Skocz do zawartości

Rekordy w graniu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze przechodzę daną gre po kilka razy (konkretnie to ze 3 razy), a z tych najliczniejszych to:

 

- Uncharted ok 20 razy (DF x8, AT x7, DD x5) i pewnie przejdę jeszcze kilka razy każdą część.

- God of War coś ponad 40 razy (jedynka ok 10 razy na PS2 i dwa razy na PS3, dwójka ok 20 razy na PS2 i 3 razy na PS3, trójka ok 8 razy)

- Ratchet & Clank 3 coś ok 15 razy na PS2 i 3 razy na PS3

- Resident Evil (czwórka 11 razy na PS2 i jeszcze będą z dwa przejścia w wersji HD, natomiast piątka ok 10 razy)

- MGS3 ok 10 razy na PS2 i pewnie jeszcze będzie z dwa razy w wersji HD

- Heavenly Sword jakieś 5-6 razy

- GTA San Andreas zaliczyłem 7 razy (w tym 2x na 100%). Dla porównania GTA4 jedynie dwa przejścia.

+ wiele innych jak np. Hogs of War, Dino Crisis 2, SotC itd.

 

Największym rekordem jest spędzenie ponad 700h z Burnoutem na tej generacji. Z żadną inną grą nie zmarnowałem tyle godzin z życia.

To samo u mnie, a nawet więcej, bo w BP spędziłem ponad 1000h.

Odnośnik do komentarza

seria PES na psx i ps2 - w sumie kilkaset sezonów LM = kilka tys. godzin (najdłużej z jakąkolwiek serią).

najdłuższa sesja to jak byłem chory - cały tydzień tylko w PESa, w tym raz 15h non-stop (z przerwami na żarcie i kibel), a pozostałe 6 dni po 8-12h.

 

pierwszy MGS, ponad 30 razy w tym 10x hard, 3x extreme i raz w całości bez sejwa i bez przerwy (no i bez zgonu ofc).

Odnośnik do komentarza

ISS2 na psx tysiące godzin z bratem (myślę, że z 2k-3k H), ogólnie seria pes, to jakaś masakra u mnie, tego by było pewnie łacznie z 5000 godzin xDD

 

FF7 masa nocek, expienie do rana, spanie przy padzie, soundtrack wbijający się do uszu... mmm : >

 

Demon's Souls/Dark souls z nowych generacji najabrdziej uzalezniajace, z jakies 250h łącznie, może nie jakoś mega dużo, ale jak na nowa generacje bardzo mocno

 

Tales of Destiny 2 na psx, o jeju ile ja w to grałem za dzieciaka. Jedna z niwielu gier w której wbiłem max lvl czyli 99, bo po prostu nie wiedziałem co mam robić, bo nic nie czytałem xD

Wiele razy grane od nowa, ogólnie to gra mojego dzieciństwa

Odnośnik do komentarza

Najwięcej razy przeszedłem na kompie Fallout: BoS, bo około 30. Najdłuższe posiedzenie? Hmm, chyba Star Wars: Republic Commando - od rana, do rana. A z piłkami jednak coś jest, bo w to się gra non stop, w ramach odskoczni lub "szybkiego meczyku". w Fifę 10 gram do dzisiaj od premiery. I chodź dziś bedą to może ze trzy meczyki tygodniowo, to dawniej łupało się wszystkie mecze, wszystkie sezony, bez symulowania żadnego spotkania. Trochę więc godzin by się znalazło ;P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...