Skocz do zawartości

Rekordy w graniu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu w wakacje przejechałem wyścig 24 godzinny w GT4. Zacząłem grać o 12 w południe skończyłem o tej samej godzinie dnia następnego. Nie powiem, hardkor był. W nocy siedział kumpel ze mną to chociaż można było pogadać. Przerwy były tylko na siku i jakieś posiłki w między czasie. Miska kanapek, tigery i jazda. Potem spałem do nocy, oczy mnie bolały. Jednak duma była niesamowita ;)

Odnośnik do komentarza

W sumie:

NBA 2K7 - ok. 100H

NBA 2K8 - 300H, z czego 12H bez przerwy, w wakacje, wstałem o 8.00 za napalstwem w oczach włoczyłem X-a i skończyłem ok. 21.00. Przerwa 2x na sikanie i raz obiad.

NBA 2K9, do tej pory ok. 100H, ale mam jeszcze ok. 9 miechów do premiery NBA 2K10 ;).

 

RE4 - 6H

GTA4 - 4H

God Of WAR 2 - 3H.

 

Takie granie jest strasznie męczące, ale daje dużo satysfakcji.

Odnośnik do komentarza

To wy cos, ekhem, slabe te rekordy macie xD Pamietam, ze dlugo cisnalem w wakacje 2007, w mmo, a dokladniej Conquer Online. Siedzialo sie wtedy do 7 rano, co 40 sekund wlaczajac monitor, zeby stigmowac archera i przy okazji jak najbardziej zminimalizowac mozliwosc nakrycia przez mamusie spiaca w pokoju obok ^^ Wpadlo wtedy pewnie z kilkanascie godzin, nie pamietam dokladnie, liczac bardzo zachowawczo, ze gralem od 20 to 11 godzin... ale najprawdopodobniej w dzien tez gralem, tak wiec rekord sie zwieksza. Nie, nie jestem nerdem... bylem XD

Edytowane przez Zephi
Odnośnik do komentarza
To wy cos, ekhem, slabe te rekordy macie xD

Pewnie nie chcą się przechwalać, boją się być rozpoznawani jako najwięksi nerdowie forum :P.

 

Generalnie staram się trzymać od grania z daleka, bo wiem że jak przysiąde to pada nie puszczę. Ostatnio przy Personie 3 katuje minimum 9 godzin dziennie :>. Eh dużo lepsze człowiek napisałby "rekordy" ale to są takie rzeczy z gatunku "których się nie pamięta", a przynajmniej nie są dla mnie takimi przeżyciami :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Oh jednak moje obawy były słuszne że jestem maniakiem a przynajmniej byłem. Pewnie znacie gre World of Warcraft , jeździłem do kumpla stawiałem laptopa i pruliśmy przez 3 tygodnie od 11 do 4-5 nad ranem czyli około 18 h na dzień czyli 378 h w 3 tygodnie. Ale spoko zasilały nas 2 żabki(sklepy) (jego matki i ojca) więc te redbulle itp też latały. Po 3 tygodniach już totalne zmęczenie. Lecz to nas nie oderwało, oderwało nas nasze własne toważystwo po 21 dniach mieliśmy siebie dość.

Odnośnik do komentarza

Kiedy tylko o 10 rano dostalem w lapy "Legend of Mana" ( czekalem na ta gre bite 2 miesiace, czytajac po raz tysieczny recke i ogladajac obrazki) to PSX'a wylaczylem na 2-gi dzien ok 8. I najlepsze ze spalem tylko 4h i wstalem wypoczety :) i gralem dalej.

 

Byla jeszcze 3-dniowa sesja z Cod4 ( multi). Akurat bylem na 2-tygodniowym L4 i nie moglem wychodzic ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja to mialem taki przypadek jak męczyłem z kumplem Diablo na PSX :D

Nie mieliśmy karty pamięci to konsola cały czas była włączona... I tak przez półtora tygodnia chodziła i cały czas graliśmy na zmianę (były wakacje), aż w końcu przeszliśmy... No i oczywiście, na filmiku końcowym konsola złapała zawias i była lipa z przechodzenia (filmiku nie widzieliśmy hehe) Teraz można sie śmiać ale wtedy to byliśmy ostro wkurzeni ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.