Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poważnie działa ci automatyczne logowanie? (pipi)... po tym up. na żadnej stronie nie działa (na GT Planet już też nie). Czyściłem ciasteczka z 10 razy (i w PS3 i przez forum, jesli była taka opcja).

ale za to zniknęło mi Display whats new - nie działa, właczam i wyłaczam i nic:) przestało działać control for HDMI - a lubiłem tą opcję telewizor startował po odpaleniu konsoli

i nie mogę wyłaczyć pełnego obrazu w wyszukiwarce (ale to mi nie przeszkadza) tyle:)

Odnośnik do komentarza

No zabawne jak cholera. U nas cisza w tym temacie, ale amerykańskie forum sony aż huczy po ostatnim update. Coraz więcej osób zgłasza podobny problem jak ja. Napisano tam iż update miał przyspieszyć odczyt płyt BD co jest wykonalne tylko na slimach, a na fatach ten update powoduje błędy odczytu, lub w ogóle niemożność włączenia gry/filmu na BD.

Edytowane przez Adamus87PL
Odnośnik do komentarza

moja ps3 tez lapie zwiechy podczas grania :F

 

chyba bede musial sie przesiąść na slima, bo widze, ze sony zaczyna coraz bardziej olewac faty i skupiac sie glownie na slimch... przy poprzedniej generacji konsol bylo to zrozumiale ale teraz kiedy do komfortowego grania w nowe gry trzeba nowego fw?...

 

napisali fw pod slima i sie ciesza ;/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może powinienem to opisać w innym temacie ale jakoś czytając tu pare poprzednich postów zastanawiam sie czy mój problem nie jest spowodowany nowym firmwarem. A mianowicie kupiłem grę Afro Samurai dzień po aktualizacji i raptem po wsadzeniu płyty do konsoli (mam wyłączony autostart) pokazuje mi się że to gra wchodzi tło itd. , po czym gdy chce odpalic grę czytnik zaczyna czytać płytę i po kilku sekundach staje a obraz w tv zostaje czarny jakbym odłączył konsole. Do tego w tym momencie palą się obydwie diody zielona i niebieska i miga dioda od dysku twardego natomiast dioda od czytnika ani błyśnie, a na dokładkę konsola jakby się zawiesiła i nie działa pad. Po wciśnięciu przycisku wyjęcia płyty ta wychodzi grzecznie i po ok . 10 sek. konsola pika 3 razy i odpala się jak przy starcie. Sprawdziłem u kolegi na 60tce i na slimie 120gb gra śmiga bez problemu. Może ktoś miał podobne objawy. Dodam ze mam kilka innych gier i oczywiście wszystko chodzi bez problemu a i innych dziwnych objawów nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Five Star Rating Support i Power Save Settings to 2 sensowne zmiany.Reszta to zwykle (pipi)y.Aha, no i obsluga PlaysStation Plus dla zainteresowanych tez mozna zaliczyc jako innowacje.

 

Szybki Edit:Five Star Rating Support umozliwia ocenianie gry wszystkim, tym ktorzy ja kupili i tym, ktorzy jej na oczy nie widzieli. Totalna glupota.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

  Teraz z poziomu XMB mozna wrzucac i przegladac fotki na facebooku i picassie. Z materiałem video mozna zrobic to samo (plus prosta edycja). Teraz dodawanie i przegladanie zdjęć na picassie to sama przyjemność (trzeba wejść z poziomu photo gallery). Z poziomu przeglądarki nie było to ani wygodne ani w 100% nie działało jak należy.  

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Five Star Rating Support i Power Save Settings to 2 sensowne zmiany.Reszta to zwykle (pipi)y.Aha, no i obsluga PlaysStation Plus dla zainteresowanych tez mozna zaliczyc jako innowacje.

 

Szybki Edit:Five Star Rating Support umozliwia ocenianie gry wszystkim, tym ktorzy ja kupili i tym, ktorzy jej na oczy nie widzieli. Totalna glupota.

Opcje oszczędzania energii są już od dawna.

Oceniać można tylko elementy, ktore kupiliśmy (trailerami). Możemy natomiast zobaczyc oceny wszystkich elemntów, co jest jak najbardziej logiczne.

 

btw. Gdzie jest Cross Game Voice Chat?! <_<

Odnośnik do komentarza

  Teraz z poziomu XMB mozna wrzucac i przegladac fotki na facebooku i picassie. Z materiałem video mozna zrobic to samo (plus prosta edycja). Teraz dodawanie i przegladanie zdjęć na picassie to sama przyjemność (trzeba wejść z poziomu photo gallery). Z poziomu przeglądarki nie było to ani wygodne ani w 100% nie działało jak należy.  

a jak się dodaje foty z dysku do konta z facebooka? Rano tylko na sekundkę skumałem nowy firmware bo śpieszyłem się do pracy.

 

W zakładce Friends widać od dziś level trophy znajomych(szkoda,że bez stanu procentowego) oraz plusik przy tych co mają PS+

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

  Teraz z poziomu XMB mozna wrzucac i przegladac fotki na facebooku i picassie. Z materiałem video mozna zrobic to samo (plus prosta edycja). Teraz dodawanie i przegladanie zdjęć na picassie to sama przyjemność (trzeba wejść z poziomu photo gallery). Z poziomu przeglądarki nie było to ani wygodne ani w 100% nie działało jak należy.  

a jak się dodaje foty z dysku do konta z facebooka? Rano tylko na sekundkę skumałem nowy firmware bo śpieszyłem się do pracy.

 

W zakładce Friends widać od dziś level trophy znajomych(szkoda,że bez stanu procentowego) oraz plusik przy tych co mają PS+

 

wchodzisz w zakładce zdjecia w photo gallery, podświetlasz zdjęcie trójkątem i wybierasz opcję prześlij, pojawi się okno wyboru picassy lub fb. L1/R1 przemieszczasz sie biblioteka-listy odtwarzania-obszar sieci PSN czyli właśnie konta ww serwisów. 

 

Ps. Można czytać i umieszczać komentarze pod fotkami. Szkoda jedynie że nie ma opcji ściągania zdjęć z picassy na HD.

 

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...