiła "Pandora" zawsze jak robiłem UP'a PSP, był strach o Bricka. Teraz to wraca tylko w formie "heavy weight".

 

Sorry winetu ale myślisz że ten update by wyszedł gdyby jakaś banda pedałów nie robiła z oprogramowaniem konsoli tego czego nie powinno się robić? To jak z małymi dziećmi możesz sprzątać do zaj**nia a i tak wciąż będzie bajzel. I tak samo będzie teraz z tymi updejtami, "za(pipi)isci" hakerzy narobili syfu ale oczywiście wszystkiemu jest winne niedobre sony.

Sorry winetu xD Ale to Sony dało ten Update. To kto ma być winny? Zdzichu spod sklepu?

 

 

 

 

 

Zdzicha zostawmy w spokoju bo On i tak ma ciężko pod tym sklepem :thumbsup:

 

Ja wiem że Sony wirtuozami programowania nie są i jak sie czyta to przy co drugim update coś spie**ą ale ten 3,42 jest tylko i wyłącznie pod jailbreka, tak więc gdyby nie on nie byłoby update'u, nie byłoby update'u nie byłoby problemu - proste. :potter: Teraz będzie wojna na FW i czas, i częściej będą takie kwiatki wychodzić i żaden z Was mi nie wmówi że to wina Sony.

 

Berion a co mi pomogą "hakierzy" jak wszelkie kombinacje i tak zakończą się banem? Zresztą mam swoje lata i ewentualna utrata mojego wirtualnego jestestwa nie odbije się uszczerbkiem na mojej psychice :P

Odnośnik do komentarza
Berion a co mi pomogą "hakierzy" jak wszelkie kombinacje i tak zakończą się banem? Zresztą mam swoje lata i ewentualna utrata mojego wirtualnego jestestwa nie odbije się uszczerbkiem na mojej psychice :P

 

Nałykałeś się niezdrowej propagandy. ;]

 

Bana jeszcze nikt nie dostał i póki co nikt raczej już nie dostanie skoro proxy dns znów nie działa, a do tej pory nikogo nie zbanowali za gameid (w co też nie wierzę, jest tuzin mądrzejszych sposobów na sprawdzenie czy jakikolwiek exploit tego rodzaju był wykorzystywany na konsoli).

 

Jeśli dla Ciebie save'y z CP nie są czymś ważnym i lekką ręką pogodziłbyś się z ich stratą, podobnie jak kopia trophy u siebie a nie serwerach Sony, jeśli nie interesują Ciebie programy multimedialne, masz dużo siana na nowy laser za kilka lat - to wtedy tak, te wszystkie "kombinacje", ryzyko i stres są Ci zbędne. ;)

 

Nie obrażaj tylko przy tym ludzi, którzy chcą mieć kontrolę nad swoimi danymi i zasobami konsoli. To nie są piraci z przepaską na oku i papugą na ramieniu jakich malują chyba wszystkie polskie serwisy.

 

 

Co do programistów Sony, Microsoftu itd. to nie jest tak, że są to nieudacznicy. Jakość kodu jest wprost proporcjonalna do czasu jaki trzeba nań poświęcić. Nie miałem nigdy przyjemności pracować w mega korporacjach, tym bardziej jako programista, ale podejrzewam że jest tam niezły młyn i ciśnienie. ;]

 

Szkoda tylko, że cierpi na tym użytkownik końcowy i dorabiana jest do tego ideologia.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
Berion a co mi pomogą "hakierzy" jak wszelkie kombinacje i tak zakończą się banem? Zresztą mam swoje lata i ewentualna utrata mojego wirtualnego jestestwa nie odbije się uszczerbkiem na mojej psychice :P

 

Jakość kodu jest wprost proporcjonalna do czasu jaki trzeba nań poświęcić.

