Skocz do zawartości

The Witcher: Rise of the White Wolf


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniała wiadomość.Miałem straszną chcicę zagrać w grę po przeczytaniu całej sagi,ale niestety mój piecyk by nie dźwignął tej giery.Teraz nadarza się okazja żeby wszyscy konsolowcy mogli zagłębić się w świat wykreowany przez Sapkowskiego.Mam nadzieję,że poprawią trochę grafę i dodadzą coś nowego w porównaniu do edycji rozszerzonej np.nowe misje.

Odnośnik do komentarza

Grałem trochę na PC, w sumie dobre. Od dłuższego czasu woziłem się z myślą kupna edycji rozszerzonej, ale jakoś nie było czasu na RPG-a na PC. A na Xboxie i moim zestawiku to zupełnie inna bajka ;) Oby tylko przygotowali równie atrakcyjne edycje tej gry - zarówno pd względem ceny, jak i zawartości.

Odnośnik do komentarza
Coz moge powiedziec...wydalo sie :] ...poczekajcie na nasze oficjalne info :]

Panowie, panowie tylko dajcie jakies ciekawe "acziki" na konsoli Billa. ;)

 

PS: Na PS3 też Wiesiu będzie?

 

PS2: No własnie uchyl rąbka tajemnicy. Powiedz nam coś więcej o zmianach jakie będa wprowadzone. Np czy konsolowa wersja będzie miała inny tryb kamery niz TPP? Czy będzie izometryczny rzut do wyboru?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Nie bedzie az tak zle ;) streszczamy sie uwierz - ale nie spieszymy

 

Coz moge powiedziec...wydalo sie :] ...poczekajcie na nasze oficjalne info :]

Panowie, panowie tylko dajcie jakies ciekawe "acziki" na konsoli Billa. ;)

 

PS: Na PS3 też Wiesiu będzie?

 

PS2: No własnie uchyl rąbka tajemnicy. Powiedz nam coś więcej o zmianach jakie będa wprowadzone. Np czy konsolowa wersja będzie miała inny tryb kamery niz TPP? Czy będzie izometryczny rzut do wyboru?

 

Heh i tu sie zaczyna problem bo musze sie zastanowic z czego moge sie wygadac :P hmm

 

Napewno dostaniecie calkiem nowy system walki, wiadomo sterowanie padem to nie to samo co mycha. A dodatkowo trzeba pamietac o tym, ze my gracze konsolowi lubimy jednak dynamiczna, widowiskowa i intuicyjna walke - pamietalismy o tym i ten element zostal zaprojektowany od nowa - nowe animacje, nowe ciosy, nowa mechanika itd itd.

 

Sam rozwoj postaci tez przeszedl spora przebudowe w stosunku do wersji PC, przejrzelismy wszystkie umiejetnosci i wywalilismy te malo przydatne, zostawilismy to co naprawde rozwija Geralta - tak zeby za kazdym razem jak gracz awansuje na kolejny poziom widzial, ze jego bohater sie rozwija i zyskal nowe umiejetnosci ( a nie tylko pare punktow w statystykach czy jakis bzdurnych tabelkach).

 

Jezeli chodzi o kamere to na ten momet mamy dwa ujecia kamery - jeden do eksploracji, jeden do walki - obie kamery nadal sa w fazie projektowania.

 

Oczywiscie beda zarowno acziki jak i trofea - nie bojcie sie juz my o to zadbamy zeby byly naprawde fajne - to jeden z tych tematow ktorymi jaramy sie strasznie i nie pozwolimy zeby byla kicha ;)

 

Gra ukaze sie na obie konsole, obie wersje ida leb w leb.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...