Skocz do zawartości

Rekordy w graniu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

4h w bc2.

I tak juz ledwo zylem.

nie wiem jak mozecie grac dluzej

Pewnie tak jak ja masz już swój wiek, hihi.

Obecnie max 5 godzin też w BC2, za małolata zdarzały się nocki lub dniówki w CS, Heroes of Might and Magic 3, Cywilizacje lub Settlersów, ale nie dłużej niż 8 godzin.

no 22.

:P

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem czy to rekord, ale kiedyś grałem z 8 godzin przy strasznie wuriającym zapaleniu jamy ustnej. Przyjmowałem tylko papki, a i one tak mi kaleczyły podniebienie, że prawie ryczałem. Żeby zapomnieć o bólu grałem więc w...Silent Hill 2:laugh:. Przeszedłem grę na hard'zie gdzieś koło 3ej nad ranem i wtedy już niewiele widziałem. Oczy mnie paliły, gęba kłuła niemiłosiernie, a do tego wszystkiego wszedł ojciec i zaczął wyzywać od debili.

 

No i pamiętam, że kiedyś tak mnie Primal wciągnął, że skończyłem go na pół godziny przed wyjazdem nad morze, czyli o jakiejś 7mej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

prawie nic nie widzę, ale napiszę tego posta. Zacząłem dziś grać około 10tej - skończyłem pół godziny temu. Chciałem dobić platynę w Castlevanii, a zaraz po tym wziąłem się za Split/Second i...wsiąkłem. Zdobywanie kolejnych złotych medali sprawiało, że chciałem więcej i więcej. Jutro troszkę odpocznę, ale nockę urwę jak nic.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakieś 21 godzin dośc dawno temu.

Zacząłem sam o 9, w coś tam poszpilałem i gdzieś koło 15 wpadł brat z pożyczonym od kolegi MGS 3. Siedzieliśmy do 6 rano a przerwać przerwaliśmy tylko dlatego że musielismy z domu wyjść.

Sesje po 12-14 godzin to był standart szczególnie póki nie mieliśmy karty pamięci :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ostatnio pojawil sie ciekawy temat na PPE: gra, ktora skonczyles najwiecej razy.

http://www.ppe.pl/ne...ecej_razy_.html

 

To ciekawy temat i mysle, ze warto tutaj na forum podzielic sie swoimi rekordami. Widze, ze na liscie kroluja klasyczne, starsze czesci REsidet Evil - ja ukonczylem 2 i 3 ze dwa, moze trzy razy. Przyznam, ze ja nie jestem jakims hardkorowcem i nie przechodze gier po kilkanascie razy, ale podziwiam osoby, ktore tak robia.

Kilka gier ukonczylem wiecej razy, ale zazwyczaj przechodze raz bo po prostu nie ma czasu na wiecej - moze i chcialbym przejsc kolejny raz, ale w kolejce juz czeka nastepny tytul, wiec gra sie w cos inego i jak widac posiadanie wiekszej ilosci gier ma swoje plusy i minusy.

 

Ukoczylem:

REsidenty 2 i 3 - ze 2 lub 3x kazda.

Max Payne 1 - 4x

Max Payne 2 - 3x

REsident Evil 5 - 5x (4xGamecube, 1xPlaystation2)

Gears Of War - 4x

Uncharted 1 i 2 - po 3x kazda.

 

Zauwazcie, ze zazwyczaj gry, ktore konczy sie po kilka razy to raczej starsze tytuly - te nowe juz tak nie przyciagaja. Dlatego bardzo lubie grac na starszych konsolach, nowe gry sa jakies inne, jest wiele samograjow bez klimatu.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja tam gier nie przechodzę dwa razy (za wyjątkiem co-opów), ale są dwie gry, które przeszedłem kilka razy.

 

Diablo - 6 razy

Sudeki - 3 albo 4 razy

 

Co do rekordów w graniu, to nie mam jakiegoś spektakularnego jednostkowego wyniku, ale mam za to fajne ciągi:

 

12 dni po 10h dziennie kiedy przechodziłem Persona 3.

8 albo 10 dni po 10h dziennie kiedy przechodziłem Persona 4.

 

:P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Na current genach już dawno nie było dłuższych sesyjek:

W wakacje 2k8 grało się od 9 do 23 w BP na standardzie, to samo sesyjki z NGS czy DMC po parę godzin dziennie. Największym rekordem jest spędzenie ponad 700h z Burnoutem na tej generacji. Z żadną inną grą nie zmarnowałem tyle godzin z życia. 150h z NGS czy 70 h z DMC to kolejno gry z którymi spędziłem najwięcej czasu w tej generacji. Reszta gier daleko z tyłu - przechodziło się tytuły po 2-3 razy i spędzało z nimi 20-30 h, ale do pierwszej "trójki" to nadal daleko. Ot, coraz mnie chęci i czasu na takie hardcore'owe granie. Wyników z PS2 już nie wymieniam bo dawno i nawet nie pamiętam zbytnio. Przechodzenie ponad 10-15 razy serii GOW, Re4 czy SotC to już zamierzchła przeszłość i dokładnych wyników nie jestem w stanie podać.

Ile to człowiek życia zmarnował, ale w sumie nie żałuje, dobre to tytuły były. :sorcerer:

 

 

Edit: przypomniało mi się jak za czasów PS2 tworzyło się samemu jakieś arcyskomplikowane wyzwania i przechodziło się grę. Przechodzenie GoWów bez upgradeów czy RE4 za pomocą noża i pistoletu to było coś. Teraz bym się posrał, a nie przeszedł tak grę.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...