Skocz do zawartości

Rekordy w graniu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś dwa lata temu gdy dostałem w łapki MGS3. włączyłem go dokładnie o 12 w południe i wyłączyłem o 02:30 w nocy ;pp doszedłem wtedy kawałek za The End'a, a sama walka z dziadem zajęła mi 2 godziny.

 

chciałem o tym napisać i o trochę nowszym rekordzie ale widzę że już odwiedziłem topic więc napiszę o nowszym ;p

 

 

 

 

jakoś pod koniec lipca, z kumplem graliśmy na PC w Heroes III, zaczęliśmy jakoś po południu, ja pod wieczór na 30 minut skoczyłem coś zjeść, a następna wizyta w domu była gdzieś koło 13-14 dnia następnego. padłem na łóżko i spałem do rana xD

 

 

ale fajnie jest tak RAZ NA JAAAAAKIŚ CZAS zrobić taki maraton ;]

Odnośnik do komentarza

Hmm

 

Gears of War,non stop jakies 20h gralem

 

Dawniej World of Warcraft no life przez jakies 2,5 dnia na kawie,czulem sie jak niewysrany balas.Ale to MMO wiec pewnie sie nie liczy

 

A bylo tez przechodzenie FF7 gralem chyba non stop poltora dnia i nie czulem zmeczenia.

Ogolnie kiedys potrafilem rpgom na psxie poswiecac caly dzien od rana do nocy

 

To byly czasy eh,teraz czuje sie zmeczony po kilku godzinach,starosc nie radosc :D

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

skończyłem Contrę z pegaza w wieku 6 lat na 3 życiach

 

czy jestem hardkorem?

 

a ja w wieku 5 lat (pegasusa dostalem na 5 urodziny, i grało się w contra caly czas)

a non-stop granie to chyba w Diablo 2, cala dni i noce się spędzało na battle.net

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Właśnie kończę blisko 48 godzinny maraton z pierwszym Dragon Age. Zacząłem grać w piątek z rana i właśnie teraz doszedłem do ostatniego rozdziału. W sumie nie byłoby w tym nic specjalnie nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wcale nie jest to jakiś mega hit potrafiący w ciągnąć na aż tyle godzin... a mimo to nieprzerwanie tłukę jeden dungeon za drugim (bez spania, jedynie z dwoma krótkimi przerwami na jedzenie). To chyba mój największy rekord do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...