Skocz do zawartości

The Witcher: Rise of the White Wolf


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Czy was tylko achievementy interesują?

denerwuje mnie postrzeganie gier pod względem osiągnięć

Ja robię bardzo chętnie, jeśli wzbogacają zabawę i dadją dodatkowy fun.

Ale jeśli to ma się wiązać z: "przejdź grę jeszcze raz albo ze dwa razy, bez względu na to czy gra jest crapem czy nie" lub "przejedź na jednym kole stojąc na głowie, dwadzieścia razy wkoło basenu" to ja dziękuję - nie takiej zabawy oczekuję po grze.

Odnośnik do komentarza

Xymek & reszta - jak to będzie :

 

- cena europojska; wysoka na początku tak jak ze wszystkimi grami na X360, czy ze względu że "Dobre bo Polskie" od poczatku będzie niższa ?

 

- rozumiem że full PL x) , ale czy słownidztwo & wulgarism'y zostaną w grze czy będzie prze'cenzurowane ?

"Trzy lwy na tarczy - dwa srają, jeden warczy".

 

- wersja limitowana (z siwą peruką i magicznym potion'em inclded xp) będzie ?

 

- na potyczki live chyba nie ma co marzyć ?

 

((Wiedźmin to była i jest jedyna gierka jaką oczekiwałem by przejść kiedyś na blaszaku,

ale teraz zamiast modlić się by z jakiejś cięzarkówki wyskoczyła mocna jednostka główna,

bedę miał gierkę na Klocu 369 lol xD Fantastic !))

 

Jeśli będzie po rozsądnej cenie to kupię pachnącą hurtownią & plastikiem nówkę right'a'way. CDProjectrulz.

Edytowane przez Yahoosh
Odnośnik do komentarza

Polecam wszystkim gre na Hard. Dopiero wtedy można na maxa się pocieszyć tą grą i poczuć się w niej jak prawdziwy wiedzmin, którego życie zależy od doboru do przeciwnika właściwych eliksirów, ostrza, stylów, odpowiednich znaków, olei na ostrze :) Gra wtedy zyskuje naprawdę dużo. Gracz wtedy zastanawia się jakich powinien użyć sposobów na potwora opisywanego przez NPC'e, a nie jak na easy, czy normalu leci na niego z czym popadnie :P

Odnośnik do komentarza
Xymek & reszta - jak to będzie :

 

- cena europojska; wysoka na początku tak jak ze wszystkimi grami na X360, czy ze względu że "Dobre bo Polskie" od poczatku będzie niższa ?

 

- rozumiem że full PL x) , ale czy słownidztwo & wulgarism'y zostaną w grze czy będzie prze'cenzurowane ?

"Trzy lwy na tarczy - dwa srają, jeden warczy".

 

- wersja limitowana (z siwą peruką i magicznym potion'em inclded xp) będzie ?

 

- na potyczki live chyba nie ma co marzyć ?

 

((Wiedźmin to była i jest jedyna gierka jaką oczekiwałem by przejść kiedyś na blaszaku,

ale teraz zamiast modlić się by z jakiejś cięzarkówki wyskoczyła mocna jednostka główna,

bedę miał gierkę na Klocu 369 lol xD Fantastic !))

 

Jeśli będzie po rozsądnej cenie to kupię pachnącą hurtownią & plastikiem nówkę right'a'way. CDProjectrulz.

Cena europejska - za wczesnie zeby o tym gadac, mysle ze sprawa wyjasni sie niedlugo przed premiera.

 

Wersja PL - co do lokalizacji i ilosci dostepnych jezykow - temat jest wlasnie dyskutowany na najwyzszych szczeblach.

 

Co do jakiegos wygladzania dialogow - nie ma na to szans, gra ma byc gra dla doroslych i nie przewidujemy zadnych ustępstw w tym temacie.

 

Wersja Limitowana - tu tez jeszcze za wczesnie zeby o tym gadac.

 

Potyczki LIVE - niee niestety:P nie bedzie multi ;)

 

 

Polecam wszystkim gre na Hard. Dopiero wtedy można na maxa się pocieszyć tą grą i poczuć się w niej jak prawdziwy wiedzmin, którego życie zależy od doboru do przeciwnika właściwych eliksirów, ostrza, stylów, odpowiednich znaków, olei na ostrze :) Gra wtedy zyskuje naprawdę dużo. Gracz wtedy zastanawia się jakich powinien użyć sposobów na potwora opisywanego przez NPC'e, a nie jak na easy, czy normalu leci na niego z czym popadnie :P

Co do poziomu trudnosci to wszystkie zalozenia z wersji PC mozesz schowac miedzy bajki, przypominam, ze oddamy do waszej dyspozycji calkiem nowy system walki, przeciwnicy zyskaja inne bardziej agresywne AI, a gra jest od podstaw balansowana :) . Postaramy sie to zrobic tak zeby HARD byl naprawde hard, a NORMAL byl docelowym trybem gry. Nie mamy zamiaru isc w kierunku obecnie obranym przez wiekszosc developerow i sprawic zeby nasza gra stala sie prostacka.

