Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli oprócz Cloud system i wyłączania się pada nic nowego, istotnego nie wnosi ten update?

 

W sumie chociaż to dobre, że jest 6 miesięcy czasu na ponowny zakup PSS i dostęp do sajvów.

 

Niestety, ale gdy skończy ci się abonament, to masz w tym czasie 6 miesięcy na jego wykupienie, ale ze stanów gier nie będziesz mógł korzystać aż nie wykupisz znowu abonamentu. Tak więc aby mieć cały czas dostęp do "sejwów" musisz mieć wykupiony abonament. :) Wczoraj o tym wyczytałem na jakiejś stronie.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza

:o

 

Cholera jestem zawinięty jak świński ogon, teraz to już nic kumam ;p. Jak wrzucę swoje sejwy do chmury (hah) to automatycznie usuwają mi się z dysku? Czy zostają na dysku i w chmurze? Bo jeżeli wygląda to tak, że zostają tylko w chmurze (nie na dysku), kończy mi się abonament i przykładowo dopiero po miesiącu chcę go ponownie wykupić. I co przez ten miesiąc bez PSS nie mam dostępu do swoich sajwów? Tych na dysku (pod warunkiem, że po przeniesieniu do chmury zostają też i na dysku)?

 

I w ogóle jak to wyglada, jednym ruchem przerzucam wszystkie sajvy? Czy każdy z osobna muszę przerzucić? Ile to trwa?

 

Kupiłbym chociaż na te 3 miechy PSS, ze względu na demo MK i ten cały Cloud system bo teoretycznie to świetna opcja. Ale z Sony to nic nie wiadomo, jak sobie to wymyślili (ta opcja powinna być freeee, wrrrr...).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

chmurka robi ci backupa. gdyby bylo tak jak rozkminiasz to co kiedy nie ma internetu?

 

No właśnie ale zasugerowałem się tym:

 

Niestety, ale gdy skończy ci się abonament, to masz w tym czasie 6 miesięcy na jego wykupienie, ale ze stanów gier nie będziesz mógł korzystać aż nie wykupisz znowu abonamentu. Tak więc aby mieć cały czas dostęp do "sejwów" musisz mieć wykupiony abonament. :) Wczoraj o tym wyczytałem na jakiejś stronie.

 

Ale pewnie Protowi chodziło, że trzeba mieć cały czas wykupiony abonament żeby mieć dostęp do sajvów w chmurze. Tyle to ja już wiem ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

stary jak mam wejsc do recowry jak nic nie paca wlaczas konsolke zaczyna sie update dochodzi do 4 % i koniec wyskakuje blad i nic nie da sie wcisnac na padzie

 

wylaczalem dzieje sie to samo

 

Przeczytać instrukcje? Zainteresować się trochę?

 

Jak uzyskać dostęp PlayStation Recovery Menu:

 

1. Wyłącz PlayStation 3.

2. Przytrzymaj przycisk zasilania. System ponownie włączy i wyłączy się.

3. Kiedy system został wyłączony, ponownie naciśnij przycisk włączenia, aż usłyszysz 2 kolejne sygnały.

4. Po usłyszeniu dwóch sygnałów zdejmij palec z przycisku włączenia.

5. Będziesz poproszony o podłączenie kontrolera przez USB, następnie naciśnij przycisk PS.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Już wcześniej C napisałem żebyś doczytał. Jest takie coś jak instrukcja obsługi, wiesz?

 

ps_pc_update_clip_diagram_us.jpg

 

TIP żebyś nie pytał po 100 razy - wielkość liter MA ZNACZENIE. Czyli Pen -> folder PS3 -> a w nim folder UPDATE-> TUTAJ PLIK Z FW

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

nie jestem pewien jaki ostatnio mialem ale niestety to byl pewnie ten 3.56 dzwonilem do serwisu a ze konsolka jest starsza niz 12 miechow to sobie zazyczyli 134 funciaki... troche bije ta sumka po kieszeni i sam nie wiem co robic  oddawc starra 60gb do naprawy czy  rozgladac sie za jaks promocja na slima .... uwaga.. ratunku...pomocy... ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...