 

 

I właśnie o tym od początku mówię. :potter:

 

 

Co do ludzi "chcących mieć kontrolę" :verymad: to właśnie przez nich nie można zrzucać gier na HDD, save'y są chronione przed kopiowaniem i stosuje się jeszcze mnóstwo innych zabezpieczeń na wszystko co tylko może im strzelić do łbów. Modyfikowanie save'ów i gra na nich online to troska o swoje dane? Mnie nie interesuje uciekająca kasa dla wydawców z powodu piracenia gier bo to nie moje pieniądze i leje na to, każdy ma swoje sumienie i wie co robi. Natomiast strasznie mnie wkur**a odwracanie kota ogonem przez ludzi Tobie podobnych twierdzących że to np. Takie Sony jest be a Oni to dzisiejsi następcy roobin hooda dający niekumającej niuansów programowania/hackowania ciżbie wszelakie dobra za darmo. Dobry przykład to ten nieszczęsny Linux który Sony wycięło. A wycięło dlaczego? bo jeden mądry( oczywiście było ich wielu tylko ten miał jakieś efekty najwidoczniej) zaczął robić coś czego nie powinien i co? Stracili wszyscy którym na owym linuxsie zależało, ale oczywiście to sony jest złe bo wycięło i nie dało lamusowi możliwości błyśnięcia złamaniem kolejnego systemu.

A wszystko i tak się odbija najbardziej na takich ludziach jak Ja, co to konsolę kupili żeby sobie pograć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Berion a co mi pomogą "hakierzy" jak wszelkie kombinacje i tak zakończą się banem? Zresztą mam swoje lata i ewentualna utrata mojego wirtualnego jestestwa nie odbije się uszczerbkiem na mojej psychice :P

 

Jakość kodu jest wprost proporcjonalna do czasu jaki trzeba nań poświęcić.

 

 

I właśnie o tym od początku mówię. :potter:

 

 

Co do ludzi "chcących mieć kontrolę" :verymad: to właśnie przez nich nie można zrzucać gier na HDD, save'y są chronione przed kopiowaniem i stosuje się jeszcze mnóstwo innych zabezpieczeń na wszystko co tylko może im strzelić do łbów. Modyfikowanie save'ów i gra na nich online to troska o swoje dane? Mnie nie interesuje uciekająca kasa dla wydawców z powodu piracenia gier bo to nie moje pieniądze i leje na to, każdy ma swoje sumienie i wie co robi. Natomiast strasznie mnie wkur**a odwracanie kota ogonem przez ludzi Tobie podobnych twierdzących że to np. Takie Sony jest be a Oni to dzisiejsi następcy roobin hooda dający niekumającej niuansów programowania/hackowania ciżbie wszelakie dobra za darmo. Dobry przykład to ten nieszczęsny Linux który Sony wycięło. A wycięło dlaczego? bo jeden mądry( oczywiście było ich wielu tylko ten miał jakieś efekty najwidoczniej) zaczął robić coś czego nie powinien i co? Stracili wszyscy którym na owym linuxsie zależało, ale oczywiście to sony jest złe bo wycięło i nie dało lamusowi możliwości błyśnięcia złamaniem kolejnego systemu.

A wszystko i tak się odbija najbardziej na takich ludziach jak Ja, co to konsolę kupili żeby sobie pograć :rolleyes:

Wpis

Odnośnik do komentarza
Co do ludzi "chcących mieć kontrolę" :verymad: to właśnie przez nich nie można zrzucać gier na HDD

 

Jasne, Sony bardzo chciało nam udostępnić tę opcję w PS2, ale przez tych złych hak1erów nie wyszło... Tak samo MS. Aż się pałał aby gry można było zrzucać na HDD konsoli...

 

Na X360 MS wprowadził taką możliwość w odpowiedzi na haki fw napędu. Sony z kolei tego nie zrobi bo źle zaprojektowali cache'owanie danych na PS3.

 

Modyfikowanie save'ów i gra na nich online to troska o swoje dane?

 

Większość gier, dane do online trzyma na serwerach. Niektóre nie mogą vide Demon's Souls, ale save chroni jeszcze podpis cyfrowy, jak dotąd nie złamany, co prędko nie nastąpi (może uda się bypassować jego sprawdzanie).