Odnośnik do komentarza
Wersja PL - co do lokalizacji i ilosci dostepnych jezykow - temat jest wlasnie dyskutowany na najwyzszych szczeblach.

Czyli nawet PL jeszcze nie jest przesądzona? :huh:

 

Mam nadzieję, że ewentualna limitka będzie się różnić od tej limitki pecetowej :)

PC-towa była świetna. Jeszcze dzisiaj medalion mnie w tyłek kłuje jak włożę klucze do tylnej kieszeni spodni. ;)

Odnośnik do komentarza
Co do poziomu trudnosci to wszystkie zalozenia z wersji PC mozesz schowac miedzy bajki, przypominam, ze oddamy do waszej dyspozycji calkiem nowy system walki, przeciwnicy zyskaja inne bardziej agresywne AI, a gra jest od podstaw balansowana :) . Postaramy sie to zrobic tak zeby HARD byl naprawde hard, a NORMAL byl docelowym trybem gry. Nie mamy zamiaru isc w kierunku obecnie obranym przez wiekszosc developerow i sprawic zeby nasza gra stala sie prostacka.

 

 

No mam nadzieje przynajmniej że w tym HARD będzie to co bawiło mnie w wersji na PC. Ten HARD był dla mnie właśnie takim wczuciem się w Geralta, który w książce, żeby poradzić sobie z potworem musiał dużo wiedzieć na jego temat i dostosować eliksiry właśnie do niego. To jest fajne w grze że niema jakichś super eliksirów które działają dobrze na wszystkie stworki. Na PC przy poziomie HARD trzeba było kombinować dużo z eliksirami, stylami, rodzajami broni, olejami na miecze i to było naprawdę za(pipi)iste. Zwłaszcza dla kogoś kto lubił książkę. Przeżyjesz jeśli dobierzesz odpowiedni eliksir ;]

 

No ale po jakimś czasie doszedłem niestety do pewnego sposobu w którym mogłem działać na prawie wszystkich eliksirach i to trochę mogło psuć już tą zabawę.

(Łykasz 3 mocne eliksiry trwające powiedzmy 12 godzin, potem przesypiasz się godzinkę. Eliksiry dalej dzialaja 11 godzin, ale toksyczność spada do zera i można wypić kolejne 3. Potem znowu na godzinke itd.)

Mam nadzieje że nie będzie takich głupot i gra i system walki będzie zachowywał klimat... hmmm... Dark Fantasy, a daleko odchodziła będzie od Heroic Fantasy :P Tzn Wiedzmin i mimo że jest nadczłowiekiem też może go coś zaciukać. A czasami nawet tak głupia rzecz jak widły ;D To uczucie że śmierć jest blisko i mimo że wiedzmin macha mieczem lepiej niż wiekszość ludzi, to potwory potrafią machać mackami, szponami tak dobrze jak on.

 

Mam nadzieje że jestem rozumiany ;D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A mnie zastanawia kilka rzeczy:

1.Czy ten nowy silnik rzeczywiście jest taki super czy to tylko takie gadanie? Bo to trochę ryzykowne stawiać na niesprawdzony silnik. Chociaż grafika aż tak mnie nie obchodzi to jednak nie przeżyłbym gdyby gra się ścinała albo coś w tym stylu. Wiem, że pisałeś Xymek, że ten silnik da radę, ale boję się, że może nie być tak dobrze.

2.Co z dialogami i dźwiękami? Wykorzystane zostaną te z wersji PeCetowej czy będziecie nagrywać nowe? Można spodziewać się różnicy między wersja konsolową a PeCetową w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Po ostatniej zapowiedzi gra mi narobiła ostrego smaka. PCtowy Wiedźmin trochę mnie znudził, może i przez to, że ni w ząb nie znałem twórczości Sapka.

Wersja konsolowa będzie biła na ryj wersje PC chyba w każdym calu, więc można się spodziewać że obok Dragon Age'a(na którą też cholernie ostrze sobie kły) będzie to najlepszy RPG tego roku.

Jest coś wiadome na temat daty premiery? Na GOLu jest pokazane, że Wrzesień 2009.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...