 

Natomiast strasznie mnie wkur**a odwracanie kota ogonem przez ludzi Tobie podobnych twierdzących że to np. Takie Sony jest be a Oni to dzisiejsi następcy roobin hooda dający niekumającej niuansów programowania/hackowania ciżbie wszelakie dobra za darmo.

 

To duże koncerny odwracają kota ogonem tłumacząc się piractwem itp. Jak było z otherOS? Oczywiście łyknąłeś kit że to przez złego GeoHota, Sony w trosce o klienta musiało wyciąć tą opcję. Ciekawe tylko czemu wcześniej wywalili to już ze Slimów i czemu IBM nagle zaczął promować ze wzmożoną siłą swoje klastry. ;]

 

Dobry przykład to ten nieszczęsny Linux który Sony wycięło. A wycięło dlaczego? bo jeden mądry( oczywiście było ich wielu tylko ten miał jakieś efekty najwidoczniej) zaczął robić coś czego nie powinien i co? (...) ale oczywiście to sony jest złe bo wycięło i nie dało lamusowi możliwości błyśnięcia złamaniem kolejnego systemu.

 

Wykrakałem. ;]

 

A wszystko i tak się odbija najbardziej na takich ludziach jak Ja, co to konsolę kupili żeby sobie pograć :rolleyes:

 

Tutaj się z Tobą zgodzę w 100%. Rzecz tylko w tym, że pretensje to nie do nas. Zauważyłem że łykasz każdy kit pompowany przez ichni PR. Podejdź czasem krytycznie do tego co przedstawiają Sony/MS i sponsorowane serwisy.

 

 

PS: Ciekawe co to może być? ;)

flash2:/ps2_emu na CECHAxx/Bxx <

 

Akurat co do banku zgaduję, ale na którymś jest na pewno. Czy jest to pozostałość po czasach modeli z GS+EE/samym EE czas pokaże.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

... a nie znasz takiej podstawowej funkcji. :)

Heh, jakoś mi się nie wydaje, aby robienie upa softu na konsoli ze zwalonym bluray'em było jej podstawową funkcją ;)

Jesteś tego pewien na 100%, robiłeś takiego upa?

Obiło mi się o uszy, że własnie nie da rady, ale chce to potwierdzić.

Dzięki jeszcze raz za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

To jest podstawowa funkcja, bo to jedyna metoda aktualizacji softu w ps3 bez podłączonej konsoli do internetu. http://pl.playstation.com/ps3/support/network/detail/item236148/Aktualizacje-oprogramowania-systemowego-PS3/ A to, że jest uwalony blu-ray nie ma nic do rzeczy do upa zarówno przez usb jak i bezpośrednio z konsoli.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

tez tak macie, ze podczas sciagania FW pasek dochodzi do ~40%, konsola wył/wł sygnal video i zaczyna sie instalacja?

dzisiejszy update to było 15min i po krzyku [2mbit/s]

 

FW: 3.50

 

*Facebook Integration: Developers will be able to create PS3 games that have more interaction with Facebook. Once compatible PS3 titles are available, PS3 users can choose to access public information on Facebook ? including user name, profile, uploaded photos and friends list ? to enhance their gameplay experience.

 

*Grief Reporting Function: Users can send claim reports directly from the XMB for any inappropriate messages they receive from other PlayStation Network users. This feature is accessible from the option menu of the messages list in the FRIENDS category.

Odnośnik do komentarza

to co robi Sony z FW do ps3 to padaka...jest tyle rzeczy co mogliby dac a przede wrzystkim czego domagaja sie gracze...

pomine juz slawne cross game chat bo mnie nie bawi gadanie z ludzmi grajacymi w inna gre ale grupy przyjaciół przywitalbym bardzo chetnie...a o bzdecie jakim jest szybsze przewijanie muzyki nie wspomne :(

3D to zapewne wazny punkt i super sprawa ale mnie narazie to nie dotyczy

